• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@janice_opice to bych vam moc přála ten bude štěstím bez sebe takž vam to musí klapnout prostě musí:grinning:DD
10. dub 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Jo jo zasloužil by si to!!!! takže fakt to jinak nedopadne přece už!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. dub 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, že to ta moje embrya zvládnou, prosím, ať to zvládnou! :slight_smile:
10. dub 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@raaaadka to je jasná věc, že joooooooooo :wink: :wink: :wink:
10. dub 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka jasně, že to zvládnou :slight_smile: neplaš a nenervi se...na špatný zprávy času dost :slight_smile: a stejně už žádný špatný zprávy...od teď jen samé pozitivní těhu zprávy :grinning: a platí to pro všechny :grinning:
10. dub 2013 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moc vám všem děkuju za účast! :slight_smile:

Bolelo vás po opu břicho? Mě bolí furt jakoby děloha, mám takový tlaky a dloubání chvílema. Vaječníky nebolí. Myslíte, že je to tak v normě??? Děkuji všem za odpovědi.
10. dub 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem, ja mam dnes den :frowning2: . Zrusila jsem PGD, zasadni rozhodnuti a ted dalsi problem - mam silene nafoukle bricho, manzel me donutil zmerit teplotu 37,5. Na OPU jsem byla v pondeli. Nevite nekdo co se deje? :unamused:
10. dub 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka a počkej na ten tlak až budeš za 9 měsíců rodit :grinning: Embryjka to zvládnou nebooooj :wink:
10. dub 2013 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
do prdky, píšu a smazalo se mi to....tak znovu :slight_smile:
holky pokud se vám cokoliv nezdá, tak volejte do CAR, minimálně budete mít klidné spaní, čím míň stresu tím líp a co si budem povídat v naší situaci člověk stresuje kvůli každé prkotině :grinning: Já volala často a vždycky na mě byly sestřičky milé :wink:
10. dub 2013 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi
Napadlo mě, že jsem od opu nebyla na velký a to bude možná ono. Možná je to po tom ovitrelle, jak mám v sobě to hcg, asi mám i zácpu. :slight_smile:
10. dub 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go nemáš zácpu jako já??????
10. dub 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
O dnešním dnu mi nemluv, o tom zrušeném array jsem psala hned ráno. Od rána mě furt něco vytáčelo. Dnes je měsíc v novu , všichni jsou podrážděný. Nejspíš i ten embryolog, co jsem s ním ráno mluvila. :wink:
10. dub 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mrkněte na lunární kalendář online. :slight_smile:
10. dub 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka to mam take, ale vzala jsem si cipek a to trochu pomohlo. Bohuzel bricho je stale nafoukle a desi me ta zvysena teplota:frowning2:
10. dub 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go bolí tě břicho? Může to být k zácpě ta teplota? Nebo myslíš zánět někde? Byla jsi v pondělí, tak já nevím. Ten ohss nebo jak se to píše, to bych neřekla, ten by se asi rozjel dŕiv.
10. dub 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ohss v mem veku snad uz ani nehrozi, pry. Nekde jsem ted cetla, ze zvysena teplota muze byt z utrouse :unamused:
10. dub 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, tak vidíš, to bude ono. :wink: a to břicho je zácpa, tu nemívám, proto jsem jí hned nepoznala, mrchu. A to piju a piju.
10. dub 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen ahoj no praveze kamaradce to primo takhle gynekolozka rekla ze ma brat femibion 800 a k tomu ten inofolic, tak jsem to tak udelala taky... snad docasny vetsi pridel kyseliny listove vadit nemuze...
@lussi ma to pomoci na spravny vyvoj vajicek ;)
10. dub 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také beru listovku, už půl roku a měsíční přestávkou. Pořád jsem čekala, že třeba otěhotním. :wink:
10. dub 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka take to nikdy nemam, tak nevim, ale snad z toho nemohu mit tak strasne velke bricho:frowning2:
10. dub 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jo jsem po OPU měla obrovské ....ale strašný bolesti k tomu...už jsem to tu psala, ale pomohlo mi pít 100% džusy...
10. dub 2013 ve 22:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka nemáš doma psyllium? Doporučuji tablety, to sypané je hnus, to by ses poblila. Můžeš to i v těhu a věř, že to budeš potřebovat :grinning:

@go a to je pravda, utroš zvyšuje teplotu

@akashka tak to si koupím, díky
10. dub 2013 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy potichounku gratuluju :slight_smile: Kdy jdeš na krev?

@janice_opice ke komu jdeš ve středu?

@raaaadka nechci ti do toho kecat,ale není to škoda,nenechat je zamrazit a nechat vyhodit?Nedáte ty 3000 nějak dohromady?

Jinak já jsem si nechala dělat PK i u jen 2 embryí.
10. dub 2013 ve 23:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 vítej :slight_smile: Zavedení 2 embryjek se vůbec neboj.Já si dávám pokaždé 2.Při 1.IVF se mi ze 2 chytilo 1.Škoda,chtěla jsem dvojčátka...
10. dub 2013 ve 23:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 to je bomba!!!Přes ten šílený začátek nakonec taková úroda :sweat_smile:

@dada074 to je krásné!V jakém CARu jsou tak skvělé sestřičky?

Jinak holky,mě se imuno zlepšilo,mám ho prý už OK,takže můžu směle do dalšího pokusu.Dnes jsem v CARu nafasovala plán a léky,od pátku budu brát Estrofem a od příští nedělě bych měla začít stimulovat.Budu píchat Decapeptyl a Menopur 300j.
Jo a diskutovaly jste tu o těch časech injekcí...tak mě dnes řekli,že Decapeptyl mám píchar večer a Menopur ráno.Při minulých 2 IVF jsem vždy píchala stimulační injekce večer a tady mi bylo řečeno,že prý ráno to má lepší účinek.Tak nevím...
10. dub 2013 ve 23:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maraida
Toto mi dnes napsala v emailu i moje zdrav. Sestra z gennetu.:slight_smile:
Jo asi to změním a nechám zmrazit, pokud to ještě půjde. Nevíš v jaké fázi vývoje je možné nechat zmrazit?
11. dub 2013 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida krev za dlouho jedine že bych si zašla sama u nas jinak se chodi do caru na krev zaroven s potvrzenim srdička
11. dub 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go ahoj hele ja si myslim že je to tak když ti řekly že ti ohss nehrozí vzhledem k věku tak to myslely tak že nebudeš mit tolik vajiček když seš straší ale to nemužou vedet mužeš jich mit hodne i tak ne?a jak je už to přstalo?
11. dub 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maraida ja u ivf pichala všechny ráno a až po opu agolutin večer oni ví proč řikaji rano nebo večer nam to pišou i do protokolu přímo hodinu kdy to pichnout
11. dub 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go hm a to nafoukle břicho je jeden z přiznaku boli te jakoby i pod žebrama?při adechování a při každym pohbu?
11. dub 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek