• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@dada074 Říkala jsem ji to, o to víc jsem byla překvapená že jí je to úplně fuk. My se s tima našema // čárkama pipláme a jim je to fuk :( No budu doufat, že se nic nestane.
15. kvě 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ahoj, tak KET bude až v červenci, v tomhle cyklu dávají oraz, příští jsme na dovolené, ta už se mi nechce rušit, tak potom, protože ten cyklus budu mít stimulovaný něčím na Exxxx, museli ještě volat z lékárny doktorce a měnit to, že jeden z těch léků není nikde skladem. Budu to brát od 1. dne 3x denně, mezi 10 až 18 dnem jdu na UTZ apak bude KET.
15. kvě 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak si na to pěkně odpočiň a v červenci to v plné síle půjde jak po másle ;)
15. kvě 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox já si taky říkám, že me bolí břicho nějak malo.. :grinning:
@sasanka033 no tohle je nejhorší..u nád v práci je taky pořád něco a nikdy se to nehodí :angry:
@nikolav ono ti to hned uteče a pak budeš čekat a čekat a bude to na palici :grinning:
15. kvě 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no řeknu ti ivf je furt o čekání.. mě trvalo kvuli genetice vubec dostat se k ivf pul roku, pak mě pozvali pozdě na utz a folikul praskl, čekání na ket, nevyšel, pak čekání n imunologii, čekáí n výsledky imunologie po dvou neuspeších, pak anovulace a teprv ket.. ted před ivf cysta...no myslela sem že do října vyplýtváme mrazáčky a trvalo to do ted..
@raloj tak to je hustý.. ty sou nezodpovědný!!!
@dada074 jak případně? V neděli tamnbudou!
15. kvě 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY!!!! sok, ale naprosto fantastickej!!! mozna si nekdo pamatujete, jak jsem psala, ze jsem byla na OPU a ET s holcinou, ktera mela jen dve vajicka a z toho jedno pouzitelny embryo, vkladali dvoudenni, ctyrbunecny. dve ani nechteli, resp. manzel. a hadejte co!!!! nejen, ze jim to ivf vyslo napoprve z ty jediny spermie a jedinyho vajicka, ale ted jde u UTZ a srdicka jsou DVE!:slight_smile:))) cekaji jednovajecny dvojcatka:slight_smile:
15. kvě 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@eevvaa tak si ted užívej jak je venku krásně a dovču! A pak vzhuru do toho odpočatí.
@sasanka033 to je krásný! A většinou to tak bývá že my tu honíme vajíčka a pak jedno stačí :wink: :dizzy_face:
15. kvě 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka budu věřit, že nakonec KET vyjde a čekaj nás ty dvojčátka :slight_smile:, bylo by to krásný, sice více práce, ale jedním vrzem a IVF už bych dala sbohem, bane budem rádi i za to jedno.
15. kvě 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak to je teda velké štěstí a náhoda, ať se nastávající maminka drží a že gratuluji:slight_smile:
15. kvě 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky než Vás budu dočítat, tak Vám napíšu dnešní kontrolu u dr....

minulou středu jsem byla na kontrole kvůli tomu krvácení a bylo tam 1embryjku a tlukoucím srdíčkem :dizzy_face:, byli jsme s M v sedmém nebi že se nám po tolika letech zadařilo a jen nám bylo trošku líto že to druhé se nechytilo ....večera mi od některých z Vás přišli dokonce dvě srdíčka.... nechala jsem si je do dneška, abych si pojistila, že dnes bude vše v pořádku a náš prďolka se vyvíjí tak jak má..... no a co se nestalo, jak jsem koukala na monitor, tak jsem se začala usmívat a dr. šla do kolen....prďolky jsou tam dvě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... původní jedna se rozdělila a čekáme jednovaječná dvojčata :grinning: .....
15. kvě 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@irisi To je teda pecka :grinning: Moc blahopřeju, krásná zpráva.
15. kvě 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi tak to je nádherná zpráva gratuluji už mě z vás holky mrazí, ale krásně:slight_smile: držím tedy teď palečky oběma bojovníčkům:slight_smile:
15. kvě 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi moc blahopřeji
15. kvě 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 @nikolav holky a počkejte jak bude nekonečný až budete mít na testech // to je úděsný čekat na UTZ a na další utz... :grinning: ..... čekání na stimulku a na výsledek je brnkačna :wink: .....
15. kvě 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raloj hele zkus to znovu objednat na tu gyndu, že jsi po IVF, ono fakt je lepší když tě kontrolují víc..... koukej na mě co se změnilo za týden :slight_smile:
15. kvě 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav věř, že kdyby ti je tam šoupli tak by jsi ještě z nemocnice nevylezla...... a na zítra držím pěsti
15. kvě 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 tehle způsob vyznávám i já a vyhovuje mi.... přesně jsem racionální a bez zbytečného plašení.....radši mám víc informací než míň :slight_smile:..... držím palce ať brzo zmizí a rychle se začne dělat duch a sílit
15. kvě 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav :wink: taky jsem si říkala , že bych to do toho dalšího roku mohla dotáhnout, ale s dvojkama to určo nedám :grinning: ....... hele a pro tebe ....Vodnáři jsou stejně nejlepší :sunglasses:
15. kvě 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi gratulujuuuuuuu!!!! To je naprosto uzasnyyyyy!!!!!
15. kvě 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdu mrknout co je nového a CO TO TADY VIDÍM ZA MNOŽENÍ :grinning:
@irisi mám obrovskou radost!!!!! Tak hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face: A jednovaječňáčci jsou stejného pohlaví co? A budou si podobná jako vejce vejci, je to tak? :slight_smile:
15. kvě 2013 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa užij si dovolenou a načerpej síly na KET :slight_smile:
15. kvě 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi No to je paráda :slight_smile: moc gratuluju :slight_smile: vidíš a ty si se bála jak to dopadne. Nakonec budete mít dvě miminka :grinning:
15. kvě 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi byli dnes plodné kontroly :grinning: :grinning: :grinning: .... no myslím že to rozdvojení bylo způsobený OHSS, paní dr.na něj klela...asi bylo až moc pohnojeno :grinning:

holky moc děkuju...... ano budou stejného pohlaví a identický jako vejce vejci :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak dr. nebyla nadšena....to že jsou jednovaječný je rizikovější než třeba dvojvaječné, hrozí že jeden bude na úkor druhého, nebo se dobře geneticky nerozdělili , mají jen jednu placentu na výživu a pod.... já doufám, že nic takového nebude a ještě chvíli budeme mít štěstíčko.... jinak je tam s nimi ještě malý hematom a proto to krvácení a špinění... tak snad jim to neublíží.....
15. kvě 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Gratuluju k dvojčátkům. A jinak v té nemocnici bych asi byla do teď a pak v blázinci, protože bych se z té nemocnice zbláznila :grinning:
15. kvě 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 no poslední pokus IVF a hned máme odbyto :grinning: :grinning: (teda zatím...ťuk ťuk) tak v to jsem nedoufala ani ve snu
15. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irisi Můj manžel je vodnář i má maminka je vodnář. A kdyby to mimi stihlo ještě v lednu tak umřu už totálně od štěstí :grinning: co by se vše nepovedlo jako bonus :grinning:
15. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi A s tím čekáním to bude teprve na bednu. Já furt hledám čím bych ruky zabavila. Ale jsem hrrr takže je u mě problém, že když se do něčeho pustím abych to dělala pomalu. Chci to mít hned hotové :grinning:
15. kvě 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav budeš to mít k lednu hotové a pěkně vypracované, neboj :wink:
15. kvě 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi No manžel byl hned hotový a povídá mi bude to kluk, bude to vodnář a narodí se 24. ledna. V lednu se rodí ti nejlepší lidi. Pak by to byl celý taťka :grinning: manžel se totiž narodil 24. ledna. No i když mě by stačilo aj kdyby byl 31. ledna :grinning: no jo ledňátko je můj tajný sen. A to že v lednu je narozen manžel, taťka, mamka, babička, švagr to je jen bonus :grinning:
15. kvě 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav prostě jeden velký mejdan bude :grinning: ... no škoda, že příští rok u toho nebudeš :wink: ...ale další roky si to vynahradíš
15. kvě 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek