• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@raaaadka Ahoj mam ji sest a vsechny se oplodnili. Nic mi neradili. Jen ze prej sem v nejlepsi veku na otehotneni, takze by snad melo vse dopadnou dobre. Maly se nam nedari kvuli endo mrše tak snad to vyjde
7. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 no co zbývá a jsou na tom lidi daleko hůř, hlavně, že jsme doma zdraví!!!
7. dub 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice ještě to nevzdávej :slight_smile: a kdy tam máš jít?
7. dub 2013 ve 13:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna takže zítra máš určitě volat kolik jich to zvládlo, ne? Na zamražení je ještě čas...tak to Ti určitě embryolog poradí...
7. dub 2013 ve 13:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prodloužená kultivace se platí hned? A kolik to cca je? Já už si to vůbec nepamatuju. :unamused:
@dvoranna taky bych to viděla,že se uvidí až při transferu. Při prvním IVF jsem byla připravená, že budeme marzit, ale nakonec nám zůstaly jen dvě emb. a ty jsem si nechala zavést. Tak jsem zvědavá jak to dopadne tentokrát.
7. dub 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz si tam volat nemam, mam v utery rovnou prijit. Dneska rano mi embryolozka volala a rikala ze se nam prave vsechny vajicka oplodnili a do utery se mame rozmyslet jestli budeme mrazit.
7. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 myslím, že nám říkali v Natalartu, že PK 2500,- ale zítra budu platit tak uvidím...
7. dub 2013 ve 13:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna aha, tak to my jsme volali každý den, jak se vyvíjí a 3. den mi doporučili prodlouženou kultivaci s tím, že by ještě nevěděli, které vybrat...tak to má asi každý CAR jinak...
7. dub 2013 ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 ve ctvrtek je to 14 dni po Et tak to mam jit na krev
7. dub 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak do čtvrtka mačkám pěsti... :slight_smile: věřím, že to vyjde... :wink:
7. dub 2013 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Mě pravě už po doběru ta embryoložka říkála, že prodlouženou kultivaci u nas ani nedoporucuje, tak je to asi opravdu vsude jinak. Kam chodis do centra? JA do artu do ČB.
7. dub 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 dekuju tak to jsi na tom lip nez ja:D ja pocitam s horsi variantou:wink:
7. dub 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna no vidíš a nám řekli, že PK se určuje až podle vývoje embrií...pokud jsou špatná raději je vrací zpět, ale pokud jsou dobrá doporučují PK...takže já fakt nevím...my chodíme do Plzně...
@janice_opice na špatný zprávy je času dost...mysli pozitivně :wink:
7. dub 2013 ve 14:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 co se tyce tech embryek tak me rekli rovnou po odberu ze mame jen tri vajicka a tak ze pk nebude a daji mi je tam zpet bez pk.a to pred et embryolog rikal jak ta dve oplodnena jdou jefnickoca a fofrnici ze se rychle vyviji.
7. dub 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a uz asi mrcha dorazila zacala jsem spinit.zatim jen na papire ale zacala
7. dub 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že pokud je málo vajíček, nedávají PK.
7. dub 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna
Takže bez PK? A dali jste oplodnit přirizeně? Nebo ICSI? Mě řiíkala doktorka, že pokud bude málo vajíček, dělají to ICSI.
7. dub 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka no právě oni to tak říkali, žejim je líp v děloze...no to posrala ta doktorka tou uspěchanou stimulací, ve čtvrtek to tam jdu vytmavit až půjdu na krev
7. dub 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
To patří k zahnizďování. Nevím, jestli by mohla přijít tak brzo, když bereš něco na podporu ( agolutin myslím)
7. dub 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak uspěchanou? Měla jsi opu brzy?
7. dub 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka raduš jsi hodná,ale po 10 dnech od Et by snad zahnízděná byla i dvojbunka:slight_smile:))))) beru utrogestan...
Já už to sem psala tak se omlouvám ostatním, že to píšu znovu...stimulovala jsem u svého doktora vš v pohodě až na jednu neděli, kdy nesloužil a poslal mě ke kolegyni....původně jsem měla jít na OPU ve čtvrtek no a ona to všechno změřila a nevim jak - teda vim blbě a poslala mě už v úterý na odběr- takže doktorka v Caru mi pak po odběru řekla, že absolutně nechápe kde vzali ty hodnoty poslední, že vajíček tam bylo spousty,ale ještě nedorostlých:(( takže mi odsáli jen 3
7. dub 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mě teda nasr..... Přesně tohle řeším já, jestli by bývalo nebylo lepší počkat do středy. Ale zase jsem koukala na lunární kalendář online a poslední den vhodný pro lékařský zákrok je úterý, pak dlouho nic, ale zase období všehorůstu, takže případná embrya by mola pěkně růst. Ale to fakt předbíhám....
@janice_opice
7. dub 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ano to nám taky říkali, že je raději co nejrychleji vrací...zpět...
7. dub 2013 v 17:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka no holka já to taky v to úterý po odběru jak jsem sedla do auta obrečela a pak až vzteky.....ještě, když si to člověk paltí sám, šetří každou korunu a blbá doktorka nezkušená - nevim proč se do toho cpala.( no,le ted už je pozdě, max ponich můžu chtít nějakou kompenzaci..to tak jediný a nevím jak to projde...ale líbit si to nenechám to ne to bych byla hloupá
7. dub 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka to je jasný porostou jako houby po dešti:slight_smile:
7. dub 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to bych se taky ozvala, a hlavně když Ti to o 2 dni urychlili...to už je divný ne?
7. dub 2013 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 no už nikdy neudělám tu chybu a nevím proč jsems to vůbec udělala, že bych stimulovala u doktora svého a pak šla do Car na odběr a ET, ten další, poslední pokus bude celý od začátku v CAR
7. dub 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsem nevěděla, že to jde udělat i tak, že stimulaci Ti dá tvůj doktor a OPU a ET CAR...
7. dub 2013 v 18:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 JJ jde, musí se ten doktor na to specializovat a musí to umět..což by bylo v pohodě jen v tu neděli zaskakovala jiná doktorka a ta to prostě očividně neumí :(
Už to tak ten poslední pokus neudělám. Od začátku zase pěkně v Car
7. dub 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice takže začínáš znova v květnu ??určitě si to nenech líbit byla to chyba a jestli to bude dobrá mudr tak se k tomu přizná a postaví čelem.
7. dub 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek