• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@coralin jj, taky. Ale nedotahlo se to ani k OPU.
15. dub 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 presne, me po nem take bylo zle. Vedlejsi ucinky trochu pocituji, unava a take po nem vzdy priberu. :unamused:
15. dub 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jj únava k němu také patří a přibírání raději ani nebudu rozepisovat, manžel se vtipkuje že rostu i z vody:slight_smile: dieta s utrogestanem je docela náročný boj, který stejně většinou prohraju...zase si myslím, že asi něco umí a až mi ho budou dávat, tak to bude první lék co mé tělo zná:slight_smile:
15. dub 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 to mě mrzí a počítali ti to jako jeden vyčerpanej pokus?
15. dub 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav
Tak jasně, jen já musela za zvýšení doplácet 1200 kč a to jsem doufala, že nebude třeba. :slight_smile:
15. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Aha no já píchám dvě ampule denně a to mi ještě zbude, takže mě by to mělo stačit i kdyby mi zvedli na tři ampulky.
15. dub 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin naštěstí ne :slight_smile:
15. dub 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé umělinky - dubnovky, loučím se s Vámi a přeji všem na těhu testíku //. A hlavně zdravé a krásně děti :slight_smile: já se přesunu zase jinam...ráda jsem vás poznala.
15. dub 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav
Já měla Gonal dvě pera za 3800 a k tomu dokupovala jedno za 1190, aplikace super, nic mi po tom nebylo, ani nálady, vše ok.
15. dub 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Já mám Menopur. Nechala jsem výběr na doktorovi. A ani mi to nevadí, že mám Menopur. Nic jsem nedoplácela a to je taky dobré. Aplikace no sice asi horší, než u pera, ale tak co jehla jako jehla. A taky nemám nálady nebo tak. Vše ok. Nejhůř co mi bylo tak po Clostilbegytu. To bylo strašné!!!
15. dub 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes už bych si dala taky léky bez doplatku. Ale já o tom nic nevěděla a představa píchání injekcí byla děsivá. :slight_smile: říkala jsem si tak je to jednou za život, dopřeju si komfort. :wink:
15. dub 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Ono je to ve výsledku stejné. Takže jsem chtěla zatím zkusit léky bez doplatku. To pero je komfort. Nemusíš nic míchat a jen natáhneš a píchneš. Ale zase je to drahé. A mě to třeba to míchání uklidňuje. Nemohla bych si jen tak vytáhnout pero ze šuplíku a píchnout. Asi je to takový můj rituál. A budu ráda, když bude mít i smysl :slight_smile:. A v jaké fázi teď jsi?
15. dub 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav
Teď čekám do testování.:slight_smile:
15. dub 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka A kdy budeš testovat? A jsi nervozní?
15. dub 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 držím palce na zítra na ET :slight_smile: A kolik jsi teď píchala jednotek?A kolik minule,co se nezadařilo?

@nikolav já budu potřebovat asi Menopur navíc,tak kdyby ses ho chtěla zbavit,mysli na mě prosím :wink:
15. dub 2013 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go holky dekuji,tak už znam aspon neo hodnota hcg je 303 tudiž těhotná sem,každopadne me chce dr videt opet v pátek rano pač se hodnotahcg zvýší na tolik aby videl neco na utz tak snad to bude tam kde má
15. dub 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ratatooy bude, neboj!!! Já už jsem se přesídlila do květnovek, ale pročítám to tady a na všechny spolubojovnice myslím... Určitě to dotáhneš do zdárnýho finiše :wink:
15. dub 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy velka gratulace, to je uzasna zprava :slight_smile: Hlavne se opatruj :wink:
15. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Když zbyde ozvu se. Záleží jak to teda dopadne na tom UTZ.
15. dub 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 moc držím palečky!:slight_smile:
15. dub 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak a uz mam bojovnicka v brisku a dva mrazacky :slight_smile:
15. dub 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pistalinda35 držim moc palce :wink:
15. dub 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 moc gratuluji a držím pěstičky...
15. dub 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 krasne, opatruj se :slight_smile: . Drzim pesti at si uzivas krasne tehulkovani celych 9 mesicu :wink:
15. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy Gratuluji,držte se :wink: :slight_smile:
15. dub 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 Také držím palečky! :wink: :slight_smile:
15. dub 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak jsem zpět z kontroly, krev je ok, na gonal prý reaguju dobře, sliznice 8mm vypadá to zatím tak na 12 folikulů, ale dr. k tomu nechtěla moc říkat, že je ještě brzo na závěry a že ve čtvrtek se uvidí... co sem slyšela jak diktuje sestřičce tak největší měl 15mm a nejmenší 8mm a pak nějaké úplně malé... takže ve čtvrtek znovu krev a utz a uvidí se co dál.

@jednalucka OPU vypadá tak v sobotu nebo v pondělí asi :slight_smile: uvidím ve čtvrtek :slight_smile: hormony ok, jen teda nálady mám šílené občas... neschopenku zatím ne, jen kdyby bylo nejhůř, v práci je krizový stav, tak tam musím být pokud to jde...takže doufám, že OPU vyjde na sobotu abych byla do pondělí fit :slight_smile:
15. dub 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav
Nejsem nervózní, zatím. :slight_smile: nervózní jsem byla, když jsem byla před opu a čekala jsem, jestli budou nějaká použitelná vajíčka. Pak jsem zase řešila, jak byberou to správný. Nakonec zbylo jedno nejlepší, tak to bylo jasný.
15. dub 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak držím palce nadále, určitě to bude ok ;)

@nikolav tak vše ok :slight_smile: jen udělali utz spočítali folíky a šup domů :slight_smile:
15. dub 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 držím vše co mám ať se pěkně zahryzne ;)
15. dub 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek