• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@dada074 no uvidime no špiněni vždycky na chvilu přestane po namaze zase dojde ale krvácení to není,je to neco neidentifikovatelneho:grinning:
10. dub 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy myslíš něco jako nahnědlý výtok?
10. dub 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka PGD zruseno.Budeme mit PK, tak ET v sobotu. Myslis , ze je to dobre rozhodnuti vzhledem k veku? :unamused:
10. dub 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy no matko, je to tam:grinning: A s tím špiněním bych zavolala pro jistotu do CARu, řekni, že máš pozitivní test a že špiníš, možná ti naberou krev....Já myslím, že to Pregnyl nebude, 8. den už by na tom testu bylo prd :sunglasses:

@raaaadka já ti nevím, ono to bývá dost individuální, hned zítra napiš, co ti řekli. Mě o odběru hned všechno kvůli OHS museli zmrazit, takže zkušenost osobní nemám. Ale doufám, že nejpozdějc o víkendu bude mimís u Tebe v domečku:slight_smile:
10. dub 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go v sobotu hodně štěstííííí :slight_smile:
10. dub 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj děvčata. :wink: Tak se zkusím mezi vás vmísit.Teď jsme s manželem na začátku 2 IVF-stimuluji 3.den injekcemi Gonalu,Dipherelinu a Luverisu,v sobotu jedem na kontrolní ultrazvuk.Tak se modlím,aby se nám vytvořilo "alespoň něco". :pensive: 1.IVF jsme měli jako samoplátci-byl to nativní cyklus,jen s Clostilbegytem.Ze 3 folíků jen 1 zralé vajíčko,oplodněné,ET jako krásná 16-ti buněčná morulka-a biochemické těhu :frowning2: Snad teď dopadneme lépe.Dr. by chtěl v případě úspěchu zavést 2 embryjka,ale já se toho trošku bojím.Myslíte,že když jedno začne "odcházet",že s sebou nestáhne i to druhé?Není jistější nechat si zavést jen 1?Pořád se nemůžu rozhodnout,i když je ještě trochu brzy,já vím,ale doufám,že alespoň ty 2 vajíčka mít budeme. :slight_smile:
10. dub 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go vzhledem k veku nas obe ceka amnio,ne? Tak co....
10. dub 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy jo vyhodili...řekli, že na zamražení to není...a že budeme mít stejně 3 mrazáčky a že jsou trošku pomalejší ty 2 tak jsme to neřešili...
10. dub 2013 ve 14:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka presne, tak proc trapit embryjka treti den :slight_smile:
10. dub 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 čauky, vítej:slight_smile: Držím palce, ať je další pokus úspěšný. K těm dvojčátkům.....já dvojičky čekala, druhé se přestalo vyvíjet v 10. týdnu, nijak se to neřeší, jen se čeká až se miminko samo vstřebá, zničí jej bílé krvinky, tělo si poradí samo. Zbyl nám Filípek, dnes má 2,5 ročku a je to zdravý uličník :wink: Takže z toho bych strach neměla :wink:
10. dub 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jedna otazka :slight_smile: Jaky dodrzujete rezim po ET? Stale nevim co je nejlepsi :unamused:
10. dub 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 to je škoda, nám mrazily i ty méně kvalitní, alespoň to zkusili :frowning2:
10. dub 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Děkuju za radu,trošku jsi mě uklidnila,tak teď čekání na sobotu,kolik folíčků budeme mít :grinning:
10. dub 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi krasny a povzbuzujici pribeh:slight_smile: Uzasny, ze to tak dopadlo a mas zdraveho rostaka :slight_smile:
10. dub 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go já ten poslední opravdu poctivě dodržovala klídek. Žádný úklid, žádné postávání u plotny, jen kratičké procházky po lese nebo jsem si četla, čučela na filmy :slight_smile: Vždycky před tím jsem si říkala že si to mimčo nevyležím a kdo ví, třeba to na mě zabralo. Taky jsem zobala MagneB6 na zklidnění dělohy, berete to taky některá?
10. dub 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 jestli se vyloženě nebojíš toho, že Tě ty děti zničí až se narodí :grinning: a že to utáhnete finančně, tak bych do 2 embryek určitě šla :sunglasses: :wink:

@go ale stejně si kolikrát říkám, jak by to bylo super, mít teď dva, hráli by si spolu v pokojíku a já bych měla čas alespoň si vypít kafe:grinning:
10. dub 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi no tak asi jim to přišlo nejlepší, abych pravdu řekla moc jsem potom nepátrala...prostě řekli, že zamrazí 3 ...ikdyž když tady čtu , že se dávají zpět i 5-buněčné, tak mi to přijde ted taky škoda...no nic...zpátky z odpadu je nevyloví :slight_smile:

holky opravdu nikdo neví co je oddělená kultivace embryí?
10. dub 2013 v 15:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi nevim zda treba druhy den muzeme po ET s manzelem na kratky obed kousek od nas a teba od tretiho dne kratke prochazky. Ja beru MagneB6 uz od stimulace, k tomu Mamavit a kyselinu listovou.
10. dub 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ja chci dvojcatka uz od zacatku, moc. Bratranec s manzelkou maji 12leta dvojcata z IVF a jsou to krasny, uzasny , ted uz skoro pubertaci :slight_smile:
10. dub 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ještě jsem chtěla napsat, že by se nemělo nakládat do teplé vany, takže jenom sprška :wink:
10. dub 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi s tim uz jsem se smirila od OPU :unamused:
10. dub 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go já myslím, že klíďo můžete :wink: Spíš záleží na Tobě, poslouchej co ti říká tělo a bude to ok, chovej se jako těhotná, což vlastně od transferu budeš :wink:
10. dub 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky já se nenaložila do vany celé těhu, až na konci, byla jsem pos.aná strachy. A do té doby, než jsem cítila pohyby jsem se bála každého odchodu na záchod, že tam uvidím krev, psycho prostě :grinning:
10. dub 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahojky a čemu konkrétně má to magne B6 pomoci? :slight_smile: Já beru femibion 800 a Inofolic.
10. dub 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka ahoj chtěla jsem se zeptat na ten inofolic, v lékárně mi ho vzhledem k tomu, že beru femibion 800 už nedoporučovali. Taky jsem měla v plánu si ho koupit...tak teď nevím.... :confused:
10. dub 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Tak to víš,že obavy jsou,jak bychom eventuelně zvládli 2 díťátka najednou,ale zvládly to jiné,zvládnu to taky :wink: Ještě jsem se chtěla zeptat,nevíš náhodou kolik asi se průměrně vytváří folíků při krátkém protokolu,jestli se to dá nějak odhadnout?Nebo je to individuální u každé ženy?
10. dub 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Pk nám při šesti vajickách nedoporucili. Na transferu jsem byla uz vcera. Všech 6 vajíček se oplodnilo, ale jedno to nezvladlo, takze mam 1 zavedene a 4 v mrazacku. Ja myslím že byt o měli rozhdonout v centru, podle toho jak ta vajicka vypadaji
10. dub 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka čauky, Femibion jsem brala taky, je dobrej :slight_smile: To magneB6 má údajně zklidňovat dělohu, brala jsem ho myslím do 33tt :wink: Inofolic neznám, takže si jdu přečíst příbalový leták a kdyžtak si to pořídím :sunglasses:

@megie4 krátký nevím, ten mě teprve čeká, prvně jsem měla dlouhý a z toho bylo 29 vajuch, folíků nevím kolik bylo, na utz. jsem viděla hromadu, nedaly se spočítat :slight_smile: Řekla bych, že to bude individuální, s tím si hlavu nedělej, oni doktoři zvolí co je pro tebe vhodnější varianta.
10. dub 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna
Tak to by znamenalo, že zítra bych měla jít na transfér. :slight_smile: asi mi ráno zavolají a sdělí co a jak. Taky jsi to tak měla, nebo jsi předem věděla kdy jdeš na transfer??????
10. dub 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 ahoj a vítej. Myslím,že počet je hodně individuální. Držím palečky
10. dub 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek