• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@martas14 hele v rámci zachování tady toho diskuzního tématu ti na to snad ani neodpovím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jinak a jaký jsi dneska měla den? :grinning:
6. čer 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no proto piju to červený, aby se mrcha ráno dostavila v plný parádě přeci a já mohla v sobotu začít s Gonalem :grinning:
6. čer 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já taky, zkusím mu zítra zavolat a všechno mu to vylíčit a uvidíme :slight_smile:
6. čer 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neber to vážně, na Krétu poletíte už 2v 1...to bude super
6. čer 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 však jo, moc se na to těším, tam budu jen odpočívat a rozmazlovat mimíska...doufám :slight_smile:
6. čer 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jen maluj holka, já jsem na naivní surealistické umění jak dělaná :grinning:
samozřejmě že doporučeně a urychleně, bo by to u vás v Praze mohli ještě zaměnit nebo s tím nějaký potrhlý pošťák jezdit dva dny v autě :grinning: :grinning:
6. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak děvčata, dám uitroš a jdu do hajan, závidím vám to vínečko..tak ať se mrcha rozjede a zítra navi :rolling_eyes:
6. čer 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :grinning: :grinning: no až uvidíš moje malířské umění tak to budeš teprve koukat!!! Když jsme hráli activity tak každej užasl nad mou kresbou ----kreslím jako můj syn ve školce :grinning: ale zase na druhou stranu to každej poznal- sice dle indicií,které tam vůbec nebyly, ale přece se nebudu schazovat :grinning: :grinning: jo a pošťák ten ode mě dneska nedostal dýýýžko a tak si mě musí nějak udobřit :grinning:
6. čer 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 dobrou no a opatruj nám tu malou tlačenčičku :astonished: :sunglasses: :wink:
6. čer 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně, flek vpravo nahoře je už ospinkanej
6. čer 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 já normálně radši frčím na bílem, ale prý je červené na sliznici, tak v rámci sebeobětování se hold jedu na sto procent :grinning: :grinning: a i kdyby to nemělo vliv na ni, tak za tu super náladu co mám teď to stojí :wink: to víš my na jížní moravě, to máme místo vody na dobrou noc :grinning: :grinning: ale samozřejmě doufám, že mi to brzy lékař zatrhne :sweat_smile:
6. čer 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 tak mu ještě řekni nějako pěknou pohádku :wink: :wink: :wink: o tetičce opičce a martasce14 a ostatních tetičkách, které tady čekají at přemluví ostatní mimísky, aby se u nich uhnízdili :wink: :wink: dobrou noc
6. čer 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to si piš že sem musíš ty fotky nahodit....např. teď při té dávce v krvi kdybych to prohlížela, tak to mám snad 3D a jsem skoro tam :grinning:
6. čer 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 je to dobrý na sliznici jooooo????? no tak pojď mi HOP :grinning:
6. čer 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 @martas14 tak to ti moc přeju ty pražený kobylky 3D - jedny byly na chilli, druhý na česneku a třetí přírodní a mně chutnaly ty na chilli :slight_smile:
6. čer 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a co se týče dnešního dne, tak bych ti ho zhodnotila asi tak......spala jsem do devíti, pak dvě hodinky zabralo než jsem zakrmila hladné krky ke snídani a mohla jít vařit oběd....to jsem se moc nepochlapila a bramborový guláš musel stačit :grinning: odpoledne jsem se válelo-hrála a přemýšlela nad svým koprem k práci....bo jsem si říkala, že bych si dnes uklidila :sweat_smile: no nic však ono to neuteče :grinning: dnes prostě byl odpočinkový den, ale včera večer jsem byla v Hradišti na koncertě Michala Davida a to jsem teda pařila až mi pot stékal do kalhóóót .... :wink:
6. čer 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 tak až na toho Michala Davida ti to závidím :slight_smile:
6. čer 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no my jsme snad spřízněný :grinning: já při activity měla nakreslit Harryho Pottera ...kruh s klikatou šipkou jakože bleskem na čele vstoupí do historie :grinning: :grinning: a můj muž trýznění kinem do kterého jsem ho nutila jít se mnou na premiéru to poznal !!!! Takže od té doby ho miluju ještě víc :sweat_smile:
tak to je dobře, že jsi s pošťákem jedna ruka, to se bude hodit až příjde zásilka z moravy ...škoda, že s těma dvojkama // nebudu moct poslat i flašu toho co piju :grinning: :grinning: to by byl teprve balík plný zázraků :grinning: :grinning:
6. čer 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jak říká Jančas pěkně bublince řekni, že tetičky sudičky jsou moc rády, že se mamínce zaobývákovala a že už jí brzo pořídíme na kamarádění stejně hezké bublinky :wink:
6. čer 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fůůůůjjjjj tak to nechcíííííí .....já jsem vegetariánka!!!! sice chápu, že na kobylkách toho masa moc nebude a ani se mi moc nelíbí, ale víš jak to je " nech brouka žít, tam dam tam dam" :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale on je děsnej klasíkkkkk...poslouchám sice něco jiného, ale na jeho písničky dokážu metat kozelce a dělat ostudu jen co je pravda :sweat_smile:
6. čer 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 hele ted jsi me zahltila informacema :grinning: jsme ocividne spriznene a to vegetarianstvi a Michala (ja ho fakt nesnasim)ti prominu a tu flasu si spolu dame az odkojime a dovezu rybicky s prdelkou.:wink: :astonished: :grinning:
6. čer 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 mimochodem pro ty indiany jsou kobylky prirozena potrava a naopak se zivi tim co vypestuji a v kobylkach je hodne vitaminu. :grinning:
6. čer 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ja ti budu verit :grinning:
@martas14 asi mas pravdu :wink: a bohuzel dneska je to normalni- zenska je nepouzitelna.. Nejdriv budes mit deti tak si pro ne spatna, pak je mastak si spatna a pak si stara..
@brsh no nakonec ty budes v klidku a my nerviky :wink:
A to vtipny holky ze mate obe utz 18.6. A ja ktera sem byla driv nez vy az 20.6. :zipper_mouth:
6. čer 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dobrá dobrá na motosraze hold Majkl zrovna nezní, takže chápu tvou averzi :slight_smile: a jak říkáš jak odkojíme, tak tě tu s těma prdelatýma rybičkama čekám nato tata.....
teď jsem navíc našla nový trend " Young Me Now Me " to mě teda dostalo, zítra musím probrat fotky z mládí :grinning: :grinning:
http://prozeny.blesk.cz/galerie/pro-zeny-volny-cas-koktejl/285409/?foto=0
6. čer 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh s tim brichem to mam stejne.. Jak to resis??
6. čer 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ja ho nemam rada od malinka co jsem byla vyprdnuta.a s tou navstevou te beru za slovo a clanek si prectu. Ted jsem nahnana od muze spat prej mam moc roupy :grinning: tak Marti dobrou noc a pekne spi a at tva silnice sili!!!! :grinning:
6. čer 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no to je teda vývoj špatná, špatná, stará :grinning: :grinning: ještě, že nám to to mateřství vynahradí, protože to je nejlepší věc na světě :wink: :wink:
6. čer 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 bohuzel to tak je :grinning:
6. čer 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju zlato, doufám, že si to vezme slizna k srdci......tak dobrou, taky půjdu betlit ať tu neplodím brakovou literaturu a zítra nemusíme snídat v jedenáct :grinning:
6. čer 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek