• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@martas14 Tak to je skvělá zpráva, takže pěkně vydržet-v pondělí bude mimísek v bříšku a za 14 dní hlásíš dvě a šup za námi do únorovek :slight_smile:
5. čer 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Už jsem začala prohledávat katalog vědecké knihovny v OC a hledat knížky na téma těhotenství, výživa atd. Páč vůbec o tom nic nevím. :unamused:
5. čer 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 určitě to vyjde.. :wink: tak hodně štěstíčka a dobrý nervy na to čekání :wink:
5. čer 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 díky moc za potvrzení přátelství, nakoukla jsem na tu fotku z UTZ a opravdu nemám slov. Prostě nádhera, až to vhání slzy do očí
5. čer 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 Jo slzičky včera byly - to se prostě popsat nedá, když vidíš toho drobečka jak mu tam to srdíčko buší a buší :dizzy_face:
5. čer 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 jo, já jsem si půjčila nějaké chytré knihy, tak už jsem zadala úkol krájet maso a zeleninu na jiných prkýnkách, kvůli listerioze, no, jen nevím, jak to synek zpracuje, on rád vaří.... a jím víc saláty - zelenou zeleninu, jinak nic převratnýho, vyhýbat se syrovým masům, plísńovým sýrům, mýt ovoce a zeleninu...ne aspartam a moc kofeinu, pochopitelně jen Birell...kdybys něco objevila, napiš
5. čer 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6
@akdar5 jste zlaté holky, moc dík za podporu ...bála jsem se že mi to dnes stopnou, ale teď se hrozně těším, že budou nanučky zpátky u mě....jen to čekání mě děsí, když už teď to čekání na blbý UTZ byl děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to je fajn, a ty jsi na jihu nebo na severu?:slight_smile:
5. čer 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 vyrovnaný pozice...jj to jsem taky jednu dobu řešila, že to maj jednodušší a nic moc nemusej.. ale už je to dávno pryč :slight_smile:
5. čer 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 tak listového salátku jsem taky zvýšila přísun, jen teda u mě se nějak furt nedostavuje ta nechuť ke kofeinu,takže dost trpím-pila jsem tři kávičky denně a teď si dám jednu,ale večer mě ruka cuká,že bych si ještě jednu dala :slight_smile:
5. čer 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu to by bylo fajn, viď? tak uvidíme.. v pondělí se dozvím co a jak :slight_smile: snad poroste.. naštěstí se zatím nijak nebojím, ale občas cítím, že ve stresu jsem, ale to je asi ještě z těch zkoušek... no a co ty, jak jde stimulka???
5. čer 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 tak to jsme na tom asi podobně. Já si každý den dělám zeleninový salát, ale to tak bylo i dřív, miluji rajčata :slight_smile: Už asi cca 2 roky baštím Femibion a před pár měsíci jsem si k němu přidala i Femibion železo a rybí olej.. Teď jsem někde četla, jak je důležitý jód. Nejspíš tohle všechno v normální stravě jíme, ale asi to začínáme teď víc vnímat :slight_smile:
5. čer 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77
@aranel6 já si taky koupila nějaké těhu vitamíny z DM, ale je lepší jíst lososa, toho já můžu v neomezeném množství...a ráno si dávám do jogurtu vlákninu, nějak se mi pozastavuje trávení a jsem nafouklá..no a kafe piju Caro, tím se trochu ošidím...ale jedno kafe po obědě si dám, to prý ani neškodí, když jsi na to zvyklá, bylo by horší přestat a být z toho vystreslá.
Hezké odpolko, jedu nakoupit našim ...
5. čer 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Taky přeji hezké odpoledne a dávej si pozor na tahání těžkých tašek
5. čer 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,ted sem narazila na AKCI.V Gennetu mají prodlouženou kultivaci v měsíci červnu ZADARMO,protože červen je měsíc ivf.Tak snad vám to nezapočítávali.
5. čer 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin jo jo jedna fáze splněna, teď ještě ten kopec dalších :wink:
z jihu blízko Pálavy
5. čer 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 jak píše @jaka17 přejdi na Caro dávám si dvě vrchovaté lžičky a nahoru trochu šlehny a skoro nepoznáš od rozpustného, ale jedno denně určitě neškodí.....
5. čer 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Těhu vitamíny jsem už taky začala zobat-do včera jsem si dávala jen listovku,ale dnes už pěkně celou sadu vitamínků :grinning:
@orin77-je to tak-nejspíš většinu vitamínů jím dostatečně i ve stravě,ale najednou má člověk pocit,že musí všechno hlídat :slight_smile:
5. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 taky jsem nějaká nafouklá a to jsem ještě nezačala s utrošem :angry: vůbec nevím co s tím, ale bancek už je slušný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 a jaké vitamíny ještě baštíte? Já myslela, že to pokryje ten Femibion 800 co beru. Nebo máte nějaké lepší tipy?
5. čer 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 Já si koupila mamavit.
Femibion je super,je tam ta účinnější forma listovky a asi i většina důležitých vitamínů. Kromě železa tam asi nic nechybí.
5. čer 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra v 15.00 se dozvím, jestli dorazily výsledky z genetiky - pokud ano a budou OK tak za pár dní začínám. pokud nedorazí anebo budou KO tak až v září:( tak mi držte palce!!!!:slight_smile:
5. čer 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jéééé děkuju za srdíčko!!!! ted ho fakt budu moooc potřebovat!!! Dííky holky :wink:
5. čer 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 Tak to jsi mě uklidnila, na to železo beru Femibion železo ferrochel. Pak jsem si ještě koupila od Blue Care ten rybí olej.
5. čer 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 Fakt jooo????? červen měsíc IVF??? tak já jdu slavit..včera mi dorazil nějaký gonal od snažilky jedné tak už mám snad všechno:slight_smile:
5. čer 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Určitě budu na Tebe myslet a držet pěsti. Věřím, že to dobře dopadne.
5. čer 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 děkuju moc já tomu taky věřím!!! :wink: :wink:
5. čer 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice no přesněji měsíc neplodnosti :grinning: takže jdeš na to jo??Téda to je rychlost u tebe.Kdy jdeš na Opu už víš?
5. čer 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 no právě doufám, že na to půjdu....zítra v 15.00 manžel volá,jelsti jsou už výsledky z genetiky a pokud budou a budou Ok tak začnu stimulovat, takže OPU je ještě v nedohlednu, viděla bych to někdy na konec června......Pokud ovšem výsledky nebudou nebo budou KO tak až v září :////////. Což se mi moc nelíbí vzhledem k pracovnímu vytížení v té době.....
5. čer 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice budou určitě v pohodě není důvod aby byly špatný ne??Takže v Cube taky jako přes prázdniny nemakaj nebo proč ty taky až v září??To už psal tady někdo,ře APolinář nemaká v létě
5. čer 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek