IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
9. kvě 2013

@martulena krasny! Gratuluju! Kolikaty jsi den?

raaaadka
9. kvě 2013

@malinka_02 takže co morulka??? A proč mě bolí to břicho, že by ještě z ovulace????

malinka_02
9. kvě 2013

@raaaadka no myslim ze takhle brzo bys to jeste nepoznala, myslim spis ta ovulace..

raaaadka
9. kvě 2013

@mardusenka30
Taky jsem na ní objednaná - laparoskopie s histeroskopií. Už mám i termín 6.6. nástup a 7.6. Operace. Ale já mám strach, že mě nějak poraní nebo něco zvrtaj. Jsem nedůvěřivá. Takže momentálně NE, ale do 6.6. ještě daleko. 🙂

maraida
9. kvě 2013

@megie4 aha.Teď jsem si uvědomila,že jsi to tu už vlastně jednou psala.Ale tady se tak rychle kecá,že stránky zpět zase nějak zapomínám 😀

@martulena to je nádhera!!!Zítřejší krev bude jen formalita...

dada074
autor
9. kvě 2013

@irisi no doufám,že jim to plnění vydrží a jsou to prosby než rozkazy,no to víš někdo u nás makat musí,občas si tu připadám jak v Rusku tam prý makaj také jen ženský 😀 Ne někdy je toho opravdu dost,proto už plánuji dovču potřebuji tady z toho blbákova vypadnout,mamka měla dnes zase den,že bych jí nejraději nacpala k tomu bejkovi do mrazáku 😉

dada074
autor
9. kvě 2013

@mardusenka30 je mi to strašně moc líto,drž se holka.

dada074
autor
9. kvě 2013

@lussi tak ať se bobek pořádně zakousne a nepustí se celých 9 měsíců 😉
@kolino klid holka to není na škodu,přinejlepším budeš shánět věci pro dvojčátka 😀

kolino
9. kvě 2013

@dada074 ooooo to velice ráda! 🙂 hlavně ať vše dobře dopadne! ♥

dada074
autor
9. kvě 2013

@megie4 mě nabízela také dárkyni,a abych u Apolináře nemusela dlouho čekat mluvila o jistém Caru v Praze kde je čekačka dokonce kolem jednoho měsíce,tak neboj půl roku to určo nebude a i kdyby,vždyť ten půl rok uteče jak voda.

dada074
autor
9. kvě 2013

@kolino neboj dopadne to na jedničku. 😉

pistalinda35
10. kvě 2013

krásný den děvčata 🙂

ratatooy
10. kvě 2013

@coralin ja bych klidne dojiždela i 200km když bych vedela že se povede mi odsud z jednoho ivf naplnime školku😀

mardusenka30
10. kvě 2013

krásný den holky, tak aspon v práci jsou na mě milé a už se na mě v pondělí těší🙂na novém oddělení s novými lidmi, možná mi začátek jinde kde to tolik neví mnohem víc pomůže...

pistalinda35
10. kvě 2013

@mardusenka30 držím moc a moc palečky

mardusenka30
10. kvě 2013

@pistalinda35 děkuji🙂

sasanka033
10. kvě 2013

dobre, i kdyz dle pocasi trochu uplakane rano, holky moje🙂

meyryen
10. kvě 2013

@martulena Ty jsou nádherné, moc gratuluju, ať je všechno v pořádku 😉

megie4
10. kvě 2013

Krásné ráno kočky 😉 🙂 Dneska až na odpolední směnu,ale stejně se mi vůůůůůůůůůbec nechce.Pěkně jsem doma zlenivěla. 😀

pistalinda35
10. kvě 2013

@megie4 JÁ DNES BUDU NAŠTĚSTÍ V PRÁCI JEN DO 13 🙂

lussi
10. kvě 2013

Dobré ránko🙂
Holky volali mi z Pronatalu, že mi vyšla blbě krev a musím si přijet pro léky na ředění krve, telefon zvedl manžel, já ještě spala, tak vůbec nevím o co konkrétně jde, máte to některá taky?
@megie4 to se nedivím, nedovedu si představit až půjdu zase do práce, to budou muka🙂 Tak ať Ti to rychle uteče! 😉
Jdu dočítat🙂

lussi
10. kvě 2013

@martulena krásné! Obrovská gratulace! 😀

akashka
10. kvě 2013

@lussi to ti asi dají anopyrin, taky ho beru ;) v horších případech se dává warfarin, heparin a tak, záleží co z krve zjistili.. to ti dělali testy na trombofilní mutace?

sasanka033
10. kvě 2013

holky, mam dilema:
vcera mi dali v caru na dalsi cyklus estrofem, aby se nahonila sliznice umele, aby proste nedoslo k tomu, ze se ket znovu odlozi, jako v tomhle cyklu, protoze nebudu mit ovulaci. precetla jsem si pribalovej letak a nic tak hnusnyho jsem snad jeste necetla. premejslim, ze se na to vykaslu, ze to proste risknu dalsi mesic a pockam, zda se mi telo neupravi samo. zkusila bych to podporit treba tim kontryhelem...jakej je na to vas nazor?

sasanka033
10. kvě 2013

@pistalinda35 a jak se cejtis?🙂

martulena
10. kvě 2013

Ahoj holky všem vám moc děkuji!!!!! Teď ještě ta krev tak uvidíme mám si zavolat ve 12hod. tak uvidíme. Akorát to je teprve 11 den po transferu tak nevím jestli to neni brzo. No kdyžtak půjdu ještě v pondělí. Pak dám vědět zatim papa 😎

pistalinda35
10. kvě 2013

@sasanka033 zatím celkem dobře. Občas tlačí a píchá podbřišek,ale jinak nic....

akashka
10. kvě 2013

@sasanka033 já co beru ty náplasti na podporu růstu sliznice, tak je příbalovej leták taky hrůza, ono to asi bude stejný.. ale to nemá smysl se tím trápit.. to bys nemohla podstoupit ani stimulaci.. neřeš to a ber to jak máš ;) já už to dělám tak, že vedlejší účinky dávám číst manželovi, abych se vyhla tomu, že si je vsugeruju, a když je pak problém tak on ví z čeho aspoň ;)

akashka
10. kvě 2013

@martulena držím pěsti, určitě to bude ok ;)

lussi
10. kvě 2013

@akashka jj, myslím, že tak nějak se to jmenovalo 🙂 A jak dlouho se to bere? To už budu muset brát pořád???

@sasanka033 kočko já žrala co mi dali a ty příbalové letáky raději ani nečtu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru