• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
Také mám dva dotazy :slight_smile: Můžu si dát koupel mezi OPU a ET ? Jà mám chuť relaxovat v horké vaně s bublinkama.... Dokud můžu :+))) A druhý dotaz, zda se počítá KET na pojišťovnu jako pokus.... Děkuji moc :slight_smile:
11. dub 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 já jsem po OPU byla každý den ve vaně, nevím nějak jsem to potřebovala... :slight_smile: nevím, co by mohlo být špatně, vždyt prcka ještě nemáš u sebe, tak nevidím důvod proč by jsi nemohla relaxovat... ale po ET jen sprcha... :slight_smile:
11. dub 2013 v 16:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35
@go
dekuji :slight_smile: Vyslala jsem manzela na nakup :slight_smile:
11. dub 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewik84 Já si dnes dokoupím i Nutridrink, prý je to také dobrá prevence proti OHSS
11. dub 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 u nas koupel nedoporucuji, preci jen po odberu je vse otevrene a nachylne k infekci :frowning2:
11. dub 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 take jsem si ho dnes musela koupit na doporuceni lekarky. Mam OHSS, snad slabsi, rano jsem musela na rychlo k lekari. Fuj, ale je to tedy silene a nevic nejvetsi kaloricka bomba, ktera nahrazuje 1 denni jidlo. :unamused:
11. dub 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 já bych zase řekla,že do vany můžeš.
A KET není na pojišťovnu,ten si platíš sama.
11. dub 2013 v 16:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro ty injekce se chodí do lékárny,nebo jsou k mání v CAR?A taky mi mudr řekla,že jsou levnější a dražší a že je to na mě jaký si vyberu :angry:
11. dub 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, kdo hlásí // gratuluji, kdo bude testovat držím pěsti :slight_smile: já jsem včera začala stimulovat, v pondělí jdu na UTZ. Jen jsem trochu nachcípaná, potřebuji se z toho co nejdříve dostat. Máte nějaké rady??
11. dub 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go tak to ten hyperstimulák přišel vhod, když se při to mimísům má dařit :slight_smile: :wink:
@janice_opice mě ten špatný půjde taky hned pryč, pokud se to teď nepovede, prej to může nadělat pěknou paseku :unamused:
11. dub 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 tak jsem chtěla napsat, že se naložit do vany můžeš a pak čtu, že Renča píše, že jí nedoporučili, takže měním názor - nekoupat, na každém šprochu pravdy trochu :slight_smile:
11. dub 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paru čajík, medík, zázvor, nosík prolejvat mořskou vodou, cucat Septisan a taky je dobré nakrájet cibuli na kosičky, zasypat cukrem, nechat odstát dokud nepustí šťávu, hodit na lžičku a šup do krku. Na večer bych si vzala paralen. Já se přiznám, že vypaluji bacily domácí slivicí a funguje to :grinning: A pak leda už jen klasické léky :wink: Brzké uzdravení přeji :wink:
11. dub 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi Děkuji za rady, cibuli používám s medem, je to taky fajn. Septisan a mořskou vodu mám, tak zkusím. Slivovicí bych také ráda vypalovala, ale vzhledem k tomu, že už stimuluji, tak si hraju na abstinenta :grinning:
11. dub 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky tak ulz dopadl dobře :slight_smile:) pravá strana 8 folíků 12-14mm levá strana 5 folíků 13-15mm, sliznice super :slight_smile: mám obr radost. V sobotu ještě ulz a v pondělí nebo úterý OPU :slight_smile:
11. dub 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lucik1986 super, jen tak dál :dizzy_face: :wink:
11. dub 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
To víš, vždycky jsou 2 možnosti, buď to vyjde nebo to nevyjde! :wink:
11. dub 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 skvělý, to je hezký počet folíků :slight_smile:
11. dub 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paru :slight_smile: a to prý ještě třeba dorostou ti menší :slight_smile: ale i kdyby ne. Já jsem ráda u tak. Po pondělním ulz jsem přestávala doufat :slight_smile:
11. dub 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Tak dnes jsem byla si vyzvednout ampulky s Menopurem a od MS budu píchat. MS by měla dojít do konce tohoto týdne (brala jsem Norethisteron) a celé IVF proběhne v dubnu. Jak odběr tak transfer. Snad budu reagovat na injekce a snad bude co oplodňovat a co zavést zpět a co zmrazit. Ostatním držím palce :slight_smile:
11. dub 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak, nažbluňkaná, jak žába, nafouklá jak balónek, ale konečně mi je trohu lépe a nebolí mě už celé břicho v jakékoliv poloze, ale převážně jen podbřišek. Jo a nejvíc mi pomohlo se najíst....bílkoviny dělají divy :grinning:
11. dub 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikolav Držím palečky
11. dub 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paru tak jsme na tom uplne stejne, včera jsem začla s gonalem a v pondělí jdu na krev a UTZ ;)
11. dub 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. dub 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff holky tak se mi podarilo vas konecne docist po 2 dnech!! To je hrozny!!
Ja jedu jen pres mobil tak u me s tabulkou blby..
11. dub 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahojky :wink: tak jak si na tom? Ja se objednala na 19.4. Na utz tak snad bude cysta pryc.
11. dub 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Tak jak to s tebou vypada? :wink:
11. dub 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám pocit, že stimulaci jsem ani nevnímala, žádný problém, žádná změna. OPU taky v pohodě, teď ale divné nálady, špatně chodím na velkou a jsem jak balón. Je to tím utrogestanem, nebo tou injekcí ovitrelle? :unamused:
Teď jsem vstala, že si dám teplou vodu se lžící octa a snad půjdu na záchod. Ale půl hoďka v tahu a ňic se neděje. Pomóc!
12. dub 2013 ve 02:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Mám také nálady. Někdy jsem flegmatická - což nebývám,naopak, nebo se mi hlavou honí vajíčka, embrya a miminka... + napětí v prsou a plné občas bolavé bříško
12. dub 2013 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka no asi by to mohlo byt ovitrellem pač je to hcg a tehotný hold zacpou trpijou,tak to máš takovou předpřípravu jak to bud asi vypadat:grinning:
12. dub 2013 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 no vypada to furt stejne rozejšlím se na tu krev jet
12. dub 2013 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek