IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!
ratatooy
10. dub 2013
@janice_opice to bych vam moc přála ten bude štěstím bez sebe takž vam to musí klapnout prostě musí😃DD
janice_opice
10. dub 2013
@ratatooy Jo jo zasloužil by si to!!!! takže fakt to jinak nedopadne přece už!!!!! 😎 😎 😎
raaaadka
10. dub 2013
Holky, že to ta moje embrya zvládnou, prosím, ať to zvládnou! 🙂
janice_opice
10. dub 2013
@raaaadka to je jasná věc, že joooooooooo 😉 😉 😉
alba1
10. dub 2013
@raaaadka jasně, že to zvládnou 🙂 neplaš a nenervi se...na špatný zprávy času dost 🙂 a stejně už žádný špatný zprávy...od teď jen samé pozitivní těhu zprávy 😃 a platí to pro všechny 😃
raaaadka
10. dub 2013
Moc vám všem děkuju za účast! 🙂

Bolelo vás po opu břicho? Mě bolí furt jakoby děloha, mám takový tlaky a dloubání chvílema. Vaječníky nebolí. Myslíte, že je to tak v normě??? Děkuji všem za odpovědi.
go
10. dub 2013
Ahoj vsem, ja mam dnes den 😞 . Zrusila jsem PGD, zasadni rozhodnuti a ted dalsi problem - mam silene nafoukle bricho, manzel me donutil zmerit teplotu 37,5. Na OPU jsem byla v pondeli. Nevite nekdo co se deje? :-|
lussi
10. dub 2013
@raaaadka a počkej na ten tlak až budeš za 9 měsíců rodit 😃 Embryjka to zvládnou nebooooj 😉
lussi
10. dub 2013
do prdky, píšu a smazalo se mi to....tak znovu 🙂
holky pokud se vám cokoliv nezdá, tak volejte do CAR, minimálně budete mít klidné spaní, čím míň stresu tím líp a co si budem povídat v naší situaci člověk stresuje kvůli každé prkotině 😃 Já volala často a vždycky na mě byly sestřičky milé 😉
raaaadka
10. dub 2013
@lussi
Napadlo mě, že jsem od opu nebyla na velký a to bude možná ono. Možná je to po tom ovitrelle, jak mám v sobě to hcg, asi mám i zácpu. 🙂
raaaadka
10. dub 2013
@go nemáš zácpu jako já??????
raaaadka
10. dub 2013
@go
O dnešním dnu mi nemluv, o tom zrušeném array jsem psala hned ráno. Od rána mě furt něco vytáčelo. Dnes je měsíc v novu , všichni jsou podrážděný. Nejspíš i ten embryolog, co jsem s ním ráno mluvila. 😉
raaaadka
10. dub 2013
Holky mrkněte na lunární kalendář online. 🙂
go
10. dub 2013
@raaaadka to mam take, ale vzala jsem si cipek a to trochu pomohlo. Bohuzel bricho je stale nafoukle a desi me ta zvysena teplota😞
raaaadka
10. dub 2013
@go bolí tě břicho? Může to být k zácpě ta teplota? Nebo myslíš zánět někde? Byla jsi v pondělí, tak já nevím. Ten ohss nebo jak se to píše, to bych neřekla, ten by se asi rozjel dŕiv.
go
10. dub 2013
@raaaadka ohss v mem veku snad uz ani nehrozi, pry. Nekde jsem ted cetla, ze zvysena teplota muze byt z utrouse :-|
raaaadka
10. dub 2013
No jo, tak vidíš, to bude ono. 😉 a to břicho je zácpa, tu nemívám, proto jsem jí hned nepoznala, mrchu. A to piju a piju.
akashka
10. dub 2013
@meyryen ahoj no praveze kamaradce to primo takhle gynekolozka rekla ze ma brat femibion 800 a k tomu ten inofolic, tak jsem to tak udelala taky... snad docasny vetsi pridel kyseliny listove vadit nemuze...
@lussi ma to pomoci na spravny vyvoj vajicek 😉
raaaadka
10. dub 2013
Také beru listovku, už půl roku a měsíční přestávkou. Pořád jsem čekala, že třeba otěhotním. 😉
go
10. dub 2013
@raaaadka take to nikdy nemam, tak nevim, ale snad z toho nemohu mit tak strasne velke bricho😞
alba1
10. dub 2013
@go jo jsem po OPU měla obrovské ....ale strašný bolesti k tomu...už jsem to tu psala, ale pomohlo mi pít 100% džusy...
lussi
10. dub 2013
@raaaadka nemáš doma psyllium? Doporučuji tablety, to sypané je hnus, to by ses poblila. Můžeš to i v těhu a věř, že to budeš potřebovat 😃

@go a to je pravda, utroš zvyšuje teplotu

@akashka tak to si koupím, díky
maraida
10. dub 2013
@ratatooy potichounku gratuluju 🙂 Kdy jdeš na krev?

@janice_opice ke komu jdeš ve středu?

@raaaadka nechci ti do toho kecat,ale není to škoda,nenechat je zamrazit a nechat vyhodit?Nedáte ty 3000 nějak dohromady?

Jinak já jsem si nechala dělat PK i u jen 2 embryí.
maraida
10. dub 2013
@megie4 vítej 🙂 Zavedení 2 embryjek se vůbec neboj.Já si dávám pokaždé 2.Při 1.IVF se mi ze 2 chytilo 1.Škoda,chtěla jsem dvojčátka...
maraida
10. dub 2013
@pistalinda35 to je bomba!!!Přes ten šílený začátek nakonec taková úroda :-N

@dada074 to je krásné!V jakém CARu jsou tak skvělé sestřičky?

Jinak holky,mě se imuno zlepšilo,mám ho prý už OK,takže můžu směle do dalšího pokusu.Dnes jsem v CARu nafasovala plán a léky,od pátku budu brát Estrofem a od příští nedělě bych měla začít stimulovat.Budu píchat Decapeptyl a Menopur 300j.
Jo a diskutovaly jste tu o těch časech injekcí...tak mě dnes řekli,že Decapeptyl mám píchar večer a Menopur ráno.Při minulých 2 IVF jsem vždy píchala stimulační injekce večer a tady mi bylo řečeno,že prý ráno to má lepší účinek.Tak nevím...
raaaadka
11. dub 2013
@maraida
Toto mi dnes napsala v emailu i moje zdrav. Sestra z gennetu.🙂
Jo asi to změním a nechám zmrazit, pokud to ještě půjde. Nevíš v jaké fázi vývoje je možné nechat zmrazit?
ratatooy
11. dub 2013
@maraida krev za dlouho jedine že bych si zašla sama u nas jinak se chodi do caru na krev zaroven s potvrzenim srdička
ratatooy
11. dub 2013
@go ahoj hele ja si myslim že je to tak když ti řekly že ti ohss nehrozí vzhledem k věku tak to myslely tak že nebudeš mit tolik vajiček když seš straší ale to nemužou vedet mužeš jich mit hodne i tak ne?a jak je už to přstalo?
ratatooy
11. dub 2013
@maraida ja u ivf pichala všechny ráno a až po opu agolutin večer oni ví proč řikaji rano nebo večer nam to pišou i do protokolu přímo hodinu kdy to pichnout
ratatooy
11. dub 2013
@go hm a to nafoukle břicho je jeden z přiznaku boli te jakoby i pod žebrama?při adechování a při každym pohbu?

Začni psát odpověď...

Odešli