IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
jaka17
7. čer 2013
@janice_opice neboooj, tady ti tolik lidí drží palce, že to musí vyjít, to bys nás a tlačenku nas... :-p
martas14
7. čer 2013
@janice_opice to víš že ti zůstanou mrazáčci, ale ty použiješ až na třetí mímo 😉
můj se mi smál, když jsem si měla první pero pichnout před sestrou na CARu tak, že jsem se prý rozmáchla a bodla, jak kdybych chtěla spáchat harakiri 😃 😃
martas14
7. čer 2013
@jaka17 to jsi hodná, já když budou fit, tak dáme dvě embryjka plus od Janči, to pak bude přímo celá školka parťáků 😃
janice_opice
7. čer 2013
@jaka17 děkuju moooccc a tlačenku az mě pohlaď🙂))))) jo a dneska jí zazpívej nějakou pěknou písničku, má to ráda 🙂 🙂
@martas14 hele já si tě asi umím představit, i když jsem tě v životě neviděla 😃 já jsem zvědavá na mého muže až mi bude píchat Agolutin do zadku!!!!!! 😃 😃 hele plocha je veliká tak se snad trefí dobře, navíc tetuje občas tak to snad zmákne,lae myslím, že tohle pro něj bude něco jinýho:))
jaka17
7. čer 2013
@martas14 no dyť to říkám, matky údernice...já jdu hajat, holky, včera jsme na můj těhu 😉 vkus nějak zapařily
martas14
7. čer 2013
@janice_opice no paráda, takže hráz se protrhla a stejně nezadržitelná bude i ta stimulka a pak i ty embroušci 😉 a budeš dávat jednoho nebo dva bojovníky?
No vlastní minilednička je velká vychytávka holka, to už je vidět ten vyšší level 😉
toho povlečení je mi líto, ale ber to tak stejně ti ho za pár měsíců poblindí bejbo takže jedna skvrna na víc se ztratí :-N
martas14
7. čer 2013
@jaka17 to mě pobavilo, máš pravdu zapařit přes net, to je vždycky náročné to vydá skoro za tři díze a to na tebe v tvém požehnaném stavu musíme brát ohled to je fakt 😉 takže pohladit bublinku a mazat do duchen 😉
martas14
7. čer 2013
@janice_opice no toto, tady si někdo klidně bude píchat do zadku, já to říkám pořád, že ti motorkáři jsou velký čísla 😃 😃 😃 neboj určitě se toho muž zhostí s chutí a zodpovědně .....a on i tetuje joooo? Hej vy jste tak šikovní a všestranní, to je neuvěřitelné já kromě harakiri zvládám ještě dobře gaučink a to už snad bude z mého repertoáru všechno 😃 😃
janice_opice
7. čer 2013
@jaka17 no jo matko mazej spinkat a opatruj tláču!!! 😉
@martas14 když budou dva tak určitě dva!!! a kdyby šli i tři tak tři!!! 😃 😃 😃
což povlečení mě tak nerápí boože je to jen povlečení akortá nechápu jak jsem z tak málo vína mohla udělat takovou potopu, musela jsem to celý převlíkat 😃 a doufám, že pravdu díš a za pár měsíců tu bude ublinkávat přepapanej cvalík! 😃
janice_opice
7. čer 2013
@martas14 hele můj muž je muziakant a krásně maluje a tetuje, z toho jediný co se mě snad týká je ta hudba, ale jako malování a tetování vůůůbec!!!
martas14
7. čer 2013
@janice_opice já věděla, že ty troškařit nebudeš 😉 a tak to má být, takovou super mámu si zaslouží víc dětí než jen jedno, takže je to na cestě to je jasan dubový...
no víš jak to je i z mála se dá udělat hodně, nebo-li jak se říká u nás i z hovna se uplete bič 😃 😃 to mě by to povlečení taky netrápilo, ale ten vybryndaný cabernnet by mi utrhl srdce 😃 😃 😃
martas14
7. čer 2013
@janice_opice tak to se bude všechno super hodit, nejdřív mimoušovi namaluje pokojík, pak mu složí ukolébavku a ve finále ti jeho obličej vytetuje na levou lopatku a máš to zadarmo!!! 😃
janice_opice
7. čer 2013
@martas14 tu pankáčskou ukolébavku si umim představit 😃 😃 😃 ale vymalovat by mohl to jo:) hned mu to navrhnu až ted přijde utahanej z práce 😃 😃
lucavka
7. čer 2013
@janice_opice jé tetuje? Já mám dvě kérky - jednu velkou lilie přez půl břicha a malou na rameni a pořád bych chtěla další 🙂. Ale nějak nezbývaj finance. Uvažovala jsem i o rozšíření toho tetování z břicha i na stehno nebo záda.
janice_opice
7. čer 2013
@lucavka no jo tetuje a pěkně🙂 a samozřejmě za jiný ceny🙂
lucavka
7. čer 2013
@janice_opice - no znám sice spoustu lidí co jsou proti tetování ale mě se to prostě strašně líbí 😎 . Kdybych si nechala udělat všechny co bych chtěla tak bych byla celá zmalovaná 😃
martas14
7. čer 2013
@janice_opice přesně tak železo se má kout dokud je žhavé, takže hned jak příjde zpráskanej jak pes, tak mu podej fixky a papír a ať už si to nacvičuje 😃 😃 😃
no máš pravdu pankáčská ukolébavka je moc hustá, takže radši z toho uděláme pankáčský budíček to by mohlo projít 😉
martas14
7. čer 2013
@lucavka jo jo mě se to taky líbí, jen mi vadí, že na koupališti už to má každý druhý :-p kde jsou ty doby kdy to byla stylovkáááá
janice_opice
7. čer 2013
@lucavka mno jooo to znám🙂))))) taky se mi to líbí,když je to pěkně udělaný 🙂
@martas14 ráno tady kokrhaj ty praštění papagájové budíku nám netřeba

Holky já jdu spinkat jak jsem nachcíplá tak jsem ospalá anvíc mám teda křeče jako prase( i když proč prase? copak já vim,jelsti má křeče?) 🙂
janice_opice
7. čer 2013
Krásnou dobrou noc :-o x-)
visnu
7. čer 2013
@coralin Na imuno jsem byla v Imunii na Karlíně. Brala jsem 1 denně a teď budu mít jen půlku. Kam chodíš ty a jakou dávku máš?
Já v poslední době bulím pořád. Hlavně dobré skutky mě dojímají. Ovšem kolikrát stačí, že je někdo milý a řekne něco hezkého a už mám na krajíčku. Hrozná cíťa.
martas14
7. čer 2013
@janice_opice tož dobrou stimulantko číslo jedna 😉
a já teda osobně prase v křeči neviděla a to už jsem viděla dost, kdyby v žitě, tak to by byla jiná, ale křeči rozhodně né 😃 😃
no a papágaje budeš muset vyučit, že toto se po ránu nedělá, nemají náhodou taky prdelku, že bys to vzala s rybičkama z jedné vody tak zvaně řečeno 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
visnu
7. čer 2013
@janice_opice jsem teprve čtvrtý den stimulace, takže očekávám aspoň dvojnásobný počet do OPU. Bude dětí jako smetí. 🙂
visnu
7. čer 2013
@janice_opice a nemáš fotky nějakých tetování, která dělal? Já teda momentálně spíš uvažuju o odstranění jednoho nevydařeného,ale zajímá mě to.
zimka
8. čer 2013
@jaka17 😃 sranda je, že když na ně myslím, tak mi fakt naskakuje představa 2 klučíků - ale vždycky říkám - nebojte se, jestli jste holčičky, jste taky vítané! 🙂))
janice_opice
8. čer 2013
@martas14 píšu si papagájové + rybičky dostanou na prdel!
@visnu mno já ted píchla první injection 🙂 tak jsem zvědavá, jeslti se budou vyvíjet folíci🙂 snad se tam nějací najdou🙂
Tatování určitě má nafocené nějaké, tak já se ho zkusím zeptat. Já mám pouze jednu fotku své nohy,která ještě askorát bude potřeba vystínovat - tady byla ještě nevylouplá, už jsem si vybrala odstín bílošedé,kterýms e to vystínuje🙂
visnu
8. čer 2013
Preji dobre rano vsem.
@janice_opice Takze uz stimulujes, slava! 🙂 Urcite porostou, neboj. Ja budu dnes pichat 5. davku. Vcera to byl boj, nemohli jsme dostat pryc vzduchovou bublinu a tak dlouho jsme s tim operovali, az se nam dovnitr dostalo smitko, takze jedna davka v pytli! Nekdy je to fakt sranda. Pak jsem zapatrala na netu a male bublinky pry nevadi. Ale ty mas tusim pera, ze? S temi asi takova zabava neni, co?
Tak to mas sikovneho manzela. 🙂 Mas jen jedno tetovani?
janice_opice
8. čer 2013
@visnu no ted mam gonalovy pero a to je pohodicka,i kdyz bubliny tam muzou byt taky.Tetovani mam jeste jedno na rameni ale uz je osklivy tak mi ho bude manza predelavat.Jinak teda jsem uplne vyrizena z mrchy.jako vzdycky ji mam fakt hooodne silnou,ale to co predvadi ted to snad ani neni lidsky.
visnu
8. čer 2013
@janice_opice tělo se někdy chová děsně záludně.. já začala krvácet během stimulace, doktorka překvapená, já vyděšená, kontrola v pohodě, krvácení přešlo.. čert aby se v tom vyznal.
janice_opice
8. čer 2013
@visnu taky bych byla vydesena i kdyz vlastne ja krvacim behem stimulky 😃 ne taky bych z to byla v haji.Hele treba to je dobry znameni,ze je to jinak nez jindy a vyjde nam to ty mas uz predbezny termin opu?.Ja jsem si rikala,ze je to mozna tim jak beru tu silnejsi listovku,piju uz 3 mesice bylinky bastim ty vitaminy jako olej z klicku a tak ruzne.proto jsem tak prokrvena

Začni psát odpověď...

Odešli