• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@megie4 paráda, držím moc palečky.... je to úžasné !!!!
5. zář 2013 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka Zítra jdu na krev,ale myslím si,že výsledky budu vědět asi až v pondělí. :angry: :slight_smile: Oni to posílají od nás z Kostelce nad Orlicí až do Prahy ,asi do Gennetu.
5. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@megie4 jeej, teda u nas to je ještě ten den, to ti nezávidím, to čekání, ale to už uteče ;) navíc testy jsou krásně pozitivní, tak už je potvrzení z krve jen taková třešnička na dortu :slight_smile:
5. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@megie4 já myslím, že nějaká krev už ti může být u p.dele :grinning: Mě krev ani nenabírali, po // jsem šla na utz a hotovo :slight_smile:
5. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Dobré ránko :slight_smile: Dnes 14.den a krev.A taky první ranní nevolnost,hned jak jsem vylezla z postele,tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... :grinning: :grinning:
6. zář 2013 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@megie4 jupiiii, teď už bude vše dobrý :wink: a výsledky v pondělí teda?
6. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky emoticon emoticon Tak už jsem zpátky od doktora.Když jsem mu ukázala ten ranní ClearBlue test,usmíval se jak malej kluk.Udělali si ještě svůj test z ranní moči,kterou jsem taky měla přinést a jeho manželka,také doktorka,přiběhla,jak je krásně pozitivní a že ho musela jít ukázat holkám do laborky,aby je také potěšila. emoticon emoticon No,všichni byli ohromně milí. emoticon Dostala jsem pro jistotu ještě injekci Agolutinu na udržení,a předepsal mi ještě Anopyrin a Bu-met,což jsou nějaké vitamíny.Mám je střídat s Femibionem.Krvičku odebrali a mám zkusit zavolat odpoledne,pokud odpol.výsledky nebudou,tak až v pondělí.A představte si,že na další kontrolu mám jít už příští týden v pátek!! emoticon emoticon Prý:Určitě jste zvědavá,že?Tak přijďte už příští týden a podíváme se,kde jsou a jestli tam jsou obě. emoticon emoticon No,byli bezvadní.Tak teď se budu celý týden modlit,aby se ti naši cvrčci maminky už nepustili. emoticon
6. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Omlouvám se za ty "emoticony",je to kopie.Psala jsem to i holčinám na diskuzi s darovanými vajíčky. :sweat_smile:
6. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Krásné ránko přeji! :wink: :slight_smile:
7. zář 2013 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočky,hodnota hcg 14.den po Ket je 510. :slight_smile: Myslíte,že je to dost?A mohly by to být dvojčátka?
7. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@megie4 já myslím, že dobrý ;) teď zpočátku jsou ty hodnoty tak rozmanitý, že se z toho asi nedá nic moc poznat, to prostě musíš vydržet ;)
7. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka Asi pojedu ještě ve středu jako samoplátce.
7. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJ HOLKY
TĚHULKY GRATULUJI K ÚSPĚŠNĚ NASKAKUJÍCÍM TÝDŮM!! :slight_smile:
A SNAŽILKY VÁM MOC PŘEJI AŤ SE BRZO DOČKÁTE, MOC MOC VÁM DRŽÍM PALCE, ČASTO NA VÁS MYSLÍM A PRSKÁM NA SVĚT JAK JE NESPRAVEDLIVÝ, JAK K HODNÝM DUŠÍM CO SI Z CELÉHO SRDCE PŘEJI TO NEJCENĚJŠÍ NENÍ SPRAVEDLIVÝ. ALE URČITĚ SE DOČKÁTE, PROTOŽE VĚŘÍM, ŽE KDYŽ JSEM SE DOČKALA JÁ A MIMINKO ZVLÁDLO VŠECHNY KOMPLIKACE NA ZAČÁTKU A UŽ TO SNAD SE MNOU DOBOJUJE DO CÍLE, DOČKÁ SE KAŽDÁ :dizzy_face:
7. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@megie4 :slight_smile: chápu, mě dělali totiž v ten den co brali krev i utz, tak jsem to měla rovnou potvrzené, jinak bych to týden asi taky bez ujišťování nevydržela :D ale je to všechno dobrý, věř tomu :slight_smile: tady máš tabulky hodnot hcg po transferu ;) http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
7. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka Díky :slight_smile: Ale ještě uvidím,možná do pátka už vydržím. :sweat_smile:
7. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojik děvčata,
kdo už nakupujete pro mrňousky, tak mrkněte ke mě na vé vé vé malaradost tečka cézet :wink: :grinning: Třeba se vám bude něco hodit :wink:

@megie4 krásné :dizzy_face:

Nevím jestli jsem to sem psala, ale 24.9 už snad nafasuju injekce, tak držte pěsti :wink:
10. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lussi Díky moc. :slight_smile: V pátek už jdeme na první utz.Ale pořád se bojím,aby vše bylo o.k.Snad to dobře dopadne.Paráda,takže stimulku začneš někdy v říjnu?Teď už se to musí zadařit!!Myslím na Tebe,dej pak vědět,jak pokračuješ. :wink:
10. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lussi hezké stránky, jen bych ocenila, kdyby vedle kategorie holčičí a klučí byla i kategorie neutrálních oblečků, bylo by to super ;)
10. zář 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka dík za tip :slight_smile: Mrknu na to.
10. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky. :wink: :slight_smile: Tak zítra nás čeká 1.utz a to se už asi i dozvíme,jestli budou mimísci dva nebo jeden.A hlavně jestli je vše v pořádku,tak nám držte palečky. :slight_smile: Dneska jsem jen tak ze zvědavosti udělala testík a test.čárka je už silnější než kontrolní,hele.... :grinning:
12. zář 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Dobré ránko :slight_smile:
@megie4 držím moc palce :dizzy_face: A chtěla bys dvojičky? :slight_smile:
12. zář 2013 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi Mám z toho trochu respekt,ale to víš,že bych za ně byla ráda.Hlavně aby byli zdraví. :slight_smile:
12. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@megie4 moc na tebe myslím a držím na zítřek pěsti ;) já jdu do poradny dnes odpoledne tak jsem taky napnuta :slight_smile:
12. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka Tak pak písni,jak jsi dopadla.Určo bude vše na jedničku mamko!!!! :wink: :grinning: A díky...
12. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@megie4 takhle mě v práci rozbrečet :grinning: děkuju, takdy doufám, že vše bude ok, ale na nervozitě to moc neubírá :slight_smile: no však brzo uvidíš sama :wink: :grinning:
12. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka Ale jdi ty :slight_smile: No,i když,já měla plačtivý den včera.Vzpoměla jsem si jak nám skončilo právě v tomto týdnu první těhotenství a nemohla jsem to zastavit a nemohla.......Snad bude vše dobré,to víš,že se bojím, už teď.Musíme být silné!!!!! :wink: :slight_smile:
12. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@megie4 já právě taky, o péči po porodu strach vůbec nemám, to se zvládne vždycky, ale to těhotenství, to bych měla strach :sunglasses: Tedy já ho měla i s tím jedním, ale takhle by to bylo asi dvojnásob :slight_smile: Takže na zítra tfuj tfuj tfuj a těším na fotečku mrňouska/mrňousků :dizzy_face:
@akashka tak po poradně si dejte s miminkem něco dobrýho na zub, oslavíte tak další úspěšnou kontrolu :slight_smile:
Hele a jak jsme se bavily o tom mým shopíku a neutrální kategorii - myslíš, že by stačilo, kdybych tam dala neutrální pro mimča do 1 roku? Myslím, že maminky co už mají větší dětičky, tak už pak vybírají podle pohlaví.....Co myslíš? A díky za rady, jsem ráda za každý tip:slight_smile:
12. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@megie4 já jsem celé těhu strašně dojímací :D teď jsem byla u kolegyně, která má na nástěnce mé svatbení oznámení a já už měla slzičky v očích jak jsem na to koukala :grinning: Naprosto chápu tvé obavy, já sice takovou zkušenost nemám, ale taky se v podstatě stále bojím, aby se něco nepo.. ale musíme těm našim mrňouskům prostě věřit, že jsou to bojovníci a basta :slight_smile:

@lussi to si piš, že si dáme něco dobrýho, prcek je pořádný jedlík :D myslím, že by to určitě stačilo pro malé miminka to neutrální, prostě ať mají z čeho vybírat lidi, kteří neví pohlaví miminka až do porodu, pak už je to jedno :slight_smile: mě tenhle výběr třeba děsně chybí, protože chceme mít překvapení, ale hledat to neutrální oblečení je fakt docela těžký...
12. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@megie4 to je ale silná čárka, to je úžasné !!!! Držím moc palečky na ultrazvuku

@akashka držím palce,ať dnes v poradně vše dobře dopadá :slight_smile:
12. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pistalinda35 Moc děkuju! :slight_smile: A jak se vede Tobě?Napiš nám taky něco o sobě,pořád patříš mezi nás,ne? :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek