• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@akashka dala bych ti nejradsi tech palcu hned treba deset:slight_smile: uplne mi mluvis z duse:slight_smile: a jakej mas teda ty timing?
20. kvě 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky, ja dneska od rana frcim na tomhle:slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=-pouIFiaIig

je to super pisnicka, naaaramnej voplodnovak:slight_smile: porad si tady klepu nohou a jedu playback:slight_smile:
20. kvě 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 :grinning: já jsem za hodinu objednaná na kontrolní utz a když bude vše v pořádku, jakože bude, tak se domluvíme na KET, v pátek říkala, že by mohl být tento pátek asi, tak uvidíme :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@akashka tak to by bylo, aby nebylo:slight_smile: ty jsi vlastne mela odklad, vid? ze jsi nemohla jit na ET rovnou, pamatuju si dobre?
20. kvě 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj presne tak :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Nejradši bych to udělala jak ty :grinning: ale my si počkáme a dopíšeme se snad ve stejný den jak to tak vidím :grinning: ve stejný den bude KET a ve stejný den dvě čárky. A když to tak po sobě čtu tak nepochybuji o tom, že i datum porodu budeme mít stejné :grinning:
20. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@akashka
@nikolav
holky, nebudte trapny a aspon ty dve carky nam sem pak dejte dva dny po sobe, at mame na co cucet:slight_smile:
20. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lussi tak to jo,to je docela drsné,já přijela dom po ET a funguji jak kdyby se nic nedělo,no máme tady 9 místností a 5 hladových krků tak mi nic jiného nezbývá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj foto bude jen co ten velkej přijede z práce.
@sasanka033 děláš dobře,pokud ti sedí tak je to to nejlepší,kdy vlastně jdeš?
20. kvě 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akashka tak držím palečky ať to klapne. :wink:
20. kvě 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@irisi to je děs,tohle si totiž nedovedu představit,no nějak by jsem to také udělat musela,ale nevím.Možná by mi shnili ve špíně a chcípli hlady :grinning:
20. kvě 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ja to nechtěla v nemocnici pichat do břicha když bylo plny vody,to radši do ramene a od nějaké sestry bolestivý s bouli ale od většiny jsem to ani necitila
20. kvě 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi To je právě ono - někdo ty injekce prostě neumí. Dneska mě to bolelo, v sobotu v Iscare jsem ani nevěděla, že mě ďobla. Až se trošku otrkám, tak začnu zase sama :slight_smile: A jak se cítíš vůbec? Krásně rostete? :wink:
20. kvě 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 vsak my taky a ja nedokážu nikdy stonat v neuklizenym...jsem magor,ale musím říct ze manžel se ted neskutečně stará,vari relativně udržuje pořádek a je milionovej...docela me pobavil,když přišel z nákupu potravin,mel oči navrch a zdeptanej....no proste doteď jsem nákupy dělala jen ja tak prozrel :grinning:
20. kvě 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh dekuju za optani...snad ano protože mi musí stoupat hcg jinak Nevím z čeho bych mela ty Mega vajecniky.... ted odpo to trochu povolilo, ale posledni dny to bolelo neskutečně az jsemsi říkala ze do páteční kontroly nevydrzim ....ale ted fajn :wink:.....jdu v patek na prvni kontrolu do Podolí a v pondělí ke svemu ...
20. kvě 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 na utz jdu 29.5., to je streda, v 8:30. nebudes tam nahodou?:slight_smile:
20. kvě 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max 10 a asi ne všechna budou zralá :unamused: jsem se tentokrát asi moc nevyznamenala :grinning:
20. kvě 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No tak to si musíš ještě počkat :grinning: minimálně do června určitě :grinning: pak jsme zvědavé na ty tvoje dvě čárky :sunglasses:
20. kvě 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi To bude dobrý, je to určitě z toho, jak miminko roste :slight_smile: Tak to už budeš potvrzená stoprocentní maminka, to je krásný :wink: Hrozně to utekla, ta doba, co jsem sem vlezla poprvý a začala sledovat :wink: příběhy všech snažilek. A teď už je to tady :slight_smile: Tak Ti budu moc držet palce. To už budeš mít fotku? Mě pobavilo, jak mi dali po ETu tu čmouhu na papírku, s tím, že je to embryo :grinning: Vypadá to spíš jak flek... tak snad už je flíček zavrtanej :wink:
20. kvě 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen to je akorát počet na kvalitu a dostatečné množství na prodlouženou kultivaci :wink:
20. kvě 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh dvojnásobná s jednovajecnatkama :grinning: :grinning:,fotky každého mám,ale radši ne tu....i srdíčka měli,tak ted aby vydrželi do NT screeningu a bylo vše ok...
20. kvě 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tvůj flek bude pak nadhernej.... kdy mas jit pak na kontrolu?
20. kvě 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi počkej, tak já to popletla...myslela jsem, že nakonec bylo jen jedno :confused: :grinning: Tak to jsem tedy výborná - no je fakt, že mi při stimulaci pěkně hrabalo, tak jsem tu spíš tak prosvištěla vždycky. No tak to gratuluju moc, neboj - vše dopadne na jedničku, za to trápení, cos měla! Nemyslela jsem dávat fotku sem, jen jestli už dělali :wink: Tyy jooo, mám radost :slight_smile:
Já si mám udělat za dva týdny test, nikdo mě nikam nezval na ko :grinning:
20. kvě 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen jeee, co ja bych dala za deset!:slight_smile: ja mela ctyri:slight_smile: ale zas lepsi nez dratem do voka:slight_smile:
20. kvě 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Kéž by byly alespoň kvalitní a vydrželo více než jedno, i když kdyby bylo jedné šikovné, tak mi bohatě stačí :wink:
20. kvě 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já sice minule 15, ale do 5. dne vydrželo jen jedno :frowning2:
20. kvě 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem zpět z kontroly. Vše naprosto v pořádku, sliznice je 8,7 mm a prý naprosto ukázkově nachystaná, já mám takovou radost, že se furt křením :slight_smile: KET bude v pátek, hodinu ještě nevím, to si mám ve čtvrtek dopoledne zavolat a domluvit se. Ale už se to blížíííí :slight_smile: Teď jsem si na každý den po práci něco naplánovala, takže do pátku to uteče jako voda... Jinak náplasti mám lepit i dále a zítra začít utregestan 2-2-2.
20. kvě 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@akashka Tak to gratuluju. Akorát se divím, že bereš Utrogestan bereš až od zítra. Já už ho beru od včerejšího rána a taky dávkování mám jinak. Ale asi ví co dělají. Já budu ráda až bude pátek.
20. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka super to urcite klapne!!
@meyryen 15 je krasny, dej na vsechny icsi.
20. kvě 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox jezis neblbni!! Co ja bych dala za dusika i po.limitu hodinu!! To staci!!
20. kvě 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 me mrazi vzdycky morulky..ja chci v patek..

Holky dneska teda den.. Rano sem vstala- prsa uz vubec necitim..a sla sem do prace s tim jak se budu setrit a hned ze mam pripravit do stredy strasne slozitou prezentaci, nikdo nerekl co chtej jak to ma vypadat a ja tu sem v peknych nervech..mela sem chut se otocit a jit domu..jenze kdyz se spis citim netehotne a na tedt brzo ak sem zvedava..
20. kvě 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek