IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
12. dub 2013

@go s tím souhlasím, nic se nemá přehánět, já ležela tak dva dny a pak jsme chodili ven, měla jsem dva pejsky, takže se i muselo a hlavně, na zahradě se to válí jinak než třeba v bytě, to je na cvokhaus 🙂 Babice jsou super, úžasné lesy, klid, teď tu bude i školka a do Říčan je to kusíček, takže i seženu co potřebuji když na to přijde🙂 To je škoda, že jste to nevazali, mohly jsme být sousedky 😀

go
12. dub 2013

@lussi bydlime docela kousek 🙂 V Ricanech mame nasi zamilovanou restauraci, tak jsme tam hodne casto 🙂 . V Babicich bydli kamarad a je tam take spokojeny. Ja jsem nakonec u nas spokojena maximalne. Lesy, priroda, ale i to tu docela spolecensky zije. Manzel moc nechtel z Prahy a ted je tu take moc rad a dojizdeni je nakonec super, za 20-25 min je v praci 🙂

lucina100
12. dub 2013

@go a dělali Vám veškeré vyšetření? Umulogii a to druhé, že to vajíčko odpuzuje spermii, z toho vznikají potraty. Nevím jak se to jmenuje. Nebo hustá krev tu psally holky, muséí hodně z nich ředit krev,píchají si, protože to tělo to potrácelo pořád. Aby přišli na to proč a pak nasdit léky.

lussi
12. dub 2013

@go jaká restaurace? Dej tip🙂 A bydlíte teda ve které vsi?🙂

ratatooy
12. dub 2013

@lussi stavime sami teprve zaklady takže ješte na dva roky cca

go
12. dub 2013

@lucina100 mame hotove uplne vsechno, vse v naprostem poradku, tak nevim 😒

dada074
autor
12. dub 2013

@raaaadka k tomu ležet neležet,opravdu nevěřím tomu,že těhotenství vyležíš.Opravdu je potřeba tu dělohu prokrvovat.Samo,nezvedat nic těžkého,někde jsem četla,že nechodit moc do schodů,prostě podle toho jak se cítíš,to tělo si řekne,uvidíš sama,prostě když se budeš cítit unavená tak se natáhneš.Manžel se pokaždé rozčiloval ty neodpočíváš a kdesi cosi,pětkrát jsem to zkusila a na pošesté jsem ho poslala do háje a udělala jsem to po svém a chyt se Lukášek,na podzim to s malým ani ležet nešlo,tak jsme prokrvovali a prokrvovali na procházkách.

ratatooy
12. dub 2013

tk sem na radu holek udelala test v poledne a nevěřím vlastním očím je daleko silnejší než ráno,a to se říká že ráno je to nejlepší

dada074
autor
12. dub 2013

@ratatooy jak se cítíš?Vše ok? 😉

dada074
autor
12. dub 2013

@ratatooy než jsem se zeptala tak ty tu píšeš takové dobré zprávy 😉

lucina100
12. dub 2013

@ratatooy gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Tak to zítra oslavíš na té 50.......

go
12. dub 2013

@lussi jsme na jidlo hrozny, mame radi restaurace kde vari z cerstvych surovin a take milujeme degustacni menu. Desne mozna jsem nestloustla po hormonech, ale normalka po jidle🙂. Tady je restaurace http://www.jurecek-ricany.cz/ a tady nase ves http://www.zamekberchtold.cz/ 🙂

go
12. dub 2013

@ratatooy velkaaaa gratulace. Jen tak dal 🙂 Drzim pesti. 🙂

lussi
12. dub 2013

@ratatooy tak to je skvělé, to na tu krev ani nemusíš 😀
My taky stavěli sami, uf to byla makačka 🙂

lussi
12. dub 2013

@go Jureček znám, ale ještě jsme tam nejedli 🙂 A už vím, kam pojedme někdy na výlet, ten zámeček je úžasný 🙂

ratatooy
12. dub 2013

holkyyyyyyyy 😀 to už se na krev fakt hnat nemusim

go
12. dub 2013

@lussi Jurecek doporucuji, jsme tam tak 2x v tydnu na obed nebo vecu🙂. Na zamku jsou skvele akce pro deti, chodime tam vzdy s triletou neterinkou a je z toho nadsena. Ted tam bylo divadlo pro deti, souteze, krest cerstve narozenych kuzlatek v jejich minizoo. Detem se tam moc libi. 🙂

go
12. dub 2013

@ratatooy bombaaa, super. Hlavne se opatruj 🙂

ratatooy
12. dub 2013

@go no to víš to bud furt neco aby to bylo v poho ted bude nejvetší překvápko kolik jich teda je?

lussi
12. dub 2013

@ratatooy krásný testík! 😵 Na krev fakt nechoď, je to zbytečné 😉

@go zrovna studuji ty stránky a vyžití pro děti vypadá vážně lákavě, hned jak bude hezky, vyrazíme 🙂

dada074
autor
12. dub 2013

@ratatooy dej na sebe pozor a opravdu na krev se nežeň,je to totiž tam 😉 Rat je to opravdu nádhera

dada074
autor
12. dub 2013

@lussi
@go holky už aby jsme měli taky takové,co?

ratatooy
12. dub 2013

@dada074 holky nebojte budou co nevidet

go
12. dub 2013

@ratatooy tak dvojcatka taky nejsou spatna, ja bych je brala hned 🙂 Ja myslim , ze se nemusis niceho bat, jsi mladoska, tak bude vse jak ma byt 🙂

go
12. dub 2013

@dada074 to by bylo super, ale ja bojim ☹

lussi
12. dub 2013

holky testíky budou, není důvod proč ne! Za chvíli budem potřebovat tabulku s termínama porodů 😉 😵

lussi
12. dub 2013

jen pro info, poprvé jsme šli do CARu v r. 2005, pak OPU v roce 2006 a Fífa se narodil až říjen 2010, takže nevzdávat se 🙂 Doufám, že než budu v přechodu to druhé dítě stihnu😀

dada074
autor
12. dub 2013

@lussi přesně,také v to doufám 😉
@go mám také strach,ale zase se tu můžeme podržet na vzájem,TAK NEBOJ.
@ratatooy to víš teď od tebe budeme potřebovat morální podporu.Kdo jiný by nás měl držet nad vodou než ta co to zvládla nejdříve. 😅

dada074
autor
12. dub 2013

@lussi jejej,vždyť je ti teprve 30 let,co mám pak říkat já ty bláho.

ratatooy
12. dub 2013

@dada074 jasny ja vas tu podpořím 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru