• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@lucik1986 ja beru na stitku prasky asi tri roky... a byla jsem dohodnuta s doktorem, ze hned jak otehotnim , tak si zvysim davku...a prijdu na krev. Leky jsem zvysila,ale krev necham az po uternim ultrazvuku... ty jsi mela pred tehu problem se stitkou ?
7. kvě 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka mám pocit, že nebudete jediné. Taky jsem si říkala, jestli ho tam dali. Jako jo, videla jsem na pidi a starem monitoru, jak tam neco zavadeji a pak mi ukazovali tekutinu v deloze. Pak laboranti rekli, ze v jehle nic nezustalo. Ale stejne jsem si rikala, jestli jim muze clovek verit. Stejne tak mam pochybnosti, co udelali s tema ostatnima, jestli byly fakt tak spatne a prestali se vyvijet, nebo jestli s nima udelali neco jineho. Do toho clovek nikdy neuvidi a muzou se tam dit neuveritelny zverstva :(
7. kvě 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
a jeste jedno video na IVF ...aneb, cim jsme si prosly. http://www.doctor-tv.cz/play/video-ivf-od-ziskani-vajicek-az-po-prenos-embryi
7. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dada074 no do zitrka mozna ale ja jdu ve ctvrtek :angry:
@nikolav to je jasny ja se taky vzdy tesila!

@raaaadka vis co bohuzel do toho s tim clovek jde, my mame za sebou ivf a 3 kety, penez spoustu a ted druhe ivf.. Pribrala sem celkem 12 kg a penez spoustu a tehotne nejsem ale tak kdyz chceme dite musime neco obetovat no..
7. kvě 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi me to teda zatim od oka nedelala ale minule to od ni bolelo pekne, ale furt lepsi od ni nez od Krcmare a Zackove to je uplne o nicem.. Toho se prave bojim vsichni rikaji at odejdu ale aby to jinde nebylo horsi..
@aaajeto a mela si ET nebo KEt? Ono nejde o termin transferu ale o termin aplikace ovitrelle , ja ho mela treba dlouho po aplikaci-viz me album..
@lucik1986 super! Gratuluji! To bude v pohode! To timteda meli zjistit davno predti. Ale na endokrinologii se chodi do 10 tt takze ti to urcite podchyti hned ti daji leky.
7. kvě 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 nene neměla. naopak když mi v gennetu dělali testy bylo všechno ok. Ale dr. mi říkala, že to může být i tou stimulací. No snad to bude ok
7. kvě 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Já jsem měla štítnou žlázu před ivf v pořádku. Moje prakticjá dr i v Gennetu to hlídají
7. kvě 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 mela jsem ET (2 petidennni blastulky) - ovitrelle jsem pichala pred 13 dny.
7. kvě 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
Jo, jasný, chápu to, jen je to pro mě dost neprůhledný a člověk platí a platí a musí prostě věřit doktorům.
7. kvě 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 neboj, jen ti upraví dávky (já zobu Euthyrox). Když se to hlídá od začátku je to v poho. A krásná hodnota hcg, super :grinning: To jsou dvojčata ne? :grinning:
7. kvě 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi No 16den po ET je to asi jen jedno. Ale kdo ví :slight_smile: jooo Euthyrox budu brát taky myslím
7. kvě 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena a kdy jdeš na krev? pokud budeš ve čtvrtek testovat tak držím palečky, já už se fakt bojím...
7. kvě 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajeto ja vim,ale jsem jen upřímná .... hele ber to pozitivne,ted každé 2 dny testuj a bud budou solit a je jasno a nebo se vytrati a budes vedet ze je to injekce a další variant je 100%tehu :wink:
7. kvě 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 aha tak tomje husty, ale mas se to resit do 10tt. To stihas :wink:
@aaajeto tak to uz bude miminko :wink: Testni zitra a pokud zesili i jen trochu tak je to tam!
@raaaadka bohuzel jo no.. U nas treba nedelaji vikedny ani svatky a doktor prijde ten co tam je takze ani to neovlivnis..
7. kvě 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 krasna hodnota X-) kolikaty den po et?gratuluji a to ti zjistili sami o sobe nebo to chtěl se stitkou gynekolog ?
7. kvě 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 :slight_smile: to jo :slight_smile: jeste ze jsem na tu krev sla. Chtela jsem se trošku uklidnit a nakonec jsem odhalila problém. No snad to bude nějak v pohode a nebude to nic hrozného
7. kvě 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi včera 16den po ET. Já jsem byla na krvi před OPU při předoperačním, no a vyšli mi špatně hodnoty. Tak jsem šla na kontrolní odběr a dr. se to nelíbilo
7. kvě 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ovulka fakt po Ivf proběhla. Teplota už je nahoře. :slight_smile:
Byla 11. den , jinak bývá 13-14. den.
7. kvě 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaajeto tak podle tech dní. Ti tise gratulujuuuu,to uz by mohlo byt :wink:
7. kvě 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 hele ha 15den a taky 2000 a dr. Me desila dvojkami ,ale za ne bych byla nejšťastnější ....drzim palce
7. kvě 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky omlouvám se za ty překlepy ,mam novou klavesnici na mobilu a nic to neumí. A ještě to kazi slova :frowning2:
7. kvě 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Ja na ten test porad cumim a zda se mi, ze jak uschl, tak uz neni skoro nic videt. Uz mi hrabe. Chce to klid a nohy v teple. Zkusim zitra.
7. kvě 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky braly jste některá po ET/KET Magne B6 ? Popřípadě jak? Nechci nic pokazit, ale čím víc zvýším šanci na uhnízdění (abych neměla křeče stahy dělohy) tím líp.
7. kvě 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moje tělo se asi čistí, nejdřív strašná rýma a teď strašná pleť, asi se čistím od hormonů nevím. Mám akné na bradě čele a krku. :unamused:
7. kvě 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajeto ahojky zkus testnout znovu a bud ten duch zmizí to by znamenalo ovitrell a pokud bude silnější tak je to // tzn velká radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. kvě 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 to ma strasne moc lidi a jen staci to podchytit :wink:
7. kvě 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mardusenka30 tak jak???? testovala si? už zítra jdeme obě na krev...tak držim palce k pozitvní.
8. kvě 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mardusenka30
@kolino Ahoj holky,tak jak,jsou tam // ? :slight_smile:
8. kvě 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčátka

@kolino
@megie4 tak testy provedeny hned po probuzení dva citlivost 10 a test pregnant nehnul ani brvou, bílý jako sníh a mamatest hlásí krásného ducha po zaschnutí, tak nevím co si myslet, ještě víc mě to rozhodilo a zítra se rozhodne. Kolino co ty?? Také držím palce spolubojovnice... A megie4 kdy budeš znát krev??
8. kvě 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, jsem na to podobně, na mamatestu sněhobílo, ale jsme teprve 11.den po ET, takže nějaká naděle tam furt třeba je, zkusím znovu v sobotu, na kontrolu jdu až ve středu 15.5. No ale po včerejším špinění už tomu nevěřím, ale je to den kdy měla přijít normálně MS a to se prý stává mě spousta lidiček uklidňovala, pak si to přeberte,že, tak už aby bylo za týden a bude to jasné.
8. kvě 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek