• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@baby1984 no asi jooo, já nevím možná až v červnu..podle toho jak mi doporučí v CAR uvidíme. Řekla jsem, že ještě jednou, naposled do toho jdu, navíc když to bylo takhle zmršený :wink: tak ještě jednou zabojuju:slight_smile:
7. dub 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak třeba to budeš mít zadara když je to vinou lékaře,ale blbý je že obvodního gyndaře a ne v Caru.No vím že asi nemáš náladu na nějaký tabulky ale uděláš jí,nebo mám prudit někoho jinýho :grinning: a nebo se na to vyprdnem?
7. dub 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 hele to neníproblém, já jen myslela, že jste se nakonec rozhodly s tím postupným kopírováním:slight_smile:
A navíc to dám za úkol mužovi asi páč se potřebuje učit excel.....:slight_smile:))))))
7. dub 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 tak já tam dám co tady je:slight_smile: co tedy holky zkopírovaly,ale kam jí pak teda mám dát?
7. dub 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Já mám net v mobilu, tak nemůžu kopírovat ty informace o vás...pokud můžeš , tak mě do tabulky připiš :slight_smile: Děkuji moc :slight_smile: pistalinda 35 = Eva, CAR Gennet Letná, 1 IUI leden 2013, neúspěch... duben 2013 IVF stimulace 18 dnů :slight_smile: Gonal - nezabral, pak Merional - OK... :slight_smile: a dál se uvidí :slight_smile:
7. dub 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 jasně připíšu udělám nějakej nástřel a pak si řeknete co do tý tabulky chccete přidat ještě jo? Ale kam pak s tou tabulkou???
7. dub 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to kopírování je takový nepřehledný a nahuštěný moc u sebe :sweat_smile: no stačila by obyč tabulka na hlavičce by byly jaký tam budou údaje a pak by si tam každá vyplnovala svoje údaje.A udělat jí tak aby šla všem otevřít .víš jak to myslim aby si jí nemusela otevírat jen ty a pořád tam něco o nás novýho vypisovat.
7. dub 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice s tabulkou klasicky do diskuze a vždycky když se tam něco připíše tak se sama hodí na stránku do diskuze,jinam nevim kam by šla dát :slight_smile:
7. dub 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych tam dala nick,Car+ lékař,věk,a kdy se začne stimulovat nebo kdy se začalo +čím a kdy bude opu+ET popřKET.Já nevim jestli by tam holky ještě něco chtěly
7. dub 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 to je vše v pohodě jen nevím jak se sem vkládá - fotky bych zvládla,ale excelovskej soubor teda nevím...... leda bych jí dala někam jako odkaz,ale to nevim kam a všichni by do ní mohli ale nenapadá mě kam....
7. dub 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 já ti jí pošlu a uvidíš už jsem udělal ahlavičku dopíšu co mám, holky to asi musej ale zkontrolovat,abych tam nevyplnila nějaký kraviny
7. dub 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice právě že by si tam každá vyplnila údaje o sobě víš abys ty nemusela
7. dub 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 no jen nevím jak to udělat
7. dub 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 aby se dala sem do diskuze vložit páč sem jdou jen fotky jak koukám:/
7. dub 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chodim do diskuze snažilky a tam jí holky takhle mají udělanou a píše ty to tam každá sama,ale je to zamčená skupina tak ti ani nemůžu říct aby ses tam mrkla
7. dub 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemůžeš se zeptat jak si jí tam vložily a jeslti je to excelovskej soubor?
7. dub 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
SNAŽILKY BŘEZEN-KVĚTEN 2013

NICK počet IVF Počet IUI Počet KET Dat.akt. OPU Datum aktuálního ET/KET Délka protokolu Léky Počet detí z IVF/IUI CAR
7. dub 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale tam se mi nezkopčí to ohaničení zkusim to ve wordu
7. dub 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 nebo kdyby mě tam pustily tak bych se jukla
7. dub 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jí napíšu tý holčině co to dělala
7. dub 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no super bud tak hodná, kdyžtak at mi napíše jinak tabulka je hotová jen ji někam dát no:slight_smile: jestli máš mejlík tak ti jí pošlu tam at vidíš.-)
7. dub 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice sem jim napsala jo a zkus se tam přidat aby ses na to kdyžtak mrkla najdi si snažilky 2013 a snad tě přidají.
7. dub 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošli mi please odkaz -- těch snažilek je tam nějak moc:slight_smile:)
7. dub 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Dali jsme se oplodnit prirozene a oplodnili se vsechny vajicka. A prave rikala ze PK u takhle malo vajicek nema cenu
7. dub 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mají to tady já to zkusila zkopčit a šlo to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mají to fakt nádherně udělaný :slight_smile:
7. dub 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 jo jasně to je přesně odkaz jinam, otevře se ti to na google .........aha no tak to je jasný vložit to sem nejde, je to odkaz
7. dub 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice napsala mi tvořitelka tabulky ---- tabulka je dělaná na googlu v dokumentech.Uznej že to mají pěkný
7. dub 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek