• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@janice_opice neboooj, tady ti tolik lidí drží palce, že to musí vyjít, to bys nás a tlačenku nas... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš že ti zůstanou mrazáčci, ale ty použiješ až na třetí mímo :wink:
můj se mi smál, když jsem si měla první pero pichnout před sestrou na CARu tak, že jsem se prý rozmáchla a bodla, jak kdybych chtěla spáchat harakiri :grinning: :grinning:
7. čer 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 to jsi hodná, já když budou fit, tak dáme dvě embryjka plus od Janči, to pak bude přímo celá školka parťáků :grinning:
7. čer 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 děkuju moooccc a tlačenku az mě pohlaď:slight_smile:))))) jo a dneska jí zazpívej nějakou pěknou písničku, má to ráda :slight_smile: :slight_smile:
@martas14 hele já si tě asi umím představit, i když jsem tě v životě neviděla :grinning: já jsem zvědavá na mého muže až mi bude píchat Agolutin do zadku!!!!!! :grinning: :grinning: hele plocha je veliká tak se snad trefí dobře, navíc tetuje občas tak to snad zmákne,lae myslím, že tohle pro něj bude něco jinýho:slight_smile:)
7. čer 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no dyť to říkám, matky údernice...já jdu hajat, holky, včera jsme na můj těhu :wink: vkus nějak zapařily
7. čer 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no paráda, takže hráz se protrhla a stejně nezadržitelná bude i ta stimulka a pak i ty embroušci :wink: a budeš dávat jednoho nebo dva bojovníky?
No vlastní minilednička je velká vychytávka holka, to už je vidět ten vyšší level :wink:
toho povlečení je mi líto, ale ber to tak stejně ti ho za pár měsíců poblindí bejbo takže jedna skvrna na víc se ztratí :sweat_smile:
7. čer 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to mě pobavilo, máš pravdu zapařit přes net, to je vždycky náročné to vydá skoro za tři díze a to na tebe v tvém požehnaném stavu musíme brát ohled to je fakt :wink: takže pohladit bublinku a mazat do duchen :wink:
7. čer 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no toto, tady si někdo klidně bude píchat do zadku, já to říkám pořád, že ti motorkáři jsou velký čísla :grinning: :grinning: :grinning: neboj určitě se toho muž zhostí s chutí a zodpovědně .....a on i tetuje joooo? Hej vy jste tak šikovní a všestranní, to je neuvěřitelné já kromě harakiri zvládám ještě dobře gaučink a to už snad bude z mého repertoáru všechno :grinning: :grinning:
7. čer 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no jo matko mazej spinkat a opatruj tláču!!! :wink:
@martas14 když budou dva tak určitě dva!!! a kdyby šli i tři tak tři!!! :grinning: :grinning: :grinning:
což povlečení mě tak nerápí boože je to jen povlečení akortá nechápu jak jsem z tak málo vína mohla udělat takovou potopu, musela jsem to celý převlíkat :grinning: a doufám, že pravdu díš a za pár měsíců tu bude ublinkávat přepapanej cvalík! :grinning:
7. čer 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 hele můj muž je muziakant a krásně maluje a tetuje, z toho jediný co se mě snad týká je ta hudba, ale jako malování a tetování vůůůbec!!!
7. čer 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já věděla, že ty troškařit nebudeš :wink: a tak to má být, takovou super mámu si zaslouží víc dětí než jen jedno, takže je to na cestě to je jasan dubový...
no víš jak to je i z mála se dá udělat hodně, nebo-li jak se říká u nás i z hovna se uplete bič :grinning: :grinning: to mě by to povlečení taky netrápilo, ale ten vybryndaný cabernnet by mi utrhl srdce :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to se bude všechno super hodit, nejdřív mimoušovi namaluje pokojík, pak mu složí ukolébavku a ve finále ti jeho obličej vytetuje na levou lopatku a máš to zadarmo!!! :grinning:
7. čer 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 tu pankáčskou ukolébavku si umim představit :grinning: :grinning: :grinning: ale vymalovat by mohl to jo:slight_smile: hned mu to navrhnu až ted přijde utahanej z práce :grinning: :grinning:
7. čer 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jé tetuje? Já mám dvě kérky - jednu velkou lilie přez půl břicha a malou na rameni a pořád bych chtěla další :slight_smile:. Ale nějak nezbývaj finance. Uvažovala jsem i o rozšíření toho tetování z břicha i na stehno nebo záda.
7. čer 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka no jo tetuje a pěkně:slight_smile: a samozřejmě za jiný ceny:slight_smile:
7. čer 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no znám sice spoustu lidí co jsou proti tetování ale mě se to prostě strašně líbí :sunglasses: . Kdybych si nechala udělat všechny co bych chtěla tak bych byla celá zmalovaná :grinning:
7. čer 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice přesně tak železo se má kout dokud je žhavé, takže hned jak příjde zpráskanej jak pes, tak mu podej fixky a papír a ať už si to nacvičuje :grinning: :grinning: :grinning:
no máš pravdu pankáčská ukolébavka je moc hustá, takže radši z toho uděláme pankáčský budíček to by mohlo projít :wink:
7. čer 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucavka jo jo mě se to taky líbí, jen mi vadí, že na koupališti už to má každý druhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde jsou ty doby kdy to byla stylovkáááá
7. čer 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka mno jooo to znám:slight_smile:))))) taky se mi to líbí,když je to pěkně udělaný :slight_smile:
@martas14 ráno tady kokrhaj ty praštění papagájové budíku nám netřeba

Holky já jdu spinkat jak jsem nachcíplá tak jsem ospalá anvíc mám teda křeče jako prase( i když proč prase? copak já vim,jelsti má křeče?) :slight_smile:
7. čer 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou dobrou noc :astonished: :dizzy_face:
7. čer 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Na imuno jsem byla v Imunii na Karlíně. Brala jsem 1 denně a teď budu mít jen půlku. Kam chodíš ty a jakou dávku máš?
Já v poslední době bulím pořád. Hlavně dobré skutky mě dojímají. Ovšem kolikrát stačí, že je někdo milý a řekne něco hezkého a už mám na krajíčku. Hrozná cíťa.
7. čer 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tož dobrou stimulantko číslo jedna :wink:
a já teda osobně prase v křeči neviděla a to už jsem viděla dost, kdyby v žitě, tak to by byla jiná, ale křeči rozhodně né :grinning: :grinning:
no a papágaje budeš muset vyučit, že toto se po ránu nedělá, nemají náhodou taky prdelku, že bys to vzala s rybičkama z jedné vody tak zvaně řečeno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem teprve čtvrtý den stimulace, takže očekávám aspoň dvojnásobný počet do OPU. Bude dětí jako smetí. :slight_smile:
7. čer 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a nemáš fotky nějakých tetování, která dělal? Já teda momentálně spíš uvažuju o odstranění jednoho nevydařeného,ale zajímá mě to.
7. čer 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :grinning: sranda je, že když na ně myslím, tak mi fakt naskakuje představa 2 klučíků - ale vždycky říkám - nebojte se, jestli jste holčičky, jste taky vítané! :slight_smile:))
8. čer 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 píšu si papagájové + rybičky dostanou na prdel!
@visnu mno já ted píchla první injection :slight_smile: tak jsem zvědavá, jeslti se budou vyvíjet folíci:slight_smile: snad se tam nějací najdou:slight_smile:
Tatování určitě má nafocené nějaké, tak já se ho zkusím zeptat. Já mám pouze jednu fotku své nohy,která ještě askorát bude potřeba vystínovat - tady byla ještě nevylouplá, už jsem si vybrala odstín bílošedé,kterýms e to vystínuje:slight_smile:
8. čer 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Preji dobre rano vsem.
@janice_opice Takze uz stimulujes, slava! :slight_smile: Urcite porostou, neboj. Ja budu dnes pichat 5. davku. Vcera to byl boj, nemohli jsme dostat pryc vzduchovou bublinu a tak dlouho jsme s tim operovali, az se nam dovnitr dostalo smitko, takze jedna davka v pytli! Nekdy je to fakt sranda. Pak jsem zapatrala na netu a male bublinky pry nevadi. Ale ty mas tusim pera, ze? S temi asi takova zabava neni, co?
Tak to mas sikovneho manzela. :slight_smile: Mas jen jedno tetovani?
8. čer 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu no ted mam gonalovy pero a to je pohodicka,i kdyz bubliny tam muzou byt taky.Tetovani mam jeste jedno na rameni ale uz je osklivy tak mi ho bude manza predelavat.Jinak teda jsem uplne vyrizena z mrchy.jako vzdycky ji mam fakt hooodne silnou,ale to co predvadi ted to snad ani neni lidsky.
8. čer 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tělo se někdy chová děsně záludně.. já začala krvácet během stimulace, doktorka překvapená, já vyděšená, kontrola v pohodě, krvácení přešlo.. čert aby se v tom vyznal.
8. čer 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu taky bych byla vydesena i kdyz vlastne ja krvacim behem stimulky :D ne taky bych z to byla v haji.Hele treba to je dobry znameni,ze je to jinak nez jindy a vyjde nam to ty mas uz predbezny termin opu?.Ja jsem si rikala,ze je to mozna tim jak beru tu silnejsi listovku,piju uz 3 mesice bylinky bastim ty vitaminy jako olej z klicku a tak ruzne.proto jsem tak prokrvena
8. čer 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek