IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
10. dub 2013

@janice_opice to bych vam moc přála ten bude štěstím bez sebe takž vam to musí klapnout prostě musí😀DD

janice_opice
10. dub 2013

@ratatooy Jo jo zasloužil by si to!!!! takže fakt to jinak nedopadne přece už!!!!! 😎 😎 😎

raaaadka
10. dub 2013

Holky, že to ta moje embrya zvládnou, prosím, ať to zvládnou! 🙂

janice_opice
10. dub 2013

@raaaadka to je jasná věc, že joooooooooo 😉 😉 😉

alba1
10. dub 2013

@raaaadka jasně, že to zvládnou 🙂 neplaš a nenervi se...na špatný zprávy času dost 🙂 a stejně už žádný špatný zprávy...od teď jen samé pozitivní těhu zprávy 😀 a platí to pro všechny 😀

raaaadka
10. dub 2013

Moc vám všem děkuju za účast! 🙂

Bolelo vás po opu břicho? Mě bolí furt jakoby děloha, mám takový tlaky a dloubání chvílema. Vaječníky nebolí. Myslíte, že je to tak v normě??? Děkuji všem za odpovědi.

go
10. dub 2013

Ahoj vsem, ja mam dnes den ☹ . Zrusila jsem PGD, zasadni rozhodnuti a ted dalsi problem - mam silene nafoukle bricho, manzel me donutil zmerit teplotu 37,5. Na OPU jsem byla v pondeli. Nevite nekdo co se deje? 😒

lussi
10. dub 2013

@raaaadka a počkej na ten tlak až budeš za 9 měsíců rodit 😀 Embryjka to zvládnou nebooooj 😉

lussi
10. dub 2013

do prdky, píšu a smazalo se mi to....tak znovu 🙂
holky pokud se vám cokoliv nezdá, tak volejte do CAR, minimálně budete mít klidné spaní, čím míň stresu tím líp a co si budem povídat v naší situaci člověk stresuje kvůli každé prkotině 😀 Já volala často a vždycky na mě byly sestřičky milé 😉

raaaadka
10. dub 2013

@lussi
Napadlo mě, že jsem od opu nebyla na velký a to bude možná ono. Možná je to po tom ovitrelle, jak mám v sobě to hcg, asi mám i zácpu. 🙂

raaaadka
10. dub 2013

@go nemáš zácpu jako já??????

raaaadka
10. dub 2013

@go
O dnešním dnu mi nemluv, o tom zrušeném array jsem psala hned ráno. Od rána mě furt něco vytáčelo. Dnes je měsíc v novu , všichni jsou podrážděný. Nejspíš i ten embryolog, co jsem s ním ráno mluvila. 😉

raaaadka
10. dub 2013

Holky mrkněte na lunární kalendář online. 🙂

go
10. dub 2013

@raaaadka to mam take, ale vzala jsem si cipek a to trochu pomohlo. Bohuzel bricho je stale nafoukle a desi me ta zvysena teplota☹

raaaadka
10. dub 2013

@go bolí tě břicho? Může to být k zácpě ta teplota? Nebo myslíš zánět někde? Byla jsi v pondělí, tak já nevím. Ten ohss nebo jak se to píše, to bych neřekla, ten by se asi rozjel dŕiv.

go
10. dub 2013

@raaaadka ohss v mem veku snad uz ani nehrozi, pry. Nekde jsem ted cetla, ze zvysena teplota muze byt z utrouse 😒

raaaadka
10. dub 2013

No jo, tak vidíš, to bude ono. 😉 a to břicho je zácpa, tu nemívám, proto jsem jí hned nepoznala, mrchu. A to piju a piju.

akashka
10. dub 2013

@meyryen ahoj no praveze kamaradce to primo takhle gynekolozka rekla ze ma brat femibion 800 a k tomu ten inofolic, tak jsem to tak udelala taky... snad docasny vetsi pridel kyseliny listove vadit nemuze...
@lussi ma to pomoci na spravny vyvoj vajicek ;)

raaaadka
10. dub 2013

Také beru listovku, už půl roku a měsíční přestávkou. Pořád jsem čekala, že třeba otěhotním. 😉

go
10. dub 2013

@raaaadka take to nikdy nemam, tak nevim, ale snad z toho nemohu mit tak strasne velke bricho☹

alba1
10. dub 2013

@go jo jsem po OPU měla obrovské ....ale strašný bolesti k tomu...už jsem to tu psala, ale pomohlo mi pít 100% džusy...

lussi
10. dub 2013

@raaaadka nemáš doma psyllium? Doporučuji tablety, to sypané je hnus, to by ses poblila. Můžeš to i v těhu a věř, že to budeš potřebovat 😀

@go a to je pravda, utroš zvyšuje teplotu

@akashka tak to si koupím, díky

maraida
10. dub 2013

@ratatooy potichounku gratuluju 🙂 Kdy jdeš na krev?

@janice_opice ke komu jdeš ve středu?

@raaaadka nechci ti do toho kecat,ale není to škoda,nenechat je zamrazit a nechat vyhodit?Nedáte ty 3000 nějak dohromady?

Jinak já jsem si nechala dělat PK i u jen 2 embryí.

maraida
10. dub 2013

@megie4 vítej 🙂 Zavedení 2 embryjek se vůbec neboj.Já si dávám pokaždé 2.Při 1.IVF se mi ze 2 chytilo 1.Škoda,chtěla jsem dvojčátka...

maraida
10. dub 2013

@pistalinda35 to je bomba!!!Přes ten šílený začátek nakonec taková úroda 😅

@dada074 to je krásné!V jakém CARu jsou tak skvělé sestřičky?

Jinak holky,mě se imuno zlepšilo,mám ho prý už OK,takže můžu směle do dalšího pokusu.Dnes jsem v CARu nafasovala plán a léky,od pátku budu brát Estrofem a od příští nedělě bych měla začít stimulovat.Budu píchat Decapeptyl a Menopur 300j.
Jo a diskutovaly jste tu o těch časech injekcí...tak mě dnes řekli,že Decapeptyl mám píchar večer a Menopur ráno.Při minulých 2 IVF jsem vždy píchala stimulační injekce večer a tady mi bylo řečeno,že prý ráno to má lepší účinek.Tak nevím...

raaaadka
11. dub 2013

@maraida
Toto mi dnes napsala v emailu i moje zdrav. Sestra z gennetu.🙂
Jo asi to změním a nechám zmrazit, pokud to ještě půjde. Nevíš v jaké fázi vývoje je možné nechat zmrazit?

ratatooy
11. dub 2013

@maraida krev za dlouho jedine že bych si zašla sama u nas jinak se chodi do caru na krev zaroven s potvrzenim srdička

ratatooy
11. dub 2013

@go ahoj hele ja si myslim že je to tak když ti řekly že ti ohss nehrozí vzhledem k věku tak to myslely tak že nebudeš mit tolik vajiček když seš straší ale to nemužou vedet mužeš jich mit hodne i tak ne?a jak je už to přstalo?

ratatooy
11. dub 2013

@maraida ja u ivf pichala všechny ráno a až po opu agolutin večer oni ví proč řikaji rano nebo večer nam to pišou i do protokolu přímo hodinu kdy to pichnout

ratatooy
11. dub 2013

@go hm a to nafoukle břicho je jeden z přiznaku boli te jakoby i pod žebrama?při adechování a při každym pohbu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru