• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@akashka je ty jsi tehulka, velka gratulace :slight_smile: . Take si rikam, ze bych jim mela verit :wink:
26. čer 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go Ano chodím tam. Teď mám takovou mini pauzu. Ale půjdu tam zase. Bohužel mě nezachránil ani Utroš 4-0-4.
26. čer 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 neboj od 12tt uz to budou o hodne mensi stres :slight_smile: . Co manzel, musi skakat stestim x metru vysoko? :slight_smile:
26. čer 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 krasny, fotecku urcite, jsem zvedava, je to uzasna motivace :slight_smile: . Drzim pesti , at je vse jak ma byt :slight_smile:
26. čer 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav a ke komu chodis?
26. čer 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go k Machačovi a ty?
26. čer 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav ke Koudelkovi. Stara se o me super, dokonce prijde v nedeli na muj ET ve svem volnu, tedy slibil to:slight_smile:
26. čer 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Koudelka mi dělal KET. A řekl, že budu těhotná. Těhotná jsem byla, ale potratila jsem. A mám z toho smíšené pocity. Proč nemůže něco vyjít jak mělo. Protože stimulace se musela prodlužovat mám delší tu první část cyklu a nikdo si s tím neví rady a nejde jim to zkrátit. Pak jsem měla OPU a pak hned OHSS. Takže kvůli tomu nebyl ani ET. Pak čekání na MS pak řízený cyklus na KET, provedení KET. Potvrzení těhotenství a na oslavě dědových 70 narozenin krvácení jak z podřezaného prasete tak hned na pohotovost, kde na UZ byl váček, ale druhý den už mi kleslo HCG a následná revize. A sere mě to do teď, ale co nadělám. Teď čekám na MS, která beztak nepřijde a budu muset na vyvolávačku a pak hned řízený cyklus a KET další.
26. čer 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. :slight_smile: Tak vás všechny znovu moc zdravím.Sice jsem se dlouho neozvala,ale pravidelně vás všechny dočítám.Je mi moc líto těch,kterým se nezadařilo a ze srdce blahopřeju všem těhulkám.Já sama jsem se se svým druhým neúspěchem docela těžko srovnávala,tak jsem ani neměla moc sílu sem nějaké příspěvky dávat.Teď už mám konečně výsledky z genetiky a imunologie a vše je v naprostém pořádku,takže problém byl opravdu v mém předčasném ovariálním selhání :unamused: Pojišťovna nám ale už schválila další pokus a dokonce už máme i dárkyni.Takže teď jen čekám na mrchu,začnu brát antikoncepci na sladění cyklu s dárkyní a jdeme do toho znovu.Mezi vzhledem mým a dárkyně je podle všeho jen jediný rozdíl a to ve výšce-ona měří 169 cm a já jen 162,jinak jsme podle popisu koordinátorky centra naprosto stejné.Tak jsem moc ráda.Už jsem se s tím srovnala i sama v sobě,že zkrátka bez dárkyně to jinak nepůjde,tak snad už se na nás štěstí usměje. :wink: Jinak vám všem přeji pevné zdravíčko a hlavně nervy.Nic není ztraceno,pokud člověk nepřestane doufat. :wink: :slight_smile:
26. čer 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikolav uplne vim o cem pises, take mam za sebou uspesne IVF, ale bohuzel po pozitivnim testu, potrat cca v 8tt-9tt :frowning2: Nasledne revize. Ted uz to beru, ze to tak melo byt a jedeme dal. Moc drzim pesti a bojuj:slight_smile:
26. čer 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 no ja taky furt myslim na nejhorsi..a pro me je lepsi taky prace..ted akorat stresuju a doma jeste vic!
26. čer 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no jdeme ve 13 tt na NT tak doufam potom ze se mi ulevi..ale ted se holkam stalo ze i meli srdicka a na dalsim utz spatny tak se straaasne bojim!! To vis manzel uz vidi maleho Messiho :slight_smile: muzu se jeste zeptat ty si tenkrat zacla krvacet nebo az na utz spatne zpravy?
@megie4 tak to je skvely! Za chvilku budecprcek u tebe :slight_smile: hele psychika je svine ja cekala tak dlouho a ted mam takovy strach ze se ani nemuzu radovat poradne!
26. čer 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Já na to taky už málo myslím, ale jak na potvoru jedna kamarádka vedle druhé oznamují těhotenství. A to moc příjemné není. Pak mi to na mysl vyvstane a není mi nejlíp. Ale hodně se teď zabavuju hodně věcma a nemám tak ani čas na to myslet.
26. čer 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo holky tak všechna tři embryjka jsou krásná a vyvíjejí se tak zítra v 10.30 ET :slight_smile: snad to konečně vyjde!!po tom jak to vypadalo při té stimulaci bídně jsou to nejspíš bojovníci!! :slight_smile:
26. čer 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malinka_02 bohuzel ja nemela zadne priznaky, srdecni akce a pak najednou zastaveni vyvoje :frowning2: . Stane se, ale neboj , to se stava vyjimecne.
Chodis do prace nebo jsi doma?
26. čer 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav chodis do prace nebo odpocivas a delas co te bavi? :wink:
26. čer 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uzasne, gratulace k bojovnickum. Kolikaty den po OPU mas ET?
26. čer 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go v pondělí ráno bylo OPU a ve čtvrtek je ET takže třetí bez toho dne kdy bylo OPU
26. čer 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jsem doma a odpočívám. A dělám co mě baví :slight_smile:
26. čer 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a neuvazovala jsi o prodlouzene kultivaci?
26. čer 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav tak to mam stejne:slight_smile:
26. čer 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go já se teď bavím děláním marmelád. Nějak se té úrody sešlo tak doma dělám a pak dám babičce a dědovi a našim. A až pominou marmelády tak se vrátím zpět k ubrouskové technice.
26. čer 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go hele já to nechala úplně na doktorce, po těch všech útrapách si myslím, že ví co dělá..:slight_smile: ono někdy se stane, že se těmmiminkům v petriho miskách nelíbí.... a tentokrát jsem šla fakt do správného CAR..... a prý se i vyvíjí rychle, takže morulky by to mohly být. Určitě kdyby to bylo to nejlepší tak by jí udělali, dělají ji tam automaticky v ceně IVF...
26. čer 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav to je super, to jsi dobra :slight_smile: . U nas jeste nic nedozralo, rybiz uz snad kazdou chvilku, ale zatim nic :unamused:
26. čer 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice take bych jim verila :slight_smile: . Kam si nakonec sla do Car, Cube? A jsi tedy hodne spokojena?
26. čer 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jojo strašně moc, nakonec jsem se dostala k MUDr. Višňové a ta je skvělá, měla jsem špatnou odezvu na stimulku a nakonec mi vyšla tak strašně vstříc - neplatila jsem klasické IVF,ale jen jako cenu za nativ takže super..a PICSI u všech oocytů nás vyšlo na 5.000 takže super ..a halvně starostlivá a prostě osobní hodně a bezva no...
26. čer 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go pokud se to ted nevyvede tak tam rozhodně zůstaneme a protože jsme ušetřili tak v září zkusíme fakt už poslední IVF zase tady! :slight_smile:
26. čer 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja prave hledala novy Car a nakonec jezdime az do Brna.
26. čer 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go ty jo to je teda a dobrý???? :slight_smile: Já jsem fakt v Cube spokojená strašně moooocc - je to tam hodně osobní žádná továrna
26. čer 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go ja chodim do prace, ale sedim v kanclu..doma bych byla furt vypsychovana a premyslelaxnad kravinama..
26. čer 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek