• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@raaaadka Radu u sebe bych to nepoznala, příznaky byly stejné jako před ms :sunglasses:
14. dub 2013 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 krásné, krásné, tady taky svítí :slight_smile:
14. dub 2013 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky tak u na sje to pořád stejny nic hroznyho se nedeje včera jsme byli na oslave tak jsme si s manžem i zatančily :grinning:
14. dub 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, 2. Den po Et a nic mi neni, necítím břicho nic, teď nevím co teda, je to normální???
14. dub 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Ja som na to uplne rovnako, Raduš. ET bol v utorok, pocity skoro ziadne, len napatie v prsnikoch, ale to uz od stimulky. Tak neviem, utesujem sa, ze je na priznaky este skoro :confounded:
14. dub 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berucka
Taky si myslím, že pokud se má zavrtávat, tak bych musela něco cítit, trochu bolest břicha nebo tak něco.
14. dub 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka
@berucka holky a ted to čekání...člověk se pozoruje a čeká...do testu daleko...tak musíme vydržet... :slight_smile:
14. dub 2013 v 09:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@raaaadka trochu Ti zavidim, ja se chvilku zvednu a neco si podam , hned bolesti bricha. Zacinam mit hrozne nerviky :unamused:
Jak se jinak citis Ty? Co mas v planu na dalsi dny? :wink:
14. dub 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
budouci maminky :slight_smile: kolik berete utrouse denne? Dodrzujete nejake omezeni v jidle? Je neco zakazane nebo naopak doporucene? :wink:
14. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go já beru 2-2-2 utrouse...jim to na co mám chuť...jím cottage s rajčátky...kvůli bílkovině...jen jsem někde četla, že není dobrá skořice...ale víš, co těžko říct...
14. dub 2013 v 10:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go já beru utroš 2-0-2 .... listovku a vitamínky....
14. dub 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka
@berucka holky nebojte, nemusíte cítit vůbec nic! Někdo u zahnizďování malinko zašpiní, někoh bolí celou dobru bříško a někdo (jako třeba i já) nepozoruje vůbec nic. První příznaky jsem měla až někdy ve 13tt, vadily mi vůně uzenin, jinak opravdu nic. Moc držím palce! :dizzy_face:
14. dub 2013 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@go prý nejsou vhodné plísňové sýry a různé takové ty majonézové saláty, ale to si myslím, že je to s píš kvůli tomu, že můžou být zkažené, kor u těch plísňáku to kolikrát nějde ani poznat, takže tomu bych se vyhýbala možná až v létě. Já po transferu jedla všechno na co jsem měla chuť :wink:
14. dub 2013 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
když jsem nevěděla, co můžu a co nemůžu nebo bych neměla, tak jsem mrkla na net co je fajn pro těhotné, ostatně teď těhotné jste, minimálně do testu určitě :slight_smile:
14. dub 2013 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 ja mam napsano 2-0-2, coz me prijde malo, skoro vsechny to mate 2-2-2. Skorice, plisnove syry, to jsem take slysela.
14. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera se mně mamina ptala jak se cítím, tak jsem jí říkala, že mám někdy pocit, že to mám dostat a potom zase nic, nebo, že mi bolí sem tam v kříži...a její odpověď no tak to je příznak toho, že se to vylučuje :frowning2: ani nevíte jak mi to bylo líto...šla jsem k mému muži ukápla slza, ale docela mě to vzalo...možná je to tím, že jsem teď přecitlivělá...ale měla si to nechat pro sebe...těžko se může vžít do mé situace :frowning2: že člověk pořád čeká, že čeká na nějaký náznak, že to dopadlo dobře, že čeká na test, že pořád se čeká a pořád žádná jistota...
14. dub 2013 v 10:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 tak ja beru stejne utrous. Mamavit, listovku a lekarka u nas doporucuje vsem Magne B6, tyden od ET po 2 tabletach a pak az do 36tt po jedne. Je to pry dobre na delohu a pak i pro plod :slight_smile:
14. dub 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi jj, ja slyselo to same. Taky jim na co mam chut, manzel me doprava, tak to budu vypadat :slight_smile: . Nevadi pak na sobe zapracuji :wink:
14. dub 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 já bych naopak řekla, že to je příznak toho, že se mrněti u Tebe líbi :wink:
14. dub 2013 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alba1 uplne te chapu. Myslim , ze mamka u tom zase toplik nevi, protoze to opravdu neni pravda. Pokud se to vylucuje, ani neni kolikrat nic citit. Kazdy to ma jinak a kdo nezazije asi nikdy nepochopi :frowning2: . Hlavu vzhuru , to dame :grinning:
14. dub 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@go já taky hrozně přibrala :slight_smile: Do porodu pak na necelých 90 kg (má váha před 1. IVF byla 55 kg) a to jsem měla těhotenskou cukrovku, takže přísná dieta :grinning: Tank hadra :grinning:
14. dub 2013 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi to me cekaji pekne veci, pre zacatkem stimulky jsem mela 53 a uz je z toho 56 az 57. Nastesti se skoro nevazim, ale na vecech to clovek pozna hned. Nejvice me mrzi, ze normalne clovek rekne, jsem tehotna , ale ja to rict nemohu :frowning2:
14. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi
@go pak mě mrzelo, že jsem vůbec něco říkala...ale je mi jasný, že to těžko můžu probírat s někým kdo si tím neprošel...holky dík, já věděla, že tady je to jiné... :wink: musíme věřit...všem držím pěsti...
14. dub 2013 v 10:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alba1 nic si z toho nedelej, me zase vcera kamaradka, ktera to vi, napsala - cituji: to nakonec asi nemas tak kvalitni vajicka, jak si jsi myslela, kdyz Ti zbyla jen dve pekna embrya. Premyslis uz o darovanych? Koukala jsem jako blazen. :frowning2:
14. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no to teda bylo od ní pěkně hnusné, necitlívé a kamarádka by tohle neměla vypustit z pusy :angry: Jí se to jednou vrátí, až ti bude závidět krásnou a spokojenou rodinu :wink:
14. dub 2013 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahj holky hezkou nedeli přeji
14. dub 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 u nás to taky nebylo to pravé ořechové, v době, kdy jsme se už dlouho urputně snažili, založil rodinu můj bratr (s tou slečnou se znal sotva čtvrt roku a malýho zplodili ožralí někde na hotelu) No a máti, když mi volala a já třeba byla po dalším nevydařeným pokusu mi vyprávěla jak jejich malej dělá pokroky a tohle a támhle to a na to jak to s námi vypadá se ani kolikrát nezeptali, přišlo mi že je to vůbec nezajímá, já vlastně doteď nevím jeslti je to zajímalo nebo ne :grinning:
14. dub 2013 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy nazdar těhule:slight_smile:
14. dub 2013 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahojj jak se máš?dneska mame krásný počasí,no už mi to začina docházet že asi tehule fakt budu,včera sem videla sestřenici s mesičnim mimčem a furt se mi chtelo z toho řvat:grinning:a u každy kraviny bych bulela:grinning:
14. dub 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi je to znam neco podobnyho,mi když jsme s manželem vždycky o nečem uačli mluvit tak bracha nas vždycky předběhly,prvne jsme začali mluvit o mimču,oni najednou přišly že čekají,to by nikdo nečekal,pak jsme řekly že budem stavet,no za chvilku přišly že prodaly byt a jdou stavet barák,no a td konečně aspon budem první kdo bude mit další dítě:grinning:
14. dub 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek