IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
22. dub 2013

@malinka_02 Ambi brasilero to je moje srdeční záležitost...vždycky se přejím do mrtva 😀

meyryen
22. dub 2013

Holky, taky máte po utrouši hrozně nafouklý břicho? Já jsem už týden po vysazení, ms za mnou a břicho mám tvrdý, nafouklý jak ve čtvrtém měsíci 😖

jednalucka
22. dub 2013

Ahoj holky, víkend za námi, už sedím zase v práci, šéf tu prudí, krásnej začátek týdne, fakt :-/ Víkend utekl jako voda, vyvenčila jsem kolo, mám pěkně natřesenej zadek 😀

@meyryen - utroš mi nikdy nevadil, ale co ho braly kámošky v začítcích těhu, tak říkaly, že po něm nafouklé byly 😖
@janice_opice Ty jsi motorkářka, jo? 🙂 moc se mi motorky líbí, ale mám z toho obrovskej respekt....

meyryen
22. dub 2013

@jednalucka Já jsem to taky nikdy nevnímala a zvládala jsem ho v pohodě, ale tento měsíc je to teda nějaké extrémní 😖
Já tu šéfa ještě nemám, ale odpoledne porada, takže taky vopruz....

magdous
22. dub 2013

Ahoj děvčičky 🙂 taky se k vám přidávám. 6.května jdu na KET, první ET nevyšlo-nebo teda vyšlo,ale potratila jsem, tak teď už snad bude dobře 🙂

jednalucka
22. dub 2013

Ahoj @magdous, vítej mezi námi, tady jsme se s holkama domluvily, že květen a červen to jistí 🙂

janinafox
22. dub 2013

Ahoj holky, tak jsem tu opět po nějaké době. Konečně jsem v neděli začala s gonalem, do té doby jsem měla jen decapeptyl a ten gonal je proti tomu normálně paráda, no aspoň něco 😀 Akorát první inj. gonalu jsem měla včera a dneska cítím lehce podbřišek - jako když má přijít mrcha, něco takového - myslíte že to může být už z toho gonalu?
Jinak vám všem tady přeji hodně štěstíčka a krásné slunečné dny 😉

meyryen
22. dub 2013

@janinafox První stimulantka, teeeda zavidím....já už chci taky 😀 Mně teda nic po gonalu nebylo, dr se mě vždycky ptala jestli vše ok a jestli nebolí břicho. Jsem byla nadmíru v pohodě a žádný vedlejší příznak a nakonec z toho bylo 15 zralých vajíček 🙂

janice_opice
22. dub 2013

@jednalucka Ahoj jojo jsem motorkářka🙂srdcem hlavně🙂))

jednalucka
22. dub 2013

@janice_opice Herdek, to je pořádnej mazílek 🙂 Není nad to mít pořádnýho "koníčka" 😀
@janinafox taky závidím 🙂 ale už jen 8dní a taky se dočkám 🙂

janice_opice
22. dub 2013

@janinafox Janí jak jsem ti už psala na FB držím pěsti at je z toho pořádný miminko (nebo dvě 🙂

lucavka
22. dub 2013

@meyryen - já nafouklá byla a měla sem migrény. Nevím ale asi v tom mohl být i estrofem.

Holky zítra mám hystero. Když bude všechno dobrý příští týden začnu stimulovat a budu čekat na KETík...

janice_opice
22. dub 2013

@jednalucka to jo HOnda shadow VT 600, 29 kW 🙂 je to mazlík, s břichem samo jezdit nebudu🙂

meyryen
22. dub 2013

@lucavka To je rychlost, ani jsem nevěděla, že se muže po hystero začít stimulovat v podstatě hned...

janinafox
22. dub 2013

@meyryen tak to jsi měla dobrý, že jsi nic necítila a ještě tolik vajíček, to je super. Já se obávam jak budu reagovat, na clostilbegyt jsem nereagovala, ale tohle už jsou jiné "drijáky" 😀

@jednalucka to uteče jako voda, já jsem dva týdny před bodala ten decapeptyl a říkala jsem si že to bude hrozná doba k tomu gonalu a ani jsem se nerozkoukala a je to tu, takže 8 dní ti uteče ani nebudeš vědět jak...

@janice_opice jj, moc děkuju.... no, raději bych jedno, ale jsem smířená i se dvěma - kdyby to vyšlo, zlobit se nebudu, pořád je ve mně takový to "zrovna mně to přece nemůže na první pokus vyjít, takový štěstí nemam"... ale na druhou stranu tomu chci věřit že to klapne 😅

meyryen
22. dub 2013

@janinafox A to jsem píchala celou dobu poměrně velkou dávku 225 jednotek. Spousta jich byla, 9 se i přirozeně oplodnilo, ale nakonec zůstalo jen jedno a to to taky vzalo. Takže kvalitní asi moc nebudou 😖

janice_opice
22. dub 2013

@janinafox hele nezoufej, mně to vyšlo na první pokus!!!!!Takže proč ne?? 😉

janinafox
22. dub 2013

@meyryen já mám na dva dny (včera a dneska) 150 jednotek, pak pokračuju s 225 a v pátek šupajdím na kontrolu kde mi dr. řekne s kolika jednotkama pokračovat 😉
hlavně aby ti to teď dopadlo lépe.... ono hodně vajíček ještě nic neznamená, viď? no jo, je to složitý tohle všechno... kolikrát jsem sem do diskuze jenom nakoukla a zase jsem zmizela, protože čím víc jsem četla všechno možný, tím víc se mi v hlavě honily všelijaký myšlenky.... tak jsem potřebovala na chvíli klídek 😀 no tak teď se na mě trochu navalila práce, tak taky potřebuju máknout, tak tolik času na přemýšlení nebude. Chci to tady stihnout dodělat co nejdřív, pořád si růžově maluju že mi dají neschopenku od punkce 😀 😀

janinafox
22. dub 2013

@janice_opice budu se snažit myslet pozitivně..... kamarádka mi na to řekla že nemam přemýšlet nad tím coby kdyby a mam tomu věřit, no jo, má pravdu.... 😀

janinafox
22. dub 2013

holky dneska se rozloučím, vypínám pc a mizím konečně z práce. Přeji všem krásný zbytek dne a hodně štěstíčka 😉

janice_opice
22. dub 2013

@janinafox jojo má pravdu, předsedu - mysl je 90 % úspěchu🙂

meyryen
22. dub 2013

@janinafox Jojo myslím na všechno možný a nemožný. Člověk toho semele v tý hlavě hodně 😀 Moc se na další pokus těším, stříhám metr nedočkavostí a na druhou stranu se trošku bojím. Čtu tu spoustu úspěchů, ale taky kupu holek, kterým to nevyšlo na xtý pokus. Si říkám, lepší to nečíst, ale stejně mi to nedá a lezu sem 😀

lucavka
22. dub 2013

@meyryen - mě doktor řekl že hysteroskopie může při IVF pomoci. Hlavně zkontrolují že je všechno OK. Před dvěma lety sem rodila císařem tak musí prohlédnou jizvu a navíc sem minulý měsíc otěhotněla, ale bylo to biochemické ☹, tak se tomu chceme vyhnout. A i právě po tom bio těhu se prý doporučuje brzo otěhotnět znovu, tak uvidím...

malinka_02
22. dub 2013

@meyryen ja taky 😀 Od ty doby co maji i sushi tak nevim co driv jist 😀
@magdous ahoj, ja cekam na MS a jdem do 2.ivf.

brnanda
22. dub 2013

Ahoj,smím se k vám přidat?..ve středu jdeme na testy krve,podepsat papíry a ultrz.a prodiskutovat co dál s doktorkou a myslím,že se ztoho zblázníme 😀 no a za týden-dva by jsme měli jít na první ivf.

janinafox
23. dub 2013

@meyryen přesně tak, to tě úplně chápu, tak to mám taky. No ale musíme tomu prostě věřit, jak píše @janice_opice mysl je 90% úspěchu 😉 a ono je občas lepší při těch chmurných náladách a myšlenkách nic nečíst, protože to se v tom začnem babrat ještě víc 😀

jednalucka
23. dub 2013

Dobré ráno holky, já jsem dost zvažovala, jestli vůbec mám shánět nějaké info, vcelku dlouho jsem to i vydržela, ale snažím se tady z těch informací vysosat jen to nejpozitivnější 🙂 říkám si, že už jsem si té smůly užila dost a doufám, že se nám hned napoprvé ta dvojčátka povedou 🙂 koneckonců, proč by neměla? 😎

jednalucka
23. dub 2013

@brnanda Ahoj, samozřejmě, vítej 🙂 Máme tady kouzelnu tabulku, kam se můžeš zapsat 😀 a uvidíš srovnání, jak si kdo vede 🙂

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

meyryen
23. dub 2013

@lucavka Já měla biochemické těhotenství v lednu a taky jsem slyšela, že se těhotenství potom v krátké době často podaří. Mně chtěla potom lékařka poslat na laparo, protože jsem jí měla naposledy před 5 lety, ale nakonec jsme se domluvily, že zkusíme ještě 2. IVF a pokud nevyjde ani to, tak dáme laparoskopii.

malinka_02
23. dub 2013

@brnanda ahoj, vitej 😉
@janinafox to ja presne neumim byt pozitivni 😝
@meyryen ja nemela laparku nikdy, pry to stejne ivf obejde..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru