• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@megie4 juuu, chápu tvou opatrnost, ale vypadá to nadějně ;) moc moc držím pěsti a myslím na tebe ;) určitě to bude dobrý :slight_smile: hlavně mysli pozitivně ;)
1. zář 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 drzim palecky ! Parada
1. zář 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju kočky. :slight_smile: Takhle vypadá dnešek,sice zase dušík,ale už sílí.Trošku.... :sweat_smile:
2. zář 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@megie4 jupí, sílí !!
2. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 A tenhle je z dnešního odpoledne,jen to není Mamatest,ale Pregnant :grinning:
2. zář 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@megie4 tak jsem si vzpomněla, že už by mohl být čas na Tvůj testing, tak že se musím zajít mrknout a vidím samé krásné zprávičky :grinning: Moc gratuluji :dizzy_face:
2. zář 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi Děkuju,jsi zlatá :slight_smile: Modlím se,aby jsme se dostali i dál než jen k testům,to už tu jednou bylo. :unamused: Ale snad bude vše v pořádku. :slight_smile:
2. zář 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 bude, musí !!!!
2. zář 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 všechno bude dobrý, určitě!! hlavně tomu věř ;)
2. zář 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 jednou už sis tu smůlu vybrala, teď to dopane všechno dobře a za pár měsíců budeš mít miminko v náruči :dizzy_face:
2. zář 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@megie4 juuuuuuu co to tu vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , potich gratuluju, nádhera... moc si to zasloužíš a držím pěsti ať se vše vyvíjí tak jak má
2. zář 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35
@irisi teda holky, pokaždé když vás tu vidím a vidím v kolikátém už jste týdnu, tak si říkám - jééé ty už jsou daleko, až budu tam co ony, to bude super, no a pak se sem kouknu znovu po nějaké době a vy jste zas ještě dál, já vás snad nikdy nedoženu :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@akashka letí to strašně moc rychle.... o víkendu jedeme asi koupit kočárek a další část výbavičky, chci to mít doma, kdyby náhodou se malý dral na svět dřív...
3. zář 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 no mě se to doteď spíš vleklo při tom ležení, ale už jsem zpět v práci a myslím, že to začne pěkně utíkat, už ani nestíhám sledovat kolik mám dní do porodu a kolikátej přesně jsem týden a den :grinning: kočárek už máme možná vybranej, ještě ho chceme jít jednou ozkoušet do obchodu a pokud bude vše ok, tak ho bereme :slight_smile: teď koukám po postýlkách a nějak se mi nedaří najít tu pravou :slight_smile:
3. zář 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka my pořád váhali nad postýlkou , líbily se nám některé z těchto nabídek http://www.kocarkyliberta.cz/index.php?p=productsList&iCategory=28&sName=POSTYLKY

no , ale nakonec jsem byla v pátek u kamarádky, co má 6 týdenní holčičku a líbí se mi ta její obyčejná:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00115751/

asi jí koupíme také :slight_smile: stejně z toho za chvilku vyroste :slight_smile:
3. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen o trošinku silnější....
3. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pistalinda35 když mě se právě líbí když to má nízká plná záda a ne celé mřížované a stahovací bok, abych to mohla mít pěkně přiražené k posteli a to se mi moc najít nedaří..
3. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 ja ti dám "Jen o trošinku" nádherně sílí!!! pár dní teď netestuj a pak uvidíš tu dálnici ;)
3. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 hurá, to vypadá moc dobře !! držím palečky !
3. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka
@pistalinda35 Fakt myslíte???? :unamused: :slight_smile:Kéž by......budu ten nejvíc nejšťastnější člověk na světě!!! :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 to si piš ;) a přestaň se stresovat testováním a porovnáváním síly proužků, užívej si to a basta ;)
3. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hoj:slight_smile:
@pistalinda35 postýlky krásné :slight_smile: My měli obyč, ale nevyhovalo mi, jak se nedala sundávat dolů jedna strana, abych si postýlku mohla dát v noci k posteli. Hlavně kvůli kojení, vadilo mi jak jsem ho musela pořád vytahovat, takže pak spal semnou a v postýlce byl jen přes den střídavě s košíkem (ten teda doporučuji, přemístila jsem si ho vždycky během dne kam potřebuju, takže jsem mohla žehlit, vařit a měla jsem Fífu pořád na očích:slight_smile: )
3. zář 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 ukázkové testíky :wink:
3. zář 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi jj přesně tak si to představuju já, postýlku pěkně přiraženou k posteli a stahovací bočnici a pojizdnou kolíbku tu už mám objednanou na popojížedění po bytě :slight_smile:
4. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@akashka hoď foto kolíbky, ať se pokochám:slight_smile:
4. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi potřebovala jsem něco trošku skladnějšího než ty velké koše (zas tak velký byt nemáme :grinning: ) a taky dost vysokého aby do toho kočky neskákaly, tak doufám, že to bude to pravé :slight_smile: http://www.spuntik.cz/babypoint-regina-kolebka-2013/
4. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akashka tak ta je úžasná :dizzy_face:
4. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi v pátek by ji měli dovézt, tak jsem zvědavá na živo.. jen tu postýlku prostě nemůžu nikde najít..ale tak ještě je čas :slight_smile:
4. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
13.den po KET-snad už zůstanou :dizzy_face:
5. zář 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 joooooo :slight_smile: zůstanou, to už není žádný dušík!! :slight_smile: kdy půjdeš na krev? :slight_smile:
5. zář 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek