• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
Víte o nich něco??????????
16. dub 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Utrogestan, jsou to hormony - jsou po nich natekla prsa, tehu priznaky, depky, plac u kazde pohadky, proste hormony :slight_smile: Ja mam take depky, rikala jsem si , ze tentokrat bydu v klidu, bohuzel opet mam nervy a strach :unamused:
16. dub 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ratatooy držím pěsti, ať dopadne kontrola dobře!
@akashka 12 folíků - to je krásný počet :slight_smile: já jsem byla včera taky na UTZ, zatím je jich 5 hezkých a asi tak 3 malé....ještě musí dorůst, sliznici mám hezkou :slight_smile: na další UTZ jdu taky ve čtvrtek jako ty a OPU v sobotu nebo v neděli, takže úúúplně stejně!
16. dub 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maraida Menopur je prý lepší pro "starší" dámy (doufám, že se neurazíš), já si ho píchám taky :grinning: a taky mám 300j
16. dub 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
Tak to nejsi sama. Já přešla z naprosté pohody, kdy jsem nepochybovala o tom, že to vyjde ............rovnou do naprosté beznaděje, stalo se to přes noc :frowning2:
A to nemluvím o tom, že jsem byla u kartářky....
16. dub 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ty jsi byla u kartarky? Jee a ona ti rekla neco negativniho? :unamused: No ja uz nemohu verit, ze by me potkalo takove stesti a vse dopadlo stastne. Uz zacinam planovat co po negativnim testu. Hned odletame k mori, kamkoliv, dostat ze sebe ty hormony :unamused:
16. dub 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidim, ze ta depka nepostihla len mna, ale asi je to hromadne a to i napriek krasnemu slnecnemu pocasiu, skoda! Ja vcera, 6. den po ET (ked den ET nepocitam) som malinko zaspinila, nebola to krv, ale taky naruzovely hlien a odvtedy nic, ale tlak v prsnikoch povolil a mam vsetky priznaky ako pred MS, takze uz sa (tazko a bolestivo) zmierujem s tym, ze nas prvy IVF pokus nebude zakonceny uspechom. S cim sa vyrovnat nedokazem je fakt, ze stale neviem, kde je problem. Dnes som si volala o vysledky z imuna a som naprosto vporiadku. To bolo posledne, kde som cakala, ze by problem mohol byt. :cry:
16. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berucka nic si z toho nedelej, nekdy se na nic neprijde. Ja i manzel mame vse v poradku a nedari se.:frowning2: Dulezite je myslet pozitivne, ale to se lehko napise....Moc, moc Ti drzim pesti a hlavu vzhuru :slight_smile:
16. dub 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paru no tak super, já tam měla taky nějaké hodně malé, tak mi právě nechtěla nic moc říct :slight_smile: to je super, že půjdem takhle skoro zároveň, budem pak stresovat společně :D já doufám, že to vyjde na tu sobotu, u nás tam v neděli nepracují :-/

@berucka to bylo určitě uhnizďování, buď v klidu a mysli pozitivně ;)
16. dub 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka Nebo já vás denně čtu...dnes jsem 7 den po ET (den ET nepočítám) a čekám...nervy pracují naplno...možná zítra zkusím testnout...je to opravdu dlouhé...holky myslím na váws a moooc, držte se všechny :slight_smile:
16. dub 2013 v 10:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji všem! :slight_smile: Nevíte prosím vás děvčata,jestli i při podávání Dipherelinu v rámci stimulky může dojít k ovulaci? :unamused:
16. dub 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Ďakujem za útechu, ale to ťažko, embryo sa po PK uhniezďuje do 3 dní od ET, takže ak by to bolo u mňa až na šiesty, to by sa asi niekde pekne dlho túlalo :wink:
@go ďakujem moc za podporu, pozitivne mysliet musím, inak by to veľmi bolelo. Ale máme doma syna, ktorý si nezaslúži smutniacu matku. Musíme sa zmieriť s tým, že nás viac už možno nebude a uživať si šťastný život v trojici, čo je už i tak nesmierne bohatsvo a ja som za to vďačná. Hlavne, že sme zdraví a ostatné... čo má prísť príde a vtedy, keď na to bude vhodná doba :wink:
16. dub 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berucka ja si myslím, že to nejde brát takto "tabulkově", každá jsme jiná a někomu se může zahnizďovat druhý den a někomu šestý, nebo můžeš špinit jen tak... některé holky špiní či krvácí celé těhotenství ;)
16. dub 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alba1 No a co teda, cítíš něco, bolí břicho nebo prsa nebo bradavky????? :slight_smile:
16. dub 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Ne, právě, že pozitivní. Řekla mi, že mě má těhotnou. Jen není jisté kdy, říkala, do června - letos. :slight_smile:
16. dub 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berucka
No jednodenní špinění mi zní hoooooodně nadějně, takže to neberu.
A takové ty pocity napětí v prsou, únava atd... to by mohlo přijít zítra, pozítří myslím. Takže nevěš hlavu, zatím jsi v normě. :wink:
16. dub 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka tak to zni super :slight_smile:
16. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go No to jo, ale co ta realita???? :wink:
16. dub 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berucka Ano, postihla nás napříč celou diskusí. :slight_smile:
16. dub 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Já byla u kartářky jednou v životě a trefila se tak přesně, že od té doby už bych k ní nikdy nešla, se bojím :grinning:
16. dub 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ja kartarkam neverim, ale zni to hezky:slight_smile:Realita, na tu musime jeste chvilku vydrzet. Bohuzel ani priznaky, o kterych si tu psala nejsou pravidlem a vetsinu z nich zpusobuji hormony z utrogestanu a ne tehu :unamused: . Ja byla tehu a zadne priznaky jsem nemela, po tretim IVF jsem tehu nebyla a priznaky jsem mela jak hrom. Doktor rikal, ze se to neda poznat vubec podle niceho, tak musime jen cekat a myslet na hezke veci :slight_smile:
16. dub 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen
Já k ní občas zajdu, většinou vyjde vše, ale třeba né přesně v době, kterou určí. Proto mám trochu pochybnosti, jestli můžu počítat s tím termínem do června. :wink: Já s ním tedy počítám, říkala, že bych měla odpočívat, někam zajet na dovču a já na to, že možná v létě a ona, že to už prý jsem těhotná, že to je pozdě. :wink:
16. dub 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
Já byla těhu 3x potrat, vždycky tak do 5 - 6 týdne a jednou těhu a z něj mám syna. Každý to má asi jinak, ale věř mi, poznám na sobě těhu. :wink:
16. dub 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Tak to jsou hezké předpovědi, držím palce aby to byla pravda! Měla dělala předpověď na půl roku dopředu, dýl to prý nemá cenu a trefila fakt uplně všechno. Pak jsem se ptala ještě jestli někdy budu mít vlastní děti, tak kyvadlo předpovědělo holčičku a chlapečka. Sice je to už několik let zpátky, ale to kyvadlo mě aspoň drží v naději, že jednou se to povede, protože mi je předpovědělo. No jsem praštěná :grinning:
16. dub 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@raaaadka to verim, urcite zenska sama tohle citi a pozna :slight_smile: Jen ja jsem nejaka divna, na zacatku vzdy optimista a pak negativni, navic nikdy nepoznam nic :wink: Mas uz jedno ditko, tak super, gratulace :slight_smile:
16. dub 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj všechny,poraďte!!!Některá jste tu psala,že lepší aplikovat menopur ráno?Nebo si to špatně pamatuji,nemohu to dohledat,já se přes víkend na počítač nedostanu,většinou nakáme kolem baráku a pak mám co dělat vás dočítat.
16. dub 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me asi pred 8 lety potkala jedna carodejka,kdyz jsem sla z koncertu Brutusaku. A ze mi musi neco rict,ze to ze me sala. Ja to slyset nechtela,ale nedala se :slight_smile:) Rekla,ze budu mit dva kluky a holcicku a jednou budu spokojena. Tenkrat jsem ji rekla,ze to uz nestiham vzhledem k veku. Je fakt,ze dnes se na to koukam jinak a rikam si,nikdy neni pozde. Jen je dulezite mit po boku toho praveho partaka :slight_smile:
16. dub 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky je nějak během stimulace poznat, že to tam roste?? píchám gonal dnes 4 den a břicho mě pořád bolí a píchá v něm když se ohnu nebo kýchnu...a mám trochu oteklé břicho???
16. dub 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se mozna budete smat, ale ja si od prvni navstevy CARu pisu denne denicek. Obcas mi do nej neterinky neco nakresli. Docela me to bavi a rada si ho zpetne procitam. Inspirovala jsem se mou mamkou,ktere to poradili pred 8 lety na onkologii,kdyz ji vzali prso. Ona uz ma 8 "knih".... je tam vse, co od te doby jeste mohla pozitivniho zazit...diky lekarum. Bohudik. Nadeje je...... pro nas pro vsechny.
16. dub 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek