• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@eevvaa Potřebuji asi od koníka oraz. Odvyknout si od něj. Bohužel to, že má člověk odlišný názor je špatně. A když ho dá najevo ještě víc. Ale to nevadí. Navíc se nemůžu furt dívat na ty těhule a kočárky a tak. Navíc sem už do této skupiny nechodí skoro nikdo a to hlavně kvůli mě. A mým obtěžujícím fotkám testů. Zítra bych měla jít na krev, ale z centra nedokázali ani odepsat a ozvat se. A plno dalších věcí.
3. čer 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav nic si z toho nedělej, těhu ti moc přeji a ať ti vše dobře dopadne, já doufám, že v červenci se nám KET taky zadaří, ty jsi ještě mladá oproti mě, teda chyba je v manželovi, já jsem OK. Už moc chci mimi, klidně zůstanu i na neschopence.
3. čer 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Určitě si to povede neboj. Moc ti to přeju.
3. čer 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav cococo? To není pravda ze tu tvé testy otravují, naopak davaji nám naději :wink: jestli ti někdo neco napsal kašli na to, my tě tu máme rady :wink:
3. čer 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav diky, doufam, ze tvoje kolejnice potvrdi moje vesteni:slight_smile:
jinak si myslim, ze to co tady prezentujes je trochu zbytecny gesto:slight_smile: za prvy pokud je to reakce na me, tak pak bys holt mela pocitat s tim, ze kdyz se rozhodnes neuvazene a bez detailni znalosti, navic v tvym hormonama ovlivnenym emocionalnim rozpolozeni zverejnovat komentare na tak kontroverzni tema, nedockas se jen samejch palcu nahoru. a za druhy, holcicko nase, ty bez konika nevydrzis:slight_smile:
3. čer 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ne ne není to reakce na tebe. To je mi jasné, že každý na to má názor. O to nejde, Nejsme dvojčata a vlastně ani ty nemají stejné názory. A jestli bude nebo nebude to se uvidí. Dnes jsem nakoupila nějaké testy a udělám srovnání. Bude v albumu. Zajímá mě totiž ten rozdíl v testech! Zkusila jsem teď z večerní moči 5 různých testů. A jsem zvědavá na jejich kvalitu.

@akashka já bych tak chtěla aby ses ke mě už přidala a sasanka v tom potom pokračovala ať se můžeme stále kochat dvěma čárkama.
3. čer 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen super to mas vse dulezite! Ted vse podchytite a pristevto klapne!!
@mardusenka30 a co ty?? Jak se mas??
3. čer 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav co blbnes? Spouste holek ivf nevychazi a tak sem nejdou, ja zase toho mam ted hodne v praci tak nestiham..
Do toho mam jit na utz do podoli a myslim ze bude pod vodou a dochazi mi leky..
3. čer 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já nevím prostě opět slabší den a strach ze zítra a tak no. Bojím se, že to nebude ok.
3. čer 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 tak to je opravdu zlatej,a ty fakt dáš na tyhle babské řeči,že to pomáhá?Počkej zítra konečník,ten mňam říkat nebude :grinning: :grinning:
@nikolav děkuji a tobě přeji ať to zítka klapne ne výbornou.Držím palečky.Něco se děje?
3. čer 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 ano mám hormonální nevyrovnanost.
3. čer 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikolav jsi šílenec,koho by jsi mohla testama obtěžovat,každá z nás když to klapne tak se ráda pochlubí :wink: Jo a já se tak často nedostanu,mám moc honění kolem domácnosti,mámi a kluka to víš nemám 2+1,nebo 3+1 v paneláku :grinning: :grinning: :grinning: A včera nám nešel celý den proud.
3. čer 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Tak to lituju, že zrovna včera? Jak jste to teda slavili?
3. čer 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikolav neboj až se ta hladina ustálí a organismus si na to zvykne bude vše OK,počkej po porodu,já byla ze začátku také nervózní jak pes i mi přišlo,že jsem na malého křikla víckrát než jindy :wink: Každá z nás touží po tom být těhotná a když to přijde občas si s tím prostě nevíme rady,no to je celé. :frowning2:
3. čer 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Asi máš pravdu. Asi to tím je. A hormony je to co hlava neovládne.
3. čer 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Jo a opožděný dárek.
3. čer 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@nikolav mi jsme slavili v sobotu a jen s bráchou a švagrouvou (teda slavili jen oni a ani mi to nevadilo),jen kouskem masíka z udírny a pár chlebíčků,tahle cifra snad na pořádnou oslavu ani není,ale když vše klapne a dotáhnu to až ke zdárnému porodu,tak příští rok to oslavím se vším všudy. :grinning:
3. čer 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikolav je nádherný a přestaň panikařit,nevím co víc by jsi od těch testů chtěla a když tě zítra nevezmou na krev v Caru zajdi do laborky,uleví se ti a hlavně tě to uklidní a ty už nebudeš tak vyšilovat. :wink:
3. čer 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Tak to bych si taky dala to uzené maso. Ale tak aspoň nějak jsi to oslavila. A ty to do zdárného konce dotáhneš. A kdy půjdeš na UZ? No já bych tam chtěla pořádný čáry :slight_smile:!!
3. čer 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 ja uz se posrala vcera po palivejch kurecich kridlech a malem jsem po tom atomovym tabasco vybuchu nevstala z misy, takze me, me uz neznici nic :grinning: :grinning:
3. čer 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav vždyť ta čárka už ani silnější být nemůže, klidek vše bude dobrý :wink:
3. čer 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikolav já nevím co blbneš,vždyť je to teprve 10 den,kam chvátáš,to je jak kdyby jsi po tom prckovi chtěla hned až se narodí aby mluvil. :wink: A UZ máme 6.6..Víš co bylo nejhorší na tom včerejšku,pořád jsem myslela jak nám to na podzim nevyšlo,tohle hlodá ve mě (včera jsem totiž měla datum porodu).
@sasanka033 to si jen myslíš tabasco je jen odvar. :wink:
3. čer 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky sháním dovolenou a vůbec nevím kam,to pak můžu něco sehnat,když nevím co chci :sunglasses:
3. čer 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka já si myslím, že ještě může :grinning: ale to je jedno, hlavně že je teda tam. Doufám, že ty budeš mít stejné!
3. čer 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 aha takže prcek by se ti narodil na narozeniny, že ?? No, ale tento se udrží až do porodu. Budu držet palce ať tam je vše v pořádku!!! A pak dej vědět!!
3. čer 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 no pro me za me, at mi treba bouchne prdel :grinning:
3. čer 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Zlato, ale ne ve středu :grinning:
3. čer 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikolav děkuji,a ty se nestresuj dej si ještě něco malého dobrého a šupky dupky do hajan.Neboj prcek tam je a je v pořádku.
@sasanka033 :grinning:
3. čer 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda hlasim nakou abnormalitu, az scifi - zda se, pres puvodni pochybnosti vzhledem k bliti a migrenam, ze mi kombinace utrose a estrose dela naramne dobre. jsem min unavena, vecer dyl vydrzim, min spim, ale jsem vykonnejsi. mozna je to psychicky, ale ted vazne - zdaleka nejsem po utrosi unavena jako jsem byla po ET, ba naopak.
3. čer 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek