IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
7. čer 2013

@janice_opice neboooj, tady ti tolik lidí drží palce, že to musí vyjít, to bys nás a tlačenku nas... 😝

martas14
7. čer 2013

@janice_opice to víš že ti zůstanou mrazáčci, ale ty použiješ až na třetí mímo 😉
můj se mi smál, když jsem si měla první pero pichnout před sestrou na CARu tak, že jsem se prý rozmáchla a bodla, jak kdybych chtěla spáchat harakiri 😀 😀

martas14
7. čer 2013

@jaka17 to jsi hodná, já když budou fit, tak dáme dvě embryjka plus od Janči, to pak bude přímo celá školka parťáků 😀

janice_opice
7. čer 2013

@jaka17 děkuju moooccc a tlačenku az mě pohlaď🙂))))) jo a dneska jí zazpívej nějakou pěknou písničku, má to ráda 🙂 🙂
@martas14 hele já si tě asi umím představit, i když jsem tě v životě neviděla 😀 já jsem zvědavá na mého muže až mi bude píchat Agolutin do zadku!!!!!! 😀 😀 hele plocha je veliká tak se snad trefí dobře, navíc tetuje občas tak to snad zmákne,lae myslím, že tohle pro něj bude něco jinýho🙂)

jaka17
7. čer 2013

@martas14 no dyť to říkám, matky údernice...já jdu hajat, holky, včera jsme na můj těhu 😉 vkus nějak zapařily

martas14
7. čer 2013

@janice_opice no paráda, takže hráz se protrhla a stejně nezadržitelná bude i ta stimulka a pak i ty embroušci 😉 a budeš dávat jednoho nebo dva bojovníky?
No vlastní minilednička je velká vychytávka holka, to už je vidět ten vyšší level 😉
toho povlečení je mi líto, ale ber to tak stejně ti ho za pár měsíců poblindí bejbo takže jedna skvrna na víc se ztratí 😅

martas14
7. čer 2013

@jaka17 to mě pobavilo, máš pravdu zapařit přes net, to je vždycky náročné to vydá skoro za tři díze a to na tebe v tvém požehnaném stavu musíme brát ohled to je fakt 😉 takže pohladit bublinku a mazat do duchen 😉

martas14
7. čer 2013

@janice_opice no toto, tady si někdo klidně bude píchat do zadku, já to říkám pořád, že ti motorkáři jsou velký čísla 😀 😀 😀 neboj určitě se toho muž zhostí s chutí a zodpovědně .....a on i tetuje joooo? Hej vy jste tak šikovní a všestranní, to je neuvěřitelné já kromě harakiri zvládám ještě dobře gaučink a to už snad bude z mého repertoáru všechno 😀 😀

janice_opice
7. čer 2013

@jaka17 no jo matko mazej spinkat a opatruj tláču!!! 😉
@martas14 když budou dva tak určitě dva!!! a kdyby šli i tři tak tři!!! 😀 😀 😀
což povlečení mě tak nerápí boože je to jen povlečení akortá nechápu jak jsem z tak málo vína mohla udělat takovou potopu, musela jsem to celý převlíkat 😀 a doufám, že pravdu díš a za pár měsíců tu bude ublinkávat přepapanej cvalík! 😀

janice_opice
7. čer 2013

@martas14 hele můj muž je muziakant a krásně maluje a tetuje, z toho jediný co se mě snad týká je ta hudba, ale jako malování a tetování vůůůbec!!!

martas14
7. čer 2013

@janice_opice já věděla, že ty troškařit nebudeš 😉 a tak to má být, takovou super mámu si zaslouží víc dětí než jen jedno, takže je to na cestě to je jasan dubový...
no víš jak to je i z mála se dá udělat hodně, nebo-li jak se říká u nás i z hovna se uplete bič 😀 😀 to mě by to povlečení taky netrápilo, ale ten vybryndaný cabernnet by mi utrhl srdce 😀 😀 😀

martas14
7. čer 2013

@janice_opice tak to se bude všechno super hodit, nejdřív mimoušovi namaluje pokojík, pak mu složí ukolébavku a ve finále ti jeho obličej vytetuje na levou lopatku a máš to zadarmo!!! 😀

janice_opice
7. čer 2013

@martas14 tu pankáčskou ukolébavku si umim představit 😀 😀 😀 ale vymalovat by mohl to jo🙂 hned mu to navrhnu až ted přijde utahanej z práce 😀 😀

lucavka
7. čer 2013

@janice_opice jé tetuje? Já mám dvě kérky - jednu velkou lilie přez půl břicha a malou na rameni a pořád bych chtěla další 🙂. Ale nějak nezbývaj finance. Uvažovala jsem i o rozšíření toho tetování z břicha i na stehno nebo záda.

janice_opice
7. čer 2013

@lucavka no jo tetuje a pěkně🙂 a samozřejmě za jiný ceny🙂

lucavka
7. čer 2013

@janice_opice - no znám sice spoustu lidí co jsou proti tetování ale mě se to prostě strašně líbí 😎 . Kdybych si nechala udělat všechny co bych chtěla tak bych byla celá zmalovaná 😀

martas14
7. čer 2013

@janice_opice přesně tak železo se má kout dokud je žhavé, takže hned jak příjde zpráskanej jak pes, tak mu podej fixky a papír a ať už si to nacvičuje 😀 😀 😀
no máš pravdu pankáčská ukolébavka je moc hustá, takže radši z toho uděláme pankáčský budíček to by mohlo projít 😉

martas14
7. čer 2013

@lucavka jo jo mě se to taky líbí, jen mi vadí, že na koupališti už to má každý druhý 😝 kde jsou ty doby kdy to byla stylovkáááá

janice_opice
7. čer 2013

@lucavka mno jooo to znám🙂))))) taky se mi to líbí,když je to pěkně udělaný 🙂
@martas14 ráno tady kokrhaj ty praštění papagájové budíku nám netřeba

Holky já jdu spinkat jak jsem nachcíplá tak jsem ospalá anvíc mám teda křeče jako prase( i když proč prase? copak já vim,jelsti má křeče?) 🙂

janice_opice
7. čer 2013

Krásnou dobrou noc 😲 😵

visnu
7. čer 2013

@coralin Na imuno jsem byla v Imunii na Karlíně. Brala jsem 1 denně a teď budu mít jen půlku. Kam chodíš ty a jakou dávku máš?
Já v poslední době bulím pořád. Hlavně dobré skutky mě dojímají. Ovšem kolikrát stačí, že je někdo milý a řekne něco hezkého a už mám na krajíčku. Hrozná cíťa.

martas14
7. čer 2013

@janice_opice tož dobrou stimulantko číslo jedna 😉
a já teda osobně prase v křeči neviděla a to už jsem viděla dost, kdyby v žitě, tak to by byla jiná, ale křeči rozhodně né 😀 😀
no a papágaje budeš muset vyučit, že toto se po ránu nedělá, nemají náhodou taky prdelku, že bys to vzala s rybičkama z jedné vody tak zvaně řečeno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

visnu
7. čer 2013

@janice_opice jsem teprve čtvrtý den stimulace, takže očekávám aspoň dvojnásobný počet do OPU. Bude dětí jako smetí. 🙂

visnu
7. čer 2013

@janice_opice a nemáš fotky nějakých tetování, která dělal? Já teda momentálně spíš uvažuju o odstranění jednoho nevydařeného,ale zajímá mě to.

zimka
8. čer 2013

@jaka17 😀 sranda je, že když na ně myslím, tak mi fakt naskakuje představa 2 klučíků - ale vždycky říkám - nebojte se, jestli jste holčičky, jste taky vítané! 🙂))

janice_opice
8. čer 2013

@martas14 píšu si papagájové + rybičky dostanou na prdel!
@visnu mno já ted píchla první injection 🙂 tak jsem zvědavá, jeslti se budou vyvíjet folíci🙂 snad se tam nějací najdou🙂
Tatování určitě má nafocené nějaké, tak já se ho zkusím zeptat. Já mám pouze jednu fotku své nohy,která ještě askorát bude potřeba vystínovat - tady byla ještě nevylouplá, už jsem si vybrala odstín bílošedé,kterýms e to vystínuje🙂

visnu
8. čer 2013

Preji dobre rano vsem.
@janice_opice Takze uz stimulujes, slava! 🙂 Urcite porostou, neboj. Ja budu dnes pichat 5. davku. Vcera to byl boj, nemohli jsme dostat pryc vzduchovou bublinu a tak dlouho jsme s tim operovali, az se nam dovnitr dostalo smitko, takze jedna davka v pytli! Nekdy je to fakt sranda. Pak jsem zapatrala na netu a male bublinky pry nevadi. Ale ty mas tusim pera, ze? S temi asi takova zabava neni, co?
Tak to mas sikovneho manzela. 🙂 Mas jen jedno tetovani?

janice_opice
8. čer 2013

@visnu no ted mam gonalovy pero a to je pohodicka,i kdyz bubliny tam muzou byt taky.Tetovani mam jeste jedno na rameni ale uz je osklivy tak mi ho bude manza predelavat.Jinak teda jsem uplne vyrizena z mrchy.jako vzdycky ji mam fakt hooodne silnou,ale to co predvadi ted to snad ani neni lidsky.

visnu
8. čer 2013

@janice_opice tělo se někdy chová děsně záludně.. já začala krvácet během stimulace, doktorka překvapená, já vyděšená, kontrola v pohodě, krvácení přešlo.. čert aby se v tom vyznal.

janice_opice
8. čer 2013

@visnu taky bych byla vydesena i kdyz vlastne ja krvacim behem stimulky :D ne taky bych z to byla v haji.Hele treba to je dobry znameni,ze je to jinak nez jindy a vyjde nam to ty mas uz predbezny termin opu?.Ja jsem si rikala,ze je to mozna tim jak beru tu silnejsi listovku,piju uz 3 mesice bylinky bastim ty vitaminy jako olej z klicku a tak ruzne.proto jsem tak prokrvena

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru