IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
5. čer 2013

@mardusenka30
@dada074
ja hlasuju pro recko 🙂

brsh
5. čer 2013

@sasanka033 Držím moc palce! 😉

sasanka033
6. čer 2013

@brsh diky🙂 ja tomu tak moc verim, ze to vyjde, az sama sebe prekvapuju🙂 jak ti je? nejaky priznaky krome tech kolejnic? 😀

sasanka033
6. čer 2013

dobre rano🙂

1miska
6. čer 2013

@nikolav delam porodni asistentku a hrozne me ta práce s lidma bavi 🙂 když všechno klapne tak na materske budu několik let doma, tak bych ted chtěla do práce ještě chodit co to půjde - nemam uz nocni, ani dve denni po sobe, vychazi mi vstric, tak snad to půjde 🙂

1miska
6. čer 2013

@malinka_02 neboj, urcite je vse v poradku, me bylo asi 5 dni spatne a pak tri dny jako když utne, no byla jsem z toho uplne spatna a po trech dnech to nastoupilo v plne mire a dnes jsem vstala a musim to zatukat ale nic, nasnídala jsem se (po dlouhe době normalne rohlik se syrem a caj) a vse OK.... proste nekdy je to tak, nekdy jinak 🙂

mardusenka30
6. čer 2013

@sasanka033 tak to jsi mě nepotěšila☹ my chtěli letos chorvatsko autem s tím, že ubytování seženeme na místě, nemám nikdy štěstí na dobrou cestovku...

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 no meduzy jsou vicemene vsude, zalezi kdy je nejaka bourka na mori prinese...tim se nestresuj🙂

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 my chceme v srpnu bud na thassos nebo zakynthos. nejakej last, vzdycky tak litam k mori. akorat vetsinou v zari...

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 loni v barcelone jsme se placli na jeden den k mori a pritele tam meduza zahla.
jukni treba tady, nebala bych se http://www.inuru.com/index.php/planeta/otazniky...

mardusenka30
6. čer 2013

@sasanka033 já mám dovču v sezoně tedy na začátku srpna, a to bude všude hodně lidí, kdyby bylo září tak také volím řecko, v chorvatsku doufám v nějaké klidnější místo...

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 aha, chapu. ja jsem byla pred par lety v chorvatsku a nasli jsme uzasny bydleni. a hlavne kamenny plaze, kde byli asi ctyri lidi🙂 bylo to asi deset km nad dubrovnikem, nadhera. nevim, jestli se vam bude chtit jet tak dolu, ale myslim, ze tam uz tech turistu proste tolik nebude.

mardusenka30
6. čer 2013

@sasanka033 a kde to přesně bylo v tom chorvatsku??

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 to fakt uz nevim:( ale proste jsme zastavili v naky vesnicce cca 10 km nad dubrovnikem, kde jsme obesli dva, nebo tri penziony - no, oni tam proste ubytovavaji v casti svyho baraku🙂 a tam se ubytovali, k vode to bylo dal, z velkyho kopce, ale jezdili jsme tam autem,pac ty schody, to bychom nahoru v tom vedru zdechli🙂 no a totalni raj dole. takovy skaly, ktery byly jen trochu upraveny, aby se na nich dalo lezet a vtup do vody jen po schudkach, rovnou do hluboky, zadny chozeni pul kilometru po dne s vodou u kolen🙂

mardusenka30
6. čer 2013

@sasanka033 přesně tuto vizi máme jen bude celou cestu řídit manžel, tak asi během cesty někde přespíme jednu noc...

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 tak to kazdopadne, to by nedal, ono se to nezda, ale ta cesta podel pobrezi az dolu je silene dlouha. ale doporucuju!!! jedte az dolu, k dubrovniku, je nadhernej, my si tam udelali vylet jak ve dne, tak v noci, pac to ma zas jinou atmosferu, jak je nasvicenej. fakt parada🙂

mardusenka30
6. čer 2013

@sasanka033 znám dubrovník a je to krásný městečko🙂

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 my taky letos planovali chorvatsko autem, chteli jsme na hvar. a ridil by jen partner, ale nakonec jsem si rikala, ze se nechci nervovat a radeji poletime nekam v klidu jako dycky🙂

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 vid? ja byla uplne v soku, jak me to tam okouzlilo🙂

mardusenka30
6. čer 2013

@sasanka033 jj i mě se líbilo, no my jsme dost pohodlní, nakonec budem plánovat chorvatsko a pojedem do řecka za dobrou cenu🙂

sasanka033
6. čer 2013

@mardusenka30 😀 😀 😀

nikolav
6. čer 2013

@1miska Tak to potom jo aspoň víš do čeho jdeš 😀 no a rodit budeš ve své nemocnici určitě, že??

1miska
6. čer 2013

@nikolav jj ve fakultce v brne 🙂 do IVF bych tam nikdy nesla, ale rodit joo 🙂

nikolav
6. čer 2013

@1miska Tak určitě a navíc to tam to prostředí znáš a tak. Takže to může být výhoda. Aspoň máš jasno a nemusíš přemýšlej kam jít rodit 😀

sasanka033
6. čer 2013

@nikolav prosimte, odkdy jsi mela ten silenej hlad?

nikolav
6. čer 2013

@sasanka033 cca od třetího dne po ket 😀 a co už tě to bere??

sasanka033
6. čer 2013

@nikolav no jo, tak to nic🙂 jo, mam silenej hlad, sezrala jsem toho hrozne moc a porad mam pocit, jako ze se mi to zdalo, proste ten zaludek cejtim jako kdyby byl prazdnej a nic jsem jeste od rana nejedla.

nikolav
6. čer 2013

@sasanka033 ano ano přesně takové pocity jsem měla taky. Jsi na dobré cestě!! a ještě něco pociťuješ.

sasanka033
6. čer 2013

@nikolav nooo, to je blbost, to preci neni mozny, abych druhej den po ketu neco vnimala, dyt ten nas trumbera este nemuze bejt ani poradne zavrtanej🙂 no este mam citlivy prsa, zaclo to vcera pred spanim u levyho, ted uz mam citlivy obe. ale to je fakt ulet, dyt mi ho dali kolem obeda🙂))

sasanka033
6. čer 2013

@nikolav samozrejme bych byla rada, aby to bylo tim, ale to by fakt byla scifi🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru