• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@dvoranna většinou se doporučuje testovat 14.den po ET,ale málokdo to tak dlouho vydrží :wink: Já třeba testuju vždy 10.den.
16. dub 2013 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
16. dub 2013 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@maraida Právě, to čekání je šílený
16. dub 2013 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvoranna lekari z Iscare na diskusich berou vysledek TT za realny 10-12den. Ja testovala uz 7 den a byl tam duch. Tentokrat se chystam testovat take 7 den, dele nevydrzim:slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak jsem to nevydrzela a jiste ze nic :unamused: coz se asi dalo ocekavat. Tak ted budu doufat, ze v nedeli se uz neco objevi
16. dub 2013 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendysch
Z devíti folíků bylo 7 vajíček, 6 zralých, 5 z nich se povedlo oplodnit ICSI a 3 se vyvíjeli dobře, 2 trochu pomaleji. V den ET bylo jen jedno dobré morula M1 a tu mi zaváděli. Ostatní měli nějaké ty fragmentace - nevím co to je, ale na mražení nebylo tím pádem nic. To mi zase přišlo děsně osudové, že zbylo právě jedno dobré embryo. :slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvoranna Buď v klidu, vydrž to. Teď tam ještě nemůže být nic vidět.

:sunglasses:
16. dub 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvoranna
Ahoooj, tak povídej prosím co cítíš? Nějaké bolesti, pocity, zajímá mě každý detail. :slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Můžu se k vám přidat? Minulé pondělí jsem byla na KET a samozřejmě jsem děsně nervní i když si říkám, že mám být v klidu a že je to jedno :grinning:
16. dub 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dvoranna je pokud se to dela takhle brzo, tak jedine z ranni moci. Tak zadne nervy a moc drzim pesti :slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvoranna nekde tu mam starou galerii testiku, tak se muzes mrknou, mam to den po dni :slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já si říkala že to musím vydrzet a netestovat, ale tenhle tyden je manzel pracovne v plzni a jak tu sem sama tak akorat vymyslim kraviny. Tak premyslim ze pojedu k rodicum, tam nebudu mit cas na to myslet.
@raaaadka Musím rict ze me hrozne boli prsa, staci kdyz se v noci otacim v posteli a ta bolest me probudi. Jinak mam porad zizen ale oboji bude nejspis z tech hormonu
16. dub 2013 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile: Nějaký další pozitivní testík by nebyl? :slight_smile: Večer stihnu snad dočítat...

@darkwitch :grinning: co testing zítra, ať je nějaké vzrůšo :grinning:
@go jou to by bylo fajn kouknu na to
@lussi jestli budu testovat tak až o víkendu... a spíš počkám až na krev do pondělka... ale ten týden bude strááášně dlouhej :grinning:
16. dub 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvoranna
Aha, a co břicho, cítíš něco jako bolesti nebo tlaky? Nebo dříve? Mě docela bolelo první 2 dny, teď už nějak nic. Bradavky cítím jak si na ně sáhnu a prsa mám nafouklý, hlavně v noci jak jdu na záchod, to jsou balóny. :slight_smile: ale to je zřejmě utrogestan. Čekala jsem nějaké dloubání nebo bolesti břicha jako zahnizďování a nic. :unamused:
16. dub 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka já ho cítila tak první 2 dva dny stejne jako ty, ale spis jen takovy tlak. Ty si kolik dni od ifv? nebo co mas vlastne za sebou?
16. dub 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch
A nějaké příznaky???? Teda holky já to z vás tady tahám... :slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Příznaky já nevím :grinning: podle mých zkušeností jsou příznaky když se to povede a když se to nepovede úplně stejné... i když moje povede se to bylo takové mizerné :grinning:
16. dub 2013 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@dvoranna
Já měla ET v sobotu ráno, a od té doby jsem to už několikrát odepsala, propadám střídavě beznaději a vzteku a pak zase někde píchne a to si zas říkám že by?
16. dub 2013 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@raaaadka
Ale vzteklá a nervní teda jsem, to joooo.
16. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@raaaadka Jo tak to znam. Rikam si nemysly na to, proc by se to nemelo podarit, kdyz jsme oba uplen v poradku krom moji endomrchy, ale nejde. Ja bych rekla ze tohle cekani je nejhorsi ze vseho :confused:
16. dub 2013 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no to já vzteklá moc nejsem, ale rozbrečí mě úplně všechno :grinning:
16. dub 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak to, že to tak trvá, vždyť to mimčo už je napůl hotové, čekala bych pozitivní test tak 5. Den od ET, zkrátka, že to bude rychlejší než v běžném cyklu. Vážně to nechápu.
16. dub 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka myslím, že to uhnízdění a reakce těla trvá stejně dlouho a je prostě jedno, že už je embryjko větší :wink:
16. dub 2013 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka v dnešní době? že nám to nemůžou říct hned co? :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2013 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvoranna
Já byla víc nervózní předtím, jestli budou nějaká vajíčka, jestli nějaká vydrží do ET a pak jsem furt řešila mražení a PK, nakonec nebylo co.... :slight_smile: ale to teda byly nervy volat denně jak to vypadá. Teď už jsou karty rozdány a nelze to ovlivnit. Takže co má být, bude. :slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
16. dub 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka jsem to měla stejně... nejvíc nervní jsem byla před ET a pak jsem byla celkem v klidu, ale ted to nějak nefunguje, asi proto, že před ET jsem se stresovala jen den :grinning:
16. dub 2013 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabaki jůůů to je skvělý, měla jsem nejakou slabší chvilku,ale ted to vydrzím do nedele :sunglasses:
16. dub 2013 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek