• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
autor
@ratatooy tak to jsou docela dobré zprávy,ne?Za pár dní bude na tom testu hotová dálnice,neboj :wink:
11. dub 2013 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co říkate na pití zázvorového čaje po transferu? Manžel někde vykoumal, že prej to pomáhá uhnízdění. Já tedy na nic takového nenarazila, jen ze zmírnuje nevolnost v zacátcích. Kazdopadně dneska přitáhl tašku zázvoru :slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj vsem, tak jsem docetala vse od vcerejsiho vecera. V noci se zvysila teplota pres 38, rano skoro to same. Zavolala jsem do Caru a mela hned dorazit. Uz jsem zpet, mam OHSS v prumernem stadiu, dostala jsem leky na redeni krve a antibiotika na dva dny. Pak pry , ze v mem veku nehrozi. :slight_smile: Jedine co je pozitivni, pry se embryjko pri tomto stadiu OHSS lepe zavrta. :wink:
Jeste k vasi debate o platbach a zamrazeni. Urcite je embryjek skoda, zamrazit. Penize se vzdy nejak poresi, s mimi je to slozitejsi. Vim o cem pisi, uz 3 pokusy jsme samoplatci , jeden cyklus cca 80t., pravda davame si vse co jde, i kdyz manzel ma spermiogram dobry a ja jsem pry take uplne zdrava. Nechceme nic podcenit a pak litovat. :frowning2:
11. dub 2013 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dada074 noo dobre sou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele ja nemela dalnice ani u prvniho v 3mesici asi sem mela furt nižší hodnoty hcg
11. dub 2013 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@go no vidíš tak aspon že tak to dobře dopadlo ja mela taky mirny stadium a je to pravda embryjko se nam dobře zavrtalo takže to bude určo taky u vas dobry :grinning: :grinning:
11. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvoranna na zazvor jsem se informovala v predeslem cyklu a v zacatku po ET me byl spise zakazan. Doporucen pouze v potvrzenem tehu pri nevolnostech, ale i tak v rozumnem mnozstvi. Znama lekarka me doporucila po ET MagneB6 a to prvni tyden 2 tablety a take decku cerveneho na prokrveni sliznice.:slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dvoranna zazvorovej je super na blicí období delaji se i lizatka
11. dub 2013 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy je, tak to mam radost, ze jsi to mela take a jsi tehulka. To je super pozitivni :slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@go a ja si dnesa dala chili to budem taky prokrvení až až:slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ratatooy presne, v zacatcich tehu pri nevonostech. Lizatka jsem v tom mem kratkem tehu take mela :slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednalucka Vítej a držím palečky. Jmá se přiznám,že màm neschopenku od počátku stimulace. Jsem ráda, tělo si potřebovalo odpočinout, navíc díky Prednisonu na snížení imunity jsem stejně chytla pěknou virózku :frowning2: tak ležím v posteli a nabírám kondičku na transfer...
11. dub 2013 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy ty mas stejne info jako ja, taky me bylo doporuceno ostre chilli :slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@go me naštěstí nebejvalo až tak zle ale nepřijemny to bylo ale nikd sem nezvracela a manža se tááák těšil kdy jako konečne budu zvracet to bylo u prvního no a v 7mesici už to vzdal
11. dub 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@go Ať je ti brzy lépe..
11. dub 2013 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pistalinda35 moc dekuji :slight_smile: Utesuji se tim, ze je to lepsi pro zavrtani embryjka , tak to proste tentokrat vyjde :slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@go přeji ať se ti brzy uleví.A jak píšeš mělo by to být plus pro uchycení :wink:
11. dub 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@nellalucia Ono to není PISCI ale PICSI, pardon :slight_smile: špatně jsem to tam napsala :cry:
11. dub 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednalucka Ahooojjjjjjj :wink: :wink: :wink:
11. dub 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky poreferujte jak sjte na tom - kdo je dneska čerstvě //??:D
11. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka hele ten vejcovod to není dobrý - mně vzali oba a hned po té druhé operaci jsem jela k moři a pak hned hup na IVF a zadařilo se - to bylo první IVF...........pak teda bohužel 3 x nic :(
11. dub 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednalucka Picsi je lepsi v tom nejdulezitejsim, nezalezi na lidskem faktoru. U Icsi vybere spermii embryolog dle sveho uvazeni, u PICSi je daji do misky s kyselinou hyaluronanovou a ta necha pruchod prirozene vazbe zralych spermii. Na net to najdes, ja to pisi dost laicky :slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@maraida jj děkuju já pevně doufám, že bude, vím, nějak prostě cítím, že to je krok správným směrem a v 99,9 % mě moje intuice nezklame - přesně tak jako jsem u tohoto pokusu měla pocit, že je něco špatně a nevyjde to
11. dub 2013 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednalucka :slight_smile: to nevadí..aspoň je nějaká sranda :slight_smile:
11. dub 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahoj :slight_smile: je to tady "kapánek" živější diskuze :grinning:
11. dub 2013 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice je pravda, že určitě IVF v dubnu nestihneme :unamused: tak se taky lehce přesunu :slight_smile: a do tabulky se jdu napsat ..
11. dub 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednalucka já tady tak jako poletuju:slight_smile: já jsem taky právě zvědavá co mi řeknou kdy budu moct začít stimulovat na další pokus...
ted ta mrcha je šílená teda - já to vždycky měla extrémně,lae tohle teda je snad až neuvěřitelný a hlavně ta mrcha je furt šíleně silná už od pondělí
11. dub 2013 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, co už máte po OPU, co vám pomohlo na bolesti břicha?
11. dub 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ewik84 ahoj, ja mela silene a mam. :unamused: Vypit cca 4 litry vody, iontove napoje - Isostar atd..., hodne bilkovin , maso, tvaroh, jogurty. Jinak se muze vzit brufen , na zacatku, ne den pred ET, pusobi protizanetlive. :slight_smile: . Piti je asi nejdulezitejsi, hlavne ty iontaky, cerstve dzusy - doporucuje se grep.
11. dub 2013 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ewik84 Víc pít + bílkoviny. Může se prý Paralen a Panadol. Odpočívat.... To řekli mně v Gennetu
11. dub 2013 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek