IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
1. kvě 2013

@malinka_02 jj už jo, sice mám ještě vytahaný pupek, který musím před ostatními maskovat, ale už můžu skoro vše 🙂
a jak ty se cítíš?

malinka_02
1. kvě 2013

@mardusenka30 no koukam nejsem jedina ☹ Taky kdyz to nevyjde mam plan hubnout!

malinka_02
1. kvě 2013

@irisi tak aspon ze tak. No picham teprve 4 den tak nic moc necitim. Gonal mi nevadi horsi je pak pichat ty vetsi injekce.. No ted doufam ze vajicka budou 😉 Ale dostala sem strasnou rymu a jde mi to do hlavy tak doufam ze to prejde..

nikolav
1. kvě 2013

@irisi Ano budu. Zítra na 12 hodin jsi pro něj jedeme. Tak doufám, že vydrží 🙂

martulena
1. kvě 2013

@mardusenka30 no neboj to nejsi sama já jsem na tom obdobně 😀

martulena
1. kvě 2013

@nikolav Budu držet palečky. 🙂 🙂 🙂

nikolav
1. kvě 2013

@martulena Díky moc.

nikolav
1. kvě 2013

Holky Utrogestan jste zaváděly nebo polykaly? A co je lepší? A při zavádění jak bráníte výtoku?

raaaadka
1. kvě 2013

@megie4 mě to přešlo asi 12. den ty prsa, nebo dřív??

raaaadka
1. kvě 2013

Holky teď jsem mluvila s kamaarádkou a ta říkala, že co slyší ve svém okolí, tak málo komu se zadařilo IVF, ale hodně lidem vyšlo, nevím jak se to jmenuje , ale zkráta to, že při ovulaci stříknou doktoři sperma do dělohy. Nevíte jak se to odborně jmenuje a za kolik to je?

lussi
1. kvě 2013

@raaaadka myslíš IUI (inseminaci)?

lussi
1. kvě 2013

@nikolav držím palce 🙂 Já zaváděla a nosila jsem intimky, jináč to nešlo 🙂

megie4
1. kvě 2013

@raaaadka no právě

megie4
1. kvě 2013

@raaaadka ale už to nebudu hrotit,stejně nic nezachráním,pokud tomimi vzdalo,a když ne,tak stresem mu fakt nepomůžu 😅

nikolav
1. kvě 2013

@lussi Taky to tak dělám. Ale je to takové nepříjemné. Ale co se dá dělat.

lussi
1. kvě 2013

@nikolav na to si časem zvykneš a do 12tt ti to uteče jako voda 😉

nikolav
1. kvě 2013

@lussi No budu muset si zvyknout nic jiného mi nezbyde. Ale už v tom braní léků mám hokej 🙂

mardusenka30
1. kvě 2013

@nikolav rozhodně vkládej, velice rád vyvolá ospalost závratě a bolest břicha hlavně když dáváme takové pálky a neboj zvykneš si ty na něj on na tebe🙂, ale bez intimky ani rány☹

mardusenka30
1. kvě 2013

@malinka_02 a máš ho i vymyšlený?? já hlavně musím začít pořádně s pohybem, bez toho nezhubnu ani deko...

ewik84
1. kvě 2013

@nikolav nejdriv jsem polykala a po par dnech zaludek na vode, bolesti ledvin. Pak zvraceni. Takze jsem zacala zavadet. Sice vytok a zadny sex, ale ten se beztak po ET neda hned provozovat, tak je to fuk 🙂

raaaadka
1. kvě 2013

@lussi
Asi jo, nechápu, proč mi jí neudělali a hnali mě do ivf?

irisi
1. kvě 2013

@malinka_02 snad ano.... víš co se říká neléčená trvá 7 dní a léčená týden ☹.... snad tě to tak dlouho nebude trápit... ale do et už to určitě mít nebudeš 😉
@nikolav zavádím- účinnější, není blbě, na výtok mám slipovku .... na zítra držím pěsti, určitě vydrží a třeba bude i do mrazáku

irisi
1. kvě 2013
irisi
1. kvě 2013

@raaaadka protože když si teď budeš případně hradit inseminaci jako samoplátce, tak tě ten výkon bude stát celkově do 5.000,-Kč 😉 a to je v porovnání s plným hrazením IVF za hubičku ........a úspěšnost IUI je kolem 10% když není problém

lussi
1. kvě 2013

@raaaadka tam je prd šance, tak asi nechtěli ztrácet čas, já měla dvě, ale to mi bylo 25

malinka_02
1. kvě 2013

@nikolav pred transferem je lepsi polykat a az potom zavadet a hold bez intimky to nejde..
@mardusenka30 chtela bYch behat, myslim ze to je nejlepsi.. S Jill sem bohuzel nezhubla ani deko narozdil od vsech tady..
@irisi no doufam ze to nejak prejde..

@raaaadka IUi ma strasne nizkou uspesnost, nekde 8% a starsim ji nedoporucuji protoze je zdrzuje a pak by to do 40 nemuseli stihnout a pokud jsou tba spatny spermie tak je to uplne pase..

mardusenka30
1. kvě 2013

@malinka_02 já bych oprášila kolo, brusle a zkusila plavat, ale to možná neustojí atopický ekzém, jill asi u mě nemá cenu musím nejdříve schodit až potom zpevnit🙂

sasanka033
1. kvě 2013

ahoj holky, od nekoho jsem dostala srdicko, moc dekuju!!!!
my byli dneska makat u rodicu pritele na zahrade, takze jsem si krasne vycistila hlavu. a taky jsme jim to rekli. nevedeli ani ze se snazime, ani o ivf, nic...a vzali to naprosto fanasticky. dost nas podrzeli a mne to hodne psychicky pomohlo.

@ewik84 mrzi me to! letela jsem sem dneska kvuli tobe, abych vedela, jak to dopadlo...ale verim, ze zrovna ty, takova bojovnice, se dockas hned pri dalsim pokusu🙂

@megie4 tady ma nekdo dneska chmury, ze kterejch se povinne vyspi!🙂

@lussi uz mas hotovej cheescake?🙂

malinka_02
1. kvě 2013

@mardusenka30 no taky musim shodit.. Ale kolo ani brusle nezabraly.. 😠

mardusenka30
1. kvě 2013

@malinka_02 no ani já nejsem hubnoucí machr kilo dole a do týdne dvě nahoře☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru