IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
2. čer 2013

@akashka Jde vidět, že v každém CARu je to jiné. Mě doslova řekl 11.-12. den udělejte těhotenský test a nehledě na výsledek se dostavte na krev. Takže asi tak. No a pak se uvidí. No pak asi ten ultrazvuk no.

nikolav
2. čer 2013

@sasanka033 Jo už jo. Dneska jak bylo u nás hezky. Promiň zlato vím jak to v Praze vypadá ☹ a je to strašně nefér, tak jsem byla na zahradě a dělala jsem si skříněčky. No když uschnout a tu druhou dodělám tak sem dám fotečky. Zabavila jsem se a teď jsem došla. Taky totiž začalo pršet, tak jsem to dodělávala v garáži a bohužel to neuschlo. Tak musím počkat do zítra. Čas mě utekl šíleně rychle. No a teď jsem si šla dělat večerní test. Jako, když to namočím a vyndám a jakoby se to vsakuje do toho testu a položím ho tak už je tam hned ta čárka testovací viditelná. Takže se do limitu úplně nádherně vlezu. Jediná nevýhoda toho testu je to, že to dýl schne. Ale tak co už nemůžu chtít všechno. A tobě je jak???

nikolav
2. čer 2013

@ratatooy Mě se moje dítě asi ohlásilo čtvrtý den po KETu 😀 když se mi zdálo o mém pozitivním těhotenském testu. No a o Akashce se mi zdálo dneska o jejím pozitivním těhotenském testu.

nikolav
2. čer 2013

Večerní test

sasanka033
2. čer 2013

@nikolav ahoj kote🙂 mne je mnohem lip, teda az na to, ze jak se mi udelalo lip a zacla jsem do sebe rvat vsechno, co mi prislo pod ruku, tak jsem se ted z toho desne posrala (pardon 😀 ) a navic me desne pali prdel, pac jsem dneska sezrala asi pula kila kridel s palivou omackou🙂
jinak teda jsme se byli dvakrat podivat na ten nas potok tady, co se zmenil v reku a vypada to dobre. teda jako v tom smyslu, ze uz se to asi nevyleje, ze v trihodinovym rozestupu se to zvedlo treba o 20 cm, coz je super. ale jinak je to sileny. vsude jsou lidi s piskem a plni pytle, samej policajt, zatarasy...ale to se neda nic delat. lidi sou debilni a este tem policajtum nadavaj, ze je ve vlastnim zajmu nekam nechtej pustit.
vikend mi utek rychle, i kdyzu jsme dohromady nic moc nedelali a ted jsem zvedava na rano, esli se vubec dostanu do prace. ale ja chodim vetsinou pesky, takze asi jo, pac je to do kopce a pokud si dobre pamatuju fyziku, tak voda do kopce netece 😀 no a streda se blizi a nase miminko pujde k mamince, takze se desne tesim🙂

nikolav
2. čer 2013

@sasanka033 Hele to znám se velice posrat tak, že si skoro nemůžeš sednout 😀 jsem při tom debilním OHSS měla prvně šílenou zácpu až jsem nevěděla co si vzít aby to povolilo. No a pak až jsem vysadila léky a ustupovalo to, tak jsem měla takovej průjem, že jsem myslela, že si nesednu jak mě bolel zadek. Katastrofa. A tady to celkem bylo dnes dobré. Až teď zase začalo pršet. Naštěstí nám se tu nemá co vylít. Ale i tak. Je to u vás kruté. Snad ten déšť půjde doprdele a bude hezky. A lidi nepřemýšlejí kolikrát. Taky si kolikrát říkám jestli náhodou nedali rozum do prdele. Zítra budu mít takový veget. Manžel je celý den v práci tak jen něco podělám a pak se budu válet a tak 😀 no a určo vás to nespláchne 😀 takže asi v práci budeš no 😀 a co po KETu? Budeš chodit do práce??

sasanka033
2. čer 2013

@akashka ahoj ahoj, jak se cejtis ty? neco novyho? spineni porad, nebo to prestalo? a testing teda ve ctvrtek, nebo ve stredu se mnou na KET?🙂

sasanka033
2. čer 2013

@nikolav od stredy do patku jsem si vzala dovolenou, ale po pravde, kdyz nad tim premejslim, tak nevim proc. mozna tu ctvrtek a patek zrusim a treba si jen vezmu home office. protoze jako nevim co bych doma delala. mne kopani se do zadku mezi ctyrma stenama moc neprospiva, ja pak moc premejslim a prijdu na kraviny a pak taky desne zeru🙂

nikolav
2. čer 2013

@sasanka033 Já jsem ráda, že jsem doma, ale je to tím, že každá máme jinou práci a nechci riskovat něco jako střevní chřipka, angína, chřipka a nedej bože kdyby mi někdo na směně umřel a musela jsem zaopatřit tělo. No tak to bych nechtěla. Ne, že by mi to vadilo, ale mrtvé tělo je pak plné bakterií atd. No a taky bych se pěkně natáhala. Ať už se živýma a nebo mrtvýma. Takže jsem ráda, že jsem doma. A o víkendech bych tam byla úplně sama a to je záhul. Navíc taháš vše po schodech obědy a tak. No a noční by asi byly peklo. I když i ty denní. Já jsem i přes zavádění po Utrošu jak mrtvá. Já po něm spím tak, že nic neslyším a nevnímám 😀 ale jestli máš v práci aspoň trošku sedavou a tak, tak proč ne že. A to žraní já taky žeru a nic jsem nepřibrala 😀

sasanka033
2. čer 2013

@nikolav no jasne, delam v kanclu, takze asi fakt o moc nejde...uvidim, jak se budu cejtit. prave jsem se bala, ze budu po tom utrosi taky ztahana, jako minule, ale prijde mi to lepsi.
joooo, holcicko, v tvym veku jsem mohla sezrat slona k snidani a este jsem hubla 😀
tak dobroooou🙂

nikolav
2. čer 2013

@sasanka033 No víš tak před pěti rokama jsem taky mohla sníst co chtěla a nešlo to vidět, ale pak se asi něco zvrtlo 😀 já teda po Utroši jsem utahaná jako pes. Tak dobrou noc. A zítra 😀

ratatooy
3. čer 2013

@sasanka033 a proč já sem nikdy nemohla sníst co chci??snad ani v 10 letech 😀

akashka
3. čer 2013

@sasanka033 no já spinim pořád stejně, a to jen ležím a nic nedělám.. Ale většinou zaspinim po curani.. Test buď ve st nebo čt ještě nejsem rozhodnuta 🙂 jinak s tím jestli zůstat doma nebo ne.. Já jsem to hodně řešila a nakonec sem musela zůstat kvuli té angine a jsem ráda, protože teď když spinim mužů si s klidným svědomím říct, že jsem udělal vše pro to aby se to povedlo a nemusím si nic vyčítat.. Tak to je moje zkusenost.. Ale každej to máme jinak a delej co ti bude říkat srdce 😉

mardusenka30
3. čer 2013

@raaaadka myslím v mém případě měření teploty nemá smysl, jsem zdr. sestra, neměřím pokaždé ve stejnou dobu kdy je tělo v klidu díky denním a nočním směnám, proto spoléhám na ovu testy...

nikolav
3. čer 2013

Dobré skoro poledne dámy. Dnes jsem spala opět po Utrogestanu ráno jak zabitá až do teď. A kdybych věděla, že stále prší tak bych ani nevstala už!! Tma jak v pytlu a zima taky. A jak se máte vy dámy??

A jinak už jsem s těma testama trapná, ale zítra jdu na krev tak už to možná skončí 😀
(12. dvanáctý test - proveden z ranní druhé zředěné moči v 6 hodin ráno 10. den po KET 3.6.2013)

pistalinda35
3. čer 2013

@nikolav super ! já bych nejradši zalehla a spala. jsem v práci a mám pocity na omdlení, snad to přejde. ☹

nikolav
3. čer 2013

@pistalinda35 Já jsem sebou včera skoro řízla v obýváku. Naštěstí jsem si sedla na sedačku. Ale jako to počasí a můj nízký tlak a asi i jiný stav zapříčinili to zamotání hlavy. Ale dávej na sebe pozor!! Přece jen je to nebezpečné jen tak omdlýt. A co v práci ještě to tajíš 😀 ?? Nebo jsou kolegové stále urejpaní?

akashka
3. čer 2013

@nikolav vezmi ty testy zítra na tu krev s sebou!!!! 😀

meyryen
3. čer 2013

Ahoj holky, mám za sebou imuno - trochu zvýšené NK buňky (prednison, pentomer) - ale celkově nic dramatického, genetika - leidenská mutace - fraxiparin. Před 5 lety jsem se léčila s endometriozou, která je dle posledních výsledků téměř neaktivní. Asi mě bude čekat laparo a hysteroskopie. Napadá Vás ještě nějaké vyšetření, které jste absolvovaly? Jediné co mě tak napadá tak je DNA spermií, to nám nedělali .....díky moc za reakce 😉

nikolav
3. čer 2013

@akashka Myslíž, že by z toho byli vyvalení 😀 já si myslím, že už to viděli mockrát.

pistalinda35
3. čer 2013

@meyryen ahoj, co genetiku ? A taky mi dělali inzulínovou rezistenci (tu mi zjistili)

pistalinda35
3. čer 2013

@nikolav zatím tajím 😀

nikolav
3. čer 2013

@pistalinda35 asi úspěšně 😀

meyryen
3. čer 2013

@pistalinda35 Genetiku mám za sebou, inzulínová rezistence...hmm to mi nic neříká. Ta se dělá v rámci jakého vyšetření?

pistalinda35
3. čer 2013

@meyryen mně ji dělala doktorka na klinice v rámci kompletních vyšetření. Inzulínová rezistence bývá u holek, které mají polycystické vaječníky. Ty já ale nemám. Máš pravidelný cyklus ?

meyryen
3. čer 2013

Tak ty taky nemám a cyklus víceméně pravidelný. Teď tedy léčbou dost narušený, ale +- to tam je....spíš pátrám co všechno ještě před 3. IVF vyšetřit abych nic nezanedbala a měla čisté svědomí.....

sasanka033
3. čer 2013

@akashka nestihacka, ale myslim na tebe a tesim se, ze se kdyztak budeme ve stredu podporovat navzajem🙂

sasanka033
3. čer 2013

@dada074 partner je zlaticko, ve stredu mame KET a ja do vcera nebyla schopna to chilli nikde sehnat a hadej co!🙂 prave jsem si s nim doslova polila arabskej chleba, mnaaaaam🙂 no proste uz to do sebe tlacim, pac mi ho byl v tesco koupit🙂

nikolav
3. čer 2013

Holky loučím se. Možná jen pro dnes možná i na delší dobu. Měj te se a kulať te se.

@sasanka033 Přeju ti ať ti to vyjde ve středu a jsi těhotná.

@akashka budu na tebe myslet ať je ve čtvrtek test pozitivní a v pátek z krve zjistíš že jsi těhotná a za devět měsíců budeš mít mimčo u sebe.

@dada074 všechno nejlepší k včerejším narozeninám a hodně moc štěstíčka pro bublinku.

A holky vám všem ostatním hodně štěstí a zdraví pro vás i bublinky. A vy, které teprve čekáte na miminko a těhotenství tak se brzo dočkáte ♥

eevvaa
3. čer 2013

@nikolav copak se děje?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru