IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janice_opice
9. dub 2013

@mispulina912 nechodíš náhodou do Iscare?

maraida
9. dub 2013

@mispulina912 do jakého CARu chodíš?

janice_opice
9. dub 2013

@maraida no dost o tom uvažuju, že půjdu jinam

go
9. dub 2013

@ratatooy ja mela ohss pred cca 10 lety , po prvnim IVF, take kapacky a pobyt v nemocnici, ale to jsem mela skoro 30 vajicek. Ted jen deset, tak verim, ze to snad prejde. ☹

ratatooy
9. dub 2013

@go jo to určo me to přšlo za 3 dny ale musela sem fakt vypít denne 5-6litrů

janice_opice
9. dub 2013

@lussi s Pronatalem máš dobré zkušenosti?

go
9. dub 2013

@ratatooy pokud to neprejde do zitrka pojedu asi radeji na kontrolu 😒

ratatooy
9. dub 2013

@go radši jo přece jen to neni sranda

go
9. dub 2013

@ratatooy mas pravdu, jen se me tam moc nechce, nejsou tam uplne prijemni 😒

ratatooy
9. dub 2013

@go no to sem si všimla občas z nekterých příspevku a nechápu jak se takto mužou chovat do takove caru bych ani nevkročila,chtelo by to nejakej seznam aby všichni vedely kam jit a kam ne

ratatooy
9. dub 2013

@go asi vytvořím otázku aby každej napsal svou skušenost a mohl se v tom každej orientovat

go
9. dub 2013

@ratatooy ja uz jsem davno chtela car zmenit, ale nakonec jsem rekla , ze to s nima jeste zkusime. Pravda , ja bych asi nase Car nikomu nedoporucila. Zkusenosti a vysledky maji, ale ostatni.... ☹

go
9. dub 2013

@ratatooy ja si delala takovy soukr, vyzkum🙂. Nejlepsi vysel Reprofit Brno, ale to se me moc nechce dojizdet a dale myslim Genett na Letne. 🙂

janice_opice
9. dub 2013

@ratatooy Děkuju mně to ted fakt moc pomůže, kyž chci změnit CAR

janice_opice
9. dub 2013

@go a kam chodíš do CAR?

go
9. dub 2013

pokud se ted nezadari a zvladnu jeste jeden pokus , tak take urcite zmenim CAR.

ratatooy
9. dub 2013

@janice_opice jj určo na tebe sem ymslela je to hotovy

janice_opice
9. dub 2013

@ratatooy díky hodně prý je ted dobrý Cube

ratatooy
9. dub 2013

@janice_opice https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...
taky sem slyšela no třeba nekdo o nem neco napiše

go
9. dub 2013

@janice_opice asi je to o tom, co clovek, to jiny pocit. Ja na Cube neslysela nic lichotiveho ☹

go
9. dub 2013

@janice_opice Pronatal Praha. Ja treba potrebuji, aby se o nas staral pouze jeden lekar. Kontroly, OPU, ET, proste vzdy jen ten jeden.

ratatooy
9. dub 2013

@go no vidíš a ja mela za to že tak to proste normalne funguje,o nas se staral na všechno jen jeden lekař pacienty si rozdelují a nikdy nejdeš nikam nijam ani u opu,et,utz,kontroly atd

ratatooy
9. dub 2013

ale určite je dobrý přístup lékařu polovina ůspěchu

go
9. dub 2013

@ratatooy to je uzasny, bohuzel ve spouste Caru v Praze to tak nefunguje. Ja to tak mam, ze jen na extremne slozite vyzadani.

ratatooy
9. dub 2013

@go tak to už bych i za cenu ježdení 200km šla tam kde je 100%jistota že budou normálne fungovat

raaaadka
9. dub 2013

@maraida
Moc děkuju! 🙂

go
9. dub 2013

@ratatooy pokud bude nejake priste, tak to urcite zmenim, ale asi za Car v Praze. Sice jsem zvykla jezdit a autem a jezdim moc rada, ale k lekari asi ne. Nedokazi si predstavit treba po OPU jet autem domu 200KM. 😒
Nastesti mame pres zname dojednany kvely pristup ve stavajicim Caru, ale jak to tam chodi jinak, to je dost divne. Slusne receno 🙂

samanta001
9. dub 2013

Holky co znamená zkratka ohss co tu píšete? 🙂 Jinak děkuji za rady, pokouším se hodně pít, ale vzhledem k tomu, že toho normálně moc nevypiju zkusím ty džusy.
@janice_opice Koukám, jaké pálky už jsi za IVF nechala. Doufám, že se nám teď zadaří, protože pokud bych neměla příspěvek od pojišťovny asi by jsme dávaly dohromady takovou sumu špatně. O to víc člověka zaráží, že tam v tom nemají pořádek vždyď se nejedná o pár kaček.
Jinak já chodím do Sanusu Jihlava. Pokud by to mohlo někomu pomoc. Všichni jsou tam opravdů úžasný, nenarazila jsem na jediný špatný pohled nebo slovo, všichni usměvavý a lidé na prvým místě. Žádné zálohy dopředu se tam neplatí a pokud by jste náhodou neměly dostatek peněz i tak se tam s němi dá dohodnout. Nevím kolik se platí v jiných car, ale co vím z diskuzí od paní, která přešla z Brna do Jihlavy. Nestačila se divit o kolik byl Sanus lacinějši.

ratatooy
9. dub 2013

@go no jasny tak sama ne se mnou jel vždycky manža ...akorát když sem mela ohss tak sem se musela dovezt na kapačku dva dny po sobe al mame to jen 70km

ratatooy
9. dub 2013

@samanta001 hyperovulační syndrom,telo nadmerne reaguje na hormony tudíž se po odberu muže ve vaječnících a břišní dutine vytvořit voda,bolí to jak prase a je třeba o zachytit včas,a hodne pít no cca 5litrů

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru