IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
17. kvě 2013

@mufyxa také moc gratuluji 😵 😵

mufyxa
17. kvě 2013

@akashka no že po IVF je to velké riziko a navíc do 12 týdne se to vůbec nemá, že stačí špatný pohyb a do smrti si to budu vyčítat .....no to má pravdu . A navíc v práci je plno stresu a to vůbec není dobré . 😖 😖

mufyxa
17. kvě 2013

@irisi děkuji a jak ty všechno v pořádku ??? jak se cítíš ? 🙂

maraida
17. kvě 2013

@mufyxa to je nádhera!!!Moc gratuluju 🙂 Taky mi ukápla slzička...

mufyxa
17. kvě 2013

@akashkajak jsem viděla to srdíčko... já jsem se tam rozbrečela jak malá holka a nohy se mi klepali jak po opici ani o fotku jsem si neřekla jak jsem byla vykulená uplně jsem na to zapomněla , holky tj tak krásný to se nedá ani k ničemu přirovnat .....doktorovi jsem dala pusu 😉 za to jak mi pomohl a měl taky fakt upřimnou radost že se to povedlo.

akashka
17. kvě 2013

@mufyxa to věřím, že to muselo být úžasný, už se na tenhle okamžik taky moc těším 🙂 a dobře, že tě nechal doma, odpočineš si a nabereš síly ;) dal ti vycházky?

mufyxa
17. kvě 2013

@akashka jj mám vycházky 6 hodin

akashka
17. kvě 2013

@mufyxa tak aspoň, že tak ;) ale vážně nechápu proč těhulím nedávají vycházky neomezeně, to je fakt na palici...

irisi
17. kvě 2013

@mufyxa dnes ráno jsem měla své první ranní blinkání 🙂 , nesedla mi pasta.... a celý den mám žaludek na vodě..... jinak jsem dopoledne zjistila, že mám nejvzácnější typ dvojčátek, kdy mají jednu placentu a jedne plodový obal společný, tak jsem načítala info abych věděla co mě kdyžtak čeká 😎 .... no a naordinovala jsem si dnes gaučink, protže jsem byla od 4h vzhůru, tak byl i odpolední tříhodinový schrupson 😀

a jak ty se cítíš těhule?
@akashka taky to nechápu, ale asi už ani neomezený neexistujou..... předpokládám, že tento limit zrušili

malinka_02
17. kvě 2013

@dada074 no polehávala sem od uterý a dneska jsem jela v 1 zrušit neschopenku pak ke kamarádce co má malou holčičku u ní jsem seděla a ted sem byla u dědy a tam sem pořád seděla jen ty přejezdy autem....
@akashka hele to jsem si taky říkala.. no a je to rok a pul, těhule nejsem 5 transfer a 12 kg nahoře.. lepší to shodit hned.
@mufyxa to je krásný a pro řekl že ne?

malinka_02
17. kvě 2013

@mufyxa jo už to čtu, to je zvláštní že ikde jinde o tahle nemají, všude říkají e kdž je člověku dobře tak že má klidně do práce chodit..

Já jsem si říkala že si nedovedu představit být doma 9 měsícu v paneláku sama, manžel chodí v 8 tak by sme nemohli ani ven spolu ,jen víkendy a to jsme zase zvyklí jezdit na chaty a nemohli bychom nic.. tak sem říkala že bych chodila, pak si vybrala veškerou dovču a chodila do práce a pak evntuelně třeba když už by se na chaty nejezdilo tak byla doma. Ale dneska jak jsem jela ukončit neschopenku tak sem si říkala najenou že co když najednou zistím že sem ěhotná že to fakt vyšlo, budu to riskovat, nebudu hned tady škemrat znovu o novou neschopenku? A ještě sestřička jestli to fat chci zrušit že ani nebudu mít peíze za to, tak já že o peníze nejde vubec..

malinka_02
17. kvě 2013

@irisi a ty si na neschopence?

brsh
17. kvě 2013

@mufyxa - mooooooc gratuluju 🙂

Holčiny - tak ten náš jeden bojovník zabojoval a máme jedno embryjko, takže zítra ráno ETík - všem krásný víkend 😉

irisi
17. kvě 2013

@malinka_02 ano jsem na neschopence..... ještě do středy jsem si to plánovala jako ty, že až mi splasknout vaječníky a budu se cítit líp a nebudu krvácet, tak půjdu do práce, přes léto si průběžně vyberu celou dovolenou a na podzim nastoupím na nemocenskou až do mateřský.... můj dr. by s vystavením neschopenky neměl problém...... ale středa a zjištění rizikových dvojčátek změnila všechny mé představy, a teď když je mi už blbě od žaludku si ani nedokážu představit jít do práce ☹ , měla bych pracovat z domova a dát do kupy k předání, ale dnes jsem na to sílu neměla

@brsh juchůůůůůů to je bojovníček 😵 😵 😵 , tak držím pěsti a ať se mu u tebe následný měsíce líbí 😉

brsh
17. kvě 2013

@irisi Děkuju moc, Iri 🙂 Snad bude! 😉

malinka_02
17. kvě 2013

@irisi no tak u tebe je to samozřejmy.. to bych taky neváhala a třeba pokd se těhotenství potvrdí a nebo bude rizikové tak na neschopenku hned pujdu ale ted bych jen byla doma a hledala příznaky..

malinka_02
17. kvě 2013

@brsh super 😉

raaaadka
17. kvě 2013

@sasanka033
Mluvíš mi z duše. Dávám si dietu a chystám se do posilovny, pořád jsem myslela, že po těch hormonech pohoda a najednou koukám jak blázen, břicho, prdel.....to jsem nemívala. ☹

mufyxa
17. kvě 2013

@irisi holka zlatá já se cítím skvěle neblinkám nic mi není jen se cpu a cpu a válím hrůza....... 🙂 😉

nikolav
17. kvě 2013

@dada074 Opravdu je na tom asi něco pravdy na těch pocitech a tak.

nikolav
17. kvě 2013

@malinka_02 My máme také hypotéku, ale zvládáme to splácet dobře. A ještě nám zbývá. No já jsem doma a ještě si za holkama chodím pokecat. A všechny mi to strašně přejí. No takže se o práci bát nemusím 🙂 a navíc ředitel je OK 😀

nikolav
17. kvě 2013

@akashka Já mám taky zadek a kýty, ale ty mám dědičné. A břicho trochu mi zůstalo po laparce. S tím už neudělám nic. I když jsem cvičila, máme doma menší posilovničku, tak stejně zhubla jsem, ale břicho zůstalo. První to šlo poznat na obličeji a taky prsa mi zmiznula. Tak jsem něco měla teď mám tak jedničky ani to snad ne 😀 ale možná jsem trošku zhubnula, protože když si dám hodinky, které mi byly dobře tak teď se mi protáčejí. No nevím teda 😀

sasanka033
17. kvě 2013

@mufyxa to je krasny🙂 ja uz chci takyyyyy🙂

malinka_02
17. kvě 2013

@nikolav tak to más super, u mě v práci by mě vyhodili.No my máme hypoteku na byt v Praze takže dost, normálně to taky zvlásáme a ještě zbývá ale každé ivf a ket nás stojí tolik že bychom na to neměli kdybych byla doma..
@raaaadka no bohužel u mě každý pokus 3-4 kg..

nikolav
17. kvě 2013

@malinka_02 My máme ještě našetřeno takže to není až takový problém. A jsem za to ráda. Nemuseli jsme na to šetřit. Bylo by to snad ještě horší. Jako myslím to čekání a tak.

malinka_02
17. kvě 2013

@nikolav no my taky meli ale kazdy dalsi ket byli penize a ted druhe ivf taky.. Tolik jsme zase nemeli..

maraida
17. kvě 2013

@brsh držím na zítra moc palce 🙂 Ať bojovník bojuje dál a pěkně se zavrtá 😉

nikolav
17. kvě 2013

@malinka_02 Aha no tak já doufám, že další ivf nebude třeba a ani KET. Doufám, že vyjde tento. Ale i kdyby ne tak na další naštěstí máme.

malinka_02
17. kvě 2013

@nikolav no tak to vis ja taky pokazdy doufala ze to vyjde..

nikolav
17. kvě 2013

@malinka_02 jasně vím. Ale bez té víry to nejde.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru