IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
15. dub 2013

@pistalinda35
Super, jak jsi se cítila? Zavedli ti asi blastocystu, viď? A jaká stádia ti mrazili? U mě nic nezbylo na mražení. 😉

ewik84
15. dub 2013

@maraida prvne jsem měla Menopur. Teď jsem měla Gonal. To je prý čistější hormon. A píchala jsem si teď 300-300-225-225-225-225.

janice_opice
15. dub 2013

Ahoj holky, prosím poradte, já už si to vůbec nepamatuju z předchozího IVF - minulé pondělí přišla mrcha- vysadila jsem utrogestan a byla silná ..vždycky to mám extrémně,ale tentokrát to bylo tuplovaně, to bych chápala....v pátek mrcha odešla, čisto nic..včera čisto nic a večer jsme měli sex a dnes ráno jsem začala zase růžově špinit..:( Nemáte někdo podobnou zkušenost? Kujuu

janice_opice
15. dub 2013

@pistalinda35 Držím pěsti moc!!!! at se udrží v bříšku!! 😉

maraida
15. dub 2013

@pistalinda35 tak ať se pořádně zakosne!!! 😉

@ratatooy paráda,gratuluju 😵

@nikolav OK,díky 🙂

maraida
15. dub 2013

@ewik84 aha...já právě minule špatně reagovala na Puregon,měla jsem jen 2 vajíčka,tak mi tentokrát dali Menopur,že prý je lepší,že obsahuje 2 složky.Tak nevím...a budu píchat 3OOj,zatím...

pistalinda35
15. dub 2013

@raaaadka Docela mi tlacili brisko, ale jinak opravdu super pristup. Pritel to sledoval na monitoru,ja moc nevidela ☹ jj,mam stadium blastocyty a ty dva mrazacci jsou take pry kvalitni blastocyta 🙂

pistalinda35
15. dub 2013

teda blastocysta 🙂) uz to mam popletene

ratatooy
15. dub 2013

@go no jasny to jsi napsala dobře cizi objekt,on to cizi objekt pro telo je,paraziti jedni😀

ratatooy
15. dub 2013

@janice_opice jani tak takovou ja mam skušenost uplne normalne po porodu pořád po každym sexu špinení nebo mrchu mám stylem jeden jo dva dny ne pak zase dva dny jo

go
15. dub 2013

@ratatooy kez by u me chtel nejaky parazit zustat a nasledovala bych Te🙂

raaaadka
15. dub 2013

@go
Tak jak dnes, jak se cítíš? Co bříško? Bolí něco???? Prosím o zprávičky. 🙂

raaaadka
15. dub 2013

Holky co cítíte po et???????)?????????? 😉

pistalinda35
15. dub 2013

@raaaadka zatim radost 🙂

go
15. dub 2013

@raaaadka uz necitim nic, je me fajn 🙂 Zadna bolest, jen jsem tak trochu tlusci 😉

lucik1986
15. dub 2013

holkyyy zítra OPU 🙂 bojííím 🙂

raaaadka
15. dub 2013

@lucik1986
Nebooooooooj, zvládneš to, nic to není. 🙂 🙂 🙂

raaaadka
15. dub 2013

@pistalinda35
🙂 hmmm. Já střídavě, chvíli přesvědčená, že to vyjde, pak zase naopak. 🙂

lucik1986
15. dub 2013

@raaaadka já vím 🙂 ale spíš se bojím aby bylo všechno ok

raaaadka
15. dub 2013

@go
U mě taky, chvilema pobolívá břicho, pak zas vůbec nic, to jsem hned nervózní. No a cítím vaječníky, ale to i když má přijít MS pokaždé. Nevím jestli bych to zahnizďování nějak cítila nebo ne. Naposled jsem byla těhotná před 9 lety a to jsem cítila až těsně před MS, tak 3 dny před euforie, čistá pleť, žaludek na vodě a únava, furt bych spala.

raaaadka
15. dub 2013

@lucik1986
Jj, jasný taky jsem měla nervy, ale dopadlo to dobře. 😉 a taky než mě uspali, pořád jsem se ptala, jestli fakt usnu, bála jsem se, že ne.

malinka_02
15. dub 2013

@coralin ja se vylozene ptala v caru i na gynde a vsude se varili ze to nemam resit..kdyz jim fo toho clovek keca tak sou taky nastvany..
@ewik84 zitra ddzim palce!

ewik84
15. dub 2013

@go ty jo, citis je tlustejsi? Tak to jsem zvedava. Ja mam pocit, ze nafouklejsi uz byt nemuzu 😀 A drzim palce 😉

nikolav
15. dub 2013

@raaaadka Tak já jsem v klidu. Bude bude nebude nebude. A jak dlouho jsi od zavedení?

raaaadka
15. dub 2013

V
@nikolav

V sobotu ráno jsem měla ET. 🙂

nikolav
15. dub 2013

@akashka A kolik jsi jich teda měla?

nikolav
15. dub 2013

@raaaadka Aha tak to je čerstvé.

irisi
15. dub 2013

@ewik84 kolik si nechas zavest?.....no jestli pred et je ti blbe,tak se bohuzel priprav,ze kdyz se to uchyti,tak ti bude jeste hur ☹

irisi
15. dub 2013

holky,tak jsem kvuli hospitalizovana v nemocnici ☹ ...2.stupena uvidi se dal, lejou do me infuze,takze zitra ocekavam zhorseni,mozna punkci

irisi
15. dub 2013

@pistalinda35 gratuluju k bojovnikovi a snehulakum ..😵 at se mu u tebe dari

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru