IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav jestli tam neni ani kontrolni carka, tak to je na reklamaci. akorat jdi s tim do lekarny a chtej zpatky penize...🙂

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 Tam na tom úžasným testu nebylo naprosto nic. Ani ta blbá kontrolní čárka!! Prostě byl jen růžový celý jakoby rozpitý, ale čárka tam nebyla nikde ani jedna. Ani kontrolní ani testovací. A to se mi stalo se třema testama po sobě!!! Byla tam expirace do 11/2014, ale číslo sarže nevím, protože jsem to vše naházela do koše a ten se vyhodil do popelnic. Ale tak mě to nasralo, že jsem znechucená ještě teď. Čekala jsem, že když je to stejná značka ať už nový nebo starý tak tam minimálně bude aspoň ta kontrolní čárka. Ale ta tam taky nebyla. A test dělám furt stejně. Tak jak jsem dělala těch šest před tím. Ve stejnou dobu a stejným způsobem. No tak jsem to vyházela. Sice jsem si jela do lékárny pro ten Dr. Max Lady, ale nedělala jsem si ho. Protože jsem dost pila vody dopoledne a taky jsem neměla ani chuť po těch včerejších úžasných testech něco testovat. Takže možná večer. Ale jsem dnes nasraná a já nevím co ještě. Asi pozůstatek po včerejšku. Navíc mě bolí hlava jak střep a je mi zima a chce se mi spát atd. Takže dovařím oběd, vysaju a lehnu si s noťasem a kašlu dneska na všechno.

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav no vono taky v tomdle pocasi by mel dobrou naladu jen milius. hnus je to. my meli zejtra jet do liberce na zavody (partner dela atletiku), ale ted mu tady vysvetluju, ze na to prdim, ze ma chcat konstantne celej den a jemu se taky samozrejme nechce, nekde na ovalu tri hodiny moknout, tim padem hovno predvest a jet zas zpatky do praglu.

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 No to počasí je nechutné. Tady sice neprší, ale je tu zima a pod mrakem. Sere mě asi všechno dohromady a to počasí na tom nic nepřidá. Prostě uklidím a pak si lehnu a buď se budu dívat na film nebo spat a snažit se přečkat tento nechutný den. A zítřek asi taky. Protože bude stejně hnusně. Už mě ani ty puzzle nebaví skládat, které mám rozdělané. Nechce se mi nic fakt. Ani uklízet. Nejradši bych zalezla do deky a usnula a vzbudila se minimálně až večer. Naši taky nedojedou asi, protože mamka je nemocná tak leží a já to nechci navíc od ní chytnout. A manžel má zatopené v garáži a natírá konečně ty trámy na pergolu. Taky ho to sere, protože to venku prd schne a nesmí to zmoknout, takže vlastně ani jiná možnost není než čekat až to uschne v garáži. Mezi tím seká zahradu. Já k těm trámům ani nelezu, protože ta lazura mi strašně smrdí. Ráno se mi obrátil žaludek, ale naštěstí nic víc. Hlavu mám jak střep, ale nechci si nic brát od bolesti. I když dneska mám velmi slabí den a klesám na duchu a říkám si, že snad ani těhotná být nemůžu. Prostě je dnes den blbec. Jediný co mi udělalo radost tak to, že ta aviváž co koupil manžel hezky vonní 😀

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav no ty mas dneska ale super blbou naladu🙂 no to asi ty hormony, tak snad te to prejde🙂

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 No snad jo, ale nepomáhá mi na to asi nic. Navíc jsem si četla diskuze, že mamatest ukazuje i hodně falešné pozitivní testy a to i hodně silné čárky, takže to mi na náladě taky nepřidalo.

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav no ale ne ten starej, to bud v klidu. a ty se cejtis tehotne a tehotna proste jsi🙂 akorat jsi ted mela smulu, zas tak moc se nedeje, udelas si dr-maxe a bude.

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 Udělám až vyčůrám ten litr a půl z rána co jsem vypila na ten houpající se žaludek a pak budu šetřit močúvku na večerní test. Ale su nasraná ani nevíš jak. Možná to byla ta poslední kapka ty testy, protože to počasí už mě tak sere!! Nechodím ani moc ven abych nebyla nemocná a chtěla bych jahody si dát, které už bych mohla skoro trhat, kdyby tak furt nechcalo. Do té doby zhnijí!! A to slunko už mi moc chybí!!

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 A myslíš, že ty starý mamatesty k něčemu byly?? Nerada bych se tu radovala z dvojčat a pak na krvi bylo prd. I když test nemusí nic znamenat.

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav no tak si vem, ze tady k tomu vsemu co tam mas ty este permanentne chcije. tak kdo je vic na provaz?🙂

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 No v Praze bych být nechtěla, tam snad chčije už týden, ale tady ty přeháňky mě strašně serou. To je něco děsného. Už by to mohlo jít doprdele!! Zoufale to slunko potřebuju už!!

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav ty jsi skoro zrala na diazepam 😀 😀 😀

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav myslet znamena hovno vedet. tak vsechny holky si je chvalily, takze proc bys ty najednou mela mit jediny, ktery nefungujou, kdyz jsou z ty stary varky.

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 Proč sakra nemohli vyrábět ty starý. Byly dobrý ty testy si myslím, ale toto aby udělal test?? No já nevím takovou praxi v tom nemám, ale myslím si, že je to šlo do prdele ten mamatest. No uvidím co tam budu mít večer, ale nečekám závratné čárky. A to jsem si říkala, že kdyby to nebyly dvojčata, že bych to snad aj obrečela.

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav pust si nakej peknej film, co ti zarucene zvedne naladu, nakej oblibenej...ja na to mam treba sex ve meste🙂

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav no nejaka holka psala, ze to koupil nekdo jinej a do stejnech krabicek proste dava jiny testy.

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 Jo to já taky, na ten se čumím furt jak na jedničku tak na dvojku. A nebo i na seriál čumím, ale ten nemám postahovaný.

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav ja jen na jednicku, ta dvojka je peklo uz, ale jednicka, hele, tu muzu porad🙂 a serial znam nazpamet🙂

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 To je bordel. Škoda, že se nedá účelně sehnat ještě ta stará várka. To prostě nepoznáš!!! Bože já si jich měla koupit v té lékárně víc. Akorát to byla lékárna u CARu a do Brna teda kvůli tomu nepojedu, když stejně tam pojedu příští týden na krev. To už je jedno no.

Na seriál taky čumím, když si vzpomenu, že tam je 😀 ale co jsem teď doma tak na to koukám. A na film taky. Víc se dívám na jedničku, ale i na tu dvojku se podívám. No a prý uvažují o trojce 😀 ale to by mě zajímalo o čem už by to bylo.

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav no bylo by to vo ctyrech duchodkynich, ktery se oblikaj a chovaj jako pubertacky🙂
hele ja treba ty stary doma mam. datum expirace bylo vcera🙂

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav ja miluju tu scenu, jak carrie odjizdi ve svatebnich satech z ty knihovny a bozskyho auto zastavi vedle nich a carrie ho mlati tou kytkou, dycky u toho rvu🙂

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 no já měla ještě ty starý a tam bylo datum expirace 05/2014 a ty co jsem včera vyhodila měly expiraci 11/2014

No o čtyřech důchodkyních, který probírají sex a Samantha by názorně předvedla sex po šedesátce 😀 no mě se ten film líbí. A těch scén je tam hodně co se mi líbí 😀

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav jdu cucet na film🙂

nikolav
1. čer 2013

@sasanka033 Ok hezky se dívej 😀 já si taky nějaký pustím. Pokud se na něj vydržím dívat. A teď se musím najít. Vzala jsem si puding, ale hned na to opět hlad. Ale maso ještě není upečené tak jsem si zatím vzala farmářskou slaninu a rohlík.

malinka_02
1. čer 2013

@nikolav staré mamatesty byli nejlepší!

irisi
1. čer 2013

@pistalinda35 tak to je fajn,no ležení je nejlepší náplň při takovém počasí....ja uz se dva dny cítila jak normální človek a bylo to tuze fajn,az jsem si říkala,ze nejsem těhotná ....ale ted vecer me přepadli křeče do břicha,a letěla jsem na záchod...asi jsem něco špatného snedla a prohnalo me to ...

nikolav
1. čer 2013

@malinka_02 Jo já vím no, ale co se dá dělat. Staré už nejsou...

nikolav
1. čer 2013

Tak holky můžete porovnat. Změnila jsem test na Dr.Max 10. Čárka se mi zdá o dost slabší než z mamatestu ze 7. dne od KET. Ten poslední test není ještě uschlý tak je takový rozpitý. Ale porovnat se to snad zdá. Teď už fakt pochybuju jestli to už nebude jen slábnout.

nikolav
1. čer 2013
irisi
1. čer 2013

@nikolav neboj nebude... krásný čárky a budou jen sílit 😉 .... hele já taky měla staré mamatesty a pak dr. max. a na Maxovi to bylo slabší ale byli 😵 ..... prostě je fakt že starejm mamatestům se nic nevyrovná, ty čárky byli jasný, přehledný, nerozpitý .....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru