IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
3. kvě 2013

@akashka To je moc pěkné 🙂 Máš fajn,že je z čeho vybírat.Zááááávidím 😅 😅

akashka
3. kvě 2013

@megie4 mě to zas úplně nakoplo, sice se mi chce strašně brečet, ale jsem šťastná, že jich zůstalo tolik 🙂

mardusenka30
3. kvě 2013

@akashka gratuluji a kolik jste za pgd dali, pokud se mohu zeptat??

pistalinda35
3. kvě 2013

@akashka krasny vysledek 🙂

janinafox
3. kvě 2013

@dada074 no a dneska říkala že 17 vpravo a 12 vlevo 😕 ale nějaký jsou menší, tak ty asi budou "nepoužitelný" 🙂

janinafox
3. kvě 2013

@maraida to budeme mít stejně, to máš pravdu. Dneska jsem se ptala kdy bude ET a říkali že v sobotu... huráá 😀

irisi
3. kvě 2013

@mufyxa krásný číslo... mooooc gratuluju a ať pěkně roste
@malinka_02 no tak to asi budeš mít v každém folíku vajíčko, když i minule to tak skoro bylo.... tak deset vajíček je nádherný počet 😵 😵 😵 😵 ... jen aby tě nepřekvapili ještě nějaký skrytý 😉.... držím palce na růst a OPU
@akashka supppppeeeeeer..... to je skvělý holky že máte tolik miminek zmražených a tolik šancí......

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 diky, uz to mam, hledala jsem v tom neco slozitejsiho🙂)

irisi
3. kvě 2013

@pistalinda35 mnam mnam zavináč taky bych si dala.... ale moje maka začíná plašit... že nesmím syrový ryby, plísňový sýry ( ty já miluju a právě mi manžel udělal famózní oběd s nivovou omáčkou 😅 ) apod.....

sasanka033
3. kvě 2013

@akashka paradni zpravy! a kolik nechate vlozit?

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 a jak ti to vyšlo? jaké máš fotečky??

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 no vyslo mi to tak, ze to jsou jen jeho deti, ze me si to nevzalo nic🙂)))

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 kazdopadne je to legracni, musim to zkusit i s jinejma fotkama, schvalne co to udela🙂 nezkousela jsi i jiny vase fotky?

nikolav
3. kvě 2013

@sasanka033 No u mě to tak dávno nebylo. Někdy před 5 rokama 😀

nikolav
3. kvě 2013

@irisi No já byla malá, ručičky hubené, rovná jak deska ze všech stran a jen takový vypouklý pupík. No strašné 😀

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 zatím ne, mám totiž ted hlavně svatební, shořel mi pc a v něm i mé fotky☹

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 shorel pc? smarja🙂 jak se takova vec stane?

raloj
3. kvě 2013

@1miska to já mám HCG mnohem nižší, ale jinak jsem na tom dost podobně.

raaaadka
3. kvě 2013

@nikolav
No super, snad to během dneška přejde. 🙂

irisi
3. kvě 2013

@nikolav takže takové neduživé somálské dítě 😉 😅 🤐

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 už byl starý a plný virů asi tak jednoho dne byl dán kamarádovi na opravu a ten už ho nevrátil☹

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 hm. to je dost neprijemny:(

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 kazdopadne - jednou se dozvime, jak to s tou podobou bude!🙂

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 přesně tak, my si na ně počkáme...

akashka
3. kvě 2013

Děkuji všem 🙂 jsem fakt nadšená 🙂
@mardusenka30 PGD jsme měli zadarmo, díky tomu že máme VZP a v CAR na to byla navíc i akce, jinak bychom do toho asi nešli, je to dost drahé..
@irisi jj, říkám si že prostě minimálně jedno z těch pěti je to pravé a že prostě do půl roka budu těhule a basta!
@sasanka033 asi jedno... já mám dvourohou dělohu a to by mi asi dvě ani nevložili...

sasanka033
3. kvě 2013

kurna, holky, jednou to proste vyjde nam VSEM!

megie4
3. kvě 2013

@raloj A kolik jsi měla hcg?

nikolav
3. kvě 2013

@raaaadka To si myslím, že bude trošku na dýl. Je mi lépe, ale furt cítím žaludek a navaluje se mi. Naštěstí už ne tolik, abych zvracela. Ale i tak. Furt nemůžu pořádně jíst. Jako chuť mám, ale dát si to nemohu. Jím jen lehké jídlo teď. A i tak to ještě můj žaludek občas nezvládne. Musím jíst tak po 4-5 lžičkách a pak počkat cca 15-20 minut a zase. Jinak by to letělo ven. A do toho pit. Ale snažím se, aby už mě bylo lépe. Na pichání injekce chodím do práce, protože jsem tak slabá, že si to ani sama nepíchnu. Ale je mi už lépe. Můžu říct, že jsem z nejhoršího venku.

raloj
3. kvě 2013

@megie4 No člověče já asi nevím. B\la jsem tak vyvalená že jsem v tom, že jsem to přeslechla. Myslím 116, ale to je asi málo co? NO musím se zeptat až tam půjdu , ale jsu až na UZ, takže to ještě potrvá. Zdá se mi to nekonečně dlouhé čekání.

nikolav
3. kvě 2013

@irisi Jo asi tak. Ale to byla doba, kdy jsem jedla všechno a furt a vypadala jsem furt stejně. Teď už to nehrozí 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru