IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
10. dub 2013

@dada074 no uvidime no špiněni vždycky na chvilu přestane po namaze zase dojde ale krvácení to není,je to neco neidentifikovatelneho😀

dada074
autor
10. dub 2013

@ratatooy myslíš něco jako nahnědlý výtok?

go
10. dub 2013

@raaaadka PGD zruseno.Budeme mit PK, tak ET v sobotu. Myslis , ze je to dobre rozhodnuti vzhledem k veku? 😒

lussi
10. dub 2013

@ratatooy no matko, je to tam😀 A s tím špiněním bych zavolala pro jistotu do CARu, řekni, že máš pozitivní test a že špiníš, možná ti naberou krev....Já myslím, že to Pregnyl nebude, 8. den už by na tom testu bylo prd 😎

@raaaadka já ti nevím, ono to bývá dost individuální, hned zítra napiš, co ti řekli. Mě o odběru hned všechno kvůli OHS museli zmrazit, takže zkušenost osobní nemám. Ale doufám, že nejpozdějc o víkendu bude mimís u Tebe v domečku🙂

lussi
10. dub 2013

@go v sobotu hodně štěstííííí 🙂

megie4
10. dub 2013

Ahoj děvčata. 😉 Tak se zkusím mezi vás vmísit.Teď jsme s manželem na začátku 2 IVF-stimuluji 3.den injekcemi Gonalu,Dipherelinu a Luverisu,v sobotu jedem na kontrolní ultrazvuk.Tak se modlím,aby se nám vytvořilo "alespoň něco". 😔 1.IVF jsme měli jako samoplátci-byl to nativní cyklus,jen s Clostilbegytem.Ze 3 folíků jen 1 zralé vajíčko,oplodněné,ET jako krásná 16-ti buněčná morulka-a biochemické těhu ☹ Snad teď dopadneme lépe.Dr. by chtěl v případě úspěchu zavést 2 embryjka,ale já se toho trošku bojím.Myslíte,že když jedno začne "odcházet",že s sebou nestáhne i to druhé?Není jistější nechat si zavést jen 1?Pořád se nemůžu rozhodnout,i když je ještě trochu brzy,já vím,ale doufám,že alespoň ty 2 vajíčka mít budeme. 🙂

raaaadka
10. dub 2013

@go vzhledem k veku nas obe ceka amnio,ne? Tak co....

alba1
10. dub 2013

@ratatooy jo vyhodili...řekli, že na zamražení to není...a že budeme mít stejně 3 mrazáčky a že jsou trošku pomalejší ty 2 tak jsme to neřešili...

go
10. dub 2013

@raaaadka presne, tak proc trapit embryjka treti den 🙂

lussi
10. dub 2013

@megie4 čauky, vítej🙂 Držím palce, ať je další pokus úspěšný. K těm dvojčátkům.....já dvojičky čekala, druhé se přestalo vyvíjet v 10. týdnu, nijak se to neřeší, jen se čeká až se miminko samo vstřebá, zničí jej bílé krvinky, tělo si poradí samo. Zbyl nám Filípek, dnes má 2,5 ročku a je to zdravý uličník 😉 Takže z toho bych strach neměla 😉

go
10. dub 2013

jeste jedna otazka 🙂 Jaky dodrzujete rezim po ET? Stale nevim co je nejlepsi 😒

lussi
10. dub 2013

@alba1 to je škoda, nám mrazily i ty méně kvalitní, alespoň to zkusili ☹

megie4
10. dub 2013

@lussi Děkuju za radu,trošku jsi mě uklidnila,tak teď čekání na sobotu,kolik folíčků budeme mít 😀

go
10. dub 2013

@lussi krasny a povzbuzujici pribeh🙂 Uzasny, ze to tak dopadlo a mas zdraveho rostaka 🙂

lussi
10. dub 2013

@go já ten poslední opravdu poctivě dodržovala klídek. Žádný úklid, žádné postávání u plotny, jen kratičké procházky po lese nebo jsem si četla, čučela na filmy 🙂 Vždycky před tím jsem si říkala že si to mimčo nevyležím a kdo ví, třeba to na mě zabralo. Taky jsem zobala MagneB6 na zklidnění dělohy, berete to taky některá?

lussi
10. dub 2013

@megie4 jestli se vyloženě nebojíš toho, že Tě ty děti zničí až se narodí 😀 a že to utáhnete finančně, tak bych do 2 embryek určitě šla 😎 😉

@go ale stejně si kolikrát říkám, jak by to bylo super, mít teď dva, hráli by si spolu v pokojíku a já bych měla čas alespoň si vypít kafe😀

alba1
10. dub 2013

@lussi no tak asi jim to přišlo nejlepší, abych pravdu řekla moc jsem potom nepátrala...prostě řekli, že zamrazí 3 ...ikdyž když tady čtu , že se dávají zpět i 5-buněčné, tak mi to přijde ted taky škoda...no nic...zpátky z odpadu je nevyloví 🙂

holky opravdu nikdo neví co je oddělená kultivace embryí?

go
10. dub 2013

@lussi nevim zda treba druhy den muzeme po ET s manzelem na kratky obed kousek od nas a teba od tretiho dne kratke prochazky. Ja beru MagneB6 uz od stimulace, k tomu Mamavit a kyselinu listovou.

go
10. dub 2013

@lussi ja chci dvojcatka uz od zacatku, moc. Bratranec s manzelkou maji 12leta dvojcata z IVF a jsou to krasny, uzasny , ted uz skoro pubertaci 🙂

lussi
10. dub 2013

ještě jsem chtěla napsat, že by se nemělo nakládat do teplé vany, takže jenom sprška 😉

go
10. dub 2013

@lussi s tim uz jsem se smirila od OPU 😒

lussi
10. dub 2013

@go já myslím, že klíďo můžete 😉 Spíš záleží na Tobě, poslouchej co ti říká tělo a bude to ok, chovej se jako těhotná, což vlastně od transferu budeš 😉

lussi
10. dub 2013

holky já se nenaložila do vany celé těhu, až na konci, byla jsem pos.aná strachy. A do té doby, než jsem cítila pohyby jsem se bála každého odchodu na záchod, že tam uvidím krev, psycho prostě 😀

akashka
10. dub 2013

@lussi ahojky a čemu konkrétně má to magne B6 pomoci? 🙂 Já beru femibion 800 a Inofolic.

meyryen
10. dub 2013

@akashka ahoj chtěla jsem se zeptat na ten inofolic, v lékárně mi ho vzhledem k tomu, že beru femibion 800 už nedoporučovali. Taky jsem měla v plánu si ho koupit...tak teď nevím.... 😕

megie4
10. dub 2013

@lussi Tak to víš,že obavy jsou,jak bychom eventuelně zvládli 2 díťátka najednou,ale zvládly to jiné,zvládnu to taky 😉 Ještě jsem se chtěla zeptat,nevíš náhodou kolik asi se průměrně vytváří folíků při krátkém protokolu,jestli se to dá nějak odhadnout?Nebo je to individuální u každé ženy?

dvoranna
10. dub 2013

@raaaadka Pk nám při šesti vajickách nedoporucili. Na transferu jsem byla uz vcera. Všech 6 vajíček se oplodnilo, ale jedno to nezvladlo, takze mam 1 zavedene a 4 v mrazacku. Ja myslím že byt o měli rozhdonout v centru, podle toho jak ta vajicka vypadaji

lussi
10. dub 2013

@akashka čauky, Femibion jsem brala taky, je dobrej 🙂 To magneB6 má údajně zklidňovat dělohu, brala jsem ho myslím do 33tt 😉 Inofolic neznám, takže si jdu přečíst příbalový leták a kdyžtak si to pořídím 😎

@megie4 krátký nevím, ten mě teprve čeká, prvně jsem měla dlouhý a z toho bylo 29 vajuch, folíků nevím kolik bylo, na utz. jsem viděla hromadu, nedaly se spočítat 🙂 Řekla bych, že to bude individuální, s tím si hlavu nedělej, oni doktoři zvolí co je pro tebe vhodnější varianta.

raaaadka
10. dub 2013

@dvoranna
Tak to by znamenalo, že zítra bych měla jít na transfér. 🙂 asi mi ráno zavolají a sdělí co a jak. Taky jsi to tak měla, nebo jsi předem věděla kdy jdeš na transfer??????

pistalinda35
10. dub 2013

@megie4 ahoj a vítej. Myslím,že počet je hodně individuální. Držím palečky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru