• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@malinka_02 jo asi prodloužená kultivace?PK- tu tam mají za 4500,AH za 3500 jedno vajíčko, a to propíchnutí mají od 4embryjí za8tis.,léky 4500+3720 ,no a jsme na +-25tis. :frowning2:
5. kvě 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 to je prodlouzena kultivace.
5. kvě 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 jo uz to vis :grinning: No prave.. A to semodlime mit vajicek vic a ted to bude dalsi peniz navic :confounded: Ale diky za ne :wink: No a pak si vsichni mysli ze umele je zdarma :grinning:
5. kvě 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 jj tchýně první co bylo,tak řekla větu "vždyť je to zadarmo" :grinning: myslí si to všici.

koupila jsem si novou košilku na to pondělní uspání :slight_smile: na košili je napsaný "těžký spáč!" což mi příjde vtipný na to uspání chicht
5. kvě 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jedeme večer k manž.rodičům,budou zítra dopo hlídat malého a já ktomu ještě zítra mám hlídat klučinu od sousedky, tak ho doveze za náma zejtra ráno,tak tchýně bude mít doma tóčo :grinning: ,ale je milá,že pohlídá i toho druhého,ona ho zná tady od nás,tak snad to všici tři zvládnou :wink:
zítra ,pokud mi bude fajn po odběru vám písnu co a jak :grinning:
5. kvě 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 košilka je krásná musím taky nějakou pořídit..... a hodně štěstí na zítřejší odběry ........
5. kvě 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě někdo jde zítra na opu.. jen si nevzpomenu,kdo to tady psal ,-) tak přeji též hodně štěstí :slight_smile:
5. kvě 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc držím palce vám všem, které jdete zítra na opu.
5. kvě 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 krasna :wink: drzim palecky a pisni a hodne vajich :grinning: Ja jdu zitra na utz a reknou mi kdy bude odber. Kez by se jeste par foliku objevilo :dizzy_face:
5. kvě 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, tak jsem zpět z předstimulačního výletu. Mrcha dorazila snad na hodinu přesně, takže dnes. Zítra jdu ráno na utz, jestli je folikul vlevo ok a není cystou. Pokud je vše v pohodě, od úterka ďobám. Písnu odpo. Zdravím nový holčiny a držim palce a Tobě speciální při zítřejší OPU @peta2010 :slight_smile:
5. kvě 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám ten víkend zase utekl... a je tu deštivé pondělí, super :slight_smile:

Jinak dneska přeju všem, které jdou na punkci, ať to dobře dopadne, ať je to co nejmíň bolestivé a přitom ať máte pěknou úrodu :slight_smile:
6. kvě 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janinafox tfujtfujtfuj!!!!!!!!! Pak písni podrobnosti, ať vím, co mě čeká a nemine :grinning:
6. kvě 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Velkou úrodu všem:slight_smile:
6. kvě 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj děvčata, tak ona jde i @janinafox :grinning: tak taky hodně štěstí. Všechno tak utíká. Já začínám dneska se stimulkou, mám Gonal 300 jednotek, v pátek utz. Tak uvidíme. Večer jedu ke kamarádce, ať mi to poprvé šlehne ona :grinning:
6. kvě 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě se chci zeptat - proti hypestimuláku je tedy dobrá prevence pít? Hooooodně pít, kolem těch 4 až 5 litrů? Bože, to snad nedám :grinning: Jak mám 300 jednotek, tak se bojím, abych ho neměla...
6. kvě 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Mně říkali v CARu, že to pití je důležitý a nejíst takový jídla, který nadýmají.... ale prozatím píchám jen Depherelin, takže u mě zatím dobrý :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Hodně pít a jíst spoustu bílkovin a mléčných výrobků. Vím, že holky když jim bylo hodně špatně, tak si v lekárně kupovali nutridrink, ale ty už měly počínající hyperstimulák.
6. kvě 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj kočky já měla taky ty nutridrinky dva denně a docela se to snašelo dobře....
at vše v pořádku zvládáte dávejte na sebe pozor holky....
6. kvě 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jednalucka @meyryen @mispulina912 - holky děkuju! Poslední dva měsíce si o tom čtu a píšu, ale teď už je to jiný, teď jsem v tom :grinning: Já mám u sebe stimulační protokol a mám tam označený oranžovou fixou ještě CETROTIDE (vím, nač to je), ale nedostala jsem ho - je už v Gonalu? Nějak tomu nerozumím. Jediný, co jsem nafasovala je právě Gonal. Jinak mi ani nedala Flexiparin (neuvědomila si to :-O ) tak jsem dr volala a prý mi ho dá kdyžtak po transferu... snad se mi OHSS vyhne, jsem poprděná
6. kvě 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Cetrotide se píchá až ke konci stimulace, tak ti ho určitě dá při další kontrole na utz :wink: Holka závidím, že už jsi v procesu, já zatím ještě stříhám metr :slight_smile:
6. kvě 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Super, děkuju za info :slight_smile: Víš co, já nevěděla do poslední chvíle...jestli to je fakt folík nebo cysta...jestli to vůbec dostanu...ale tak zatím mi štěstí přeje. Doufám, že se zahryzlo aspoň na rok :grinning: Neboj, uteče to jako voda!!! Já udělala nejlíp, že jsem na těch pět dní před stimulkou vypadla... fakt jsem přišla na jiný myšlenky. Nemůžeš taky zmizet na pár dní pryč? :sunglasses:
6. kvě 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ahojky, proti hyperstimuláku je dobrý pít, ale ne 4-5 litrů denně. Má se vypít tak 2 - 3 litry. Jde o to, že musíš doplňovat tekutiny, aby tělo nemělo důvod je v sobě zadržovat. Pak totiž i vaječníky začnou bolet.
6. kvě 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Já byla pryč teď na prodloužený víkend od středy do neděle. A i přesto jsem na to furt myslela, ráno se s tím probouzím a večer usínám. Včera jsem se vrátila, no nechtělo se mi :confounded: Kopu štěstí potřebujeme všechny, tak snad bude květen plodný měsíc :wink:
6. kvě 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crime ahoj, děkuju za tip...proč myslíš, že je to moc?! Všude holčiny doporučují min ty čtyři litry...dneska mi to říkala i dr. Jen se ptám, nic proti :slight_smile: Každopádně piju! :wink:
@meyryen Tak ono nejde na to nemyslet, to je jasný...ale vypadnout úplně někam do pryč, je asi to nejlepší. Poznáváš město, nový lidi, skočís si do baru na skleničku :wink: Já to mám ráda a Amstr obzvlášť. Říkaly jsme si se ségrou, že zase musíme vyrazit někam - jen my dvě. Prcka šoupnu tatínkovi a tradááá za rok zase někam :grinning:
6. kvě 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh holky uz ti odpovedeli :wink: ja mela gonal 300 a pak 225 a pri stimulce vzdy piju tech 5 litru a dobry tak ja se toho drzim :wink:
6. kvě 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja dnes utz, mam tedy 10 foliku 14-16mm nejvetsi ma 17mm a odber ve ctv tak doufam ze to vydrzi.. Musim si tedy vzit na ctv dovolenou. Ale sliznici mam pry skoro 8mm to mi teda na ivf prijde dost malo.. A to piju od patku kontryhel a jim grepy.. Premyslim jestli to neni celou dobu tim ze ji mam nizkou a nikdo to neresi..

Prosim date mi nekdo do tabulky ve ctvrtek? Dekuji!
6. kvě 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Já jsem byla v Rakousku v lázních a vínem jsem se prolejvala od rána do večera :grinning:
6. kvě 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Taky jsi měla 300? Tak to jsem ráda, že nejsem sama - mně přišlo, jak když mám dávku pro koně :grinning: Pět litrů tedy dodržím. A jinak 10 krásnej počet - čtvrtek jsem ti šoupla do tabulky :slight_smile: S tou sliznicí nevím, vůbec s tím nemám zkušenost. Zkus se mkrnout po netu, jestli něco nepomáhá zvětšení...nebo tady někdo neví?!
Ten kontryhel mám pít taky? :grinning: Ptám se jak blbá, ale co, vše je jednou poprvé. Zítra nakoupím tu bílkovinu v prášku a nutridrinky... :sunglasses:
@meyryen - no asi moc ne, když Ti to nepomohlo :grinning: :grinning: Tak to budeš muset aplikovat i doma :grinning: Ale ne, že z Tebe bude alkoholka :sunglasses:
6. kvě 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak v 9hod. nástup na Odběr ,byli jsme na pokoji 3,jedna paní šla po čtvrté,druhá po druhé a já poprvé.Hodinu jsme čekali,než nás vzali.Potom jsme půl hodiny čekali,až na nás přišla řada :slight_smile: nevím,jak jsem se dostala na vozík,ale na pokoji po 40min.od uspání jsem se celkově probrala a teda mi dala sestřička jakousi infuzi,protože mě šíleně bolela levá strana břicha(mám levej vaječník strašně vysoko a problémy i s ultrazvukem.
Ale pak to bylo dobré, až te´d večer to přichází k sobě a docela to bolí,ale co my ženy nevydržíme,že ,-)
Embryoložka nám zdělila,že máme 7vajíček,tak jsme 3 nechali přirozenou cestou spojit, a 4 ICSI,ktomu AH,a že zavedeme 2embrya.Pokud teda ve čtvrtek nám zdělí, že "žijí" v pátek bude transfer.

Jako čekala jsem to o 100% horší,ale nebyla to taková katastrofa :slight_smile:
6. kvě 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočičky dneska jsme byli na KET, tak držte mě všechno co můžete,ať nám to vyjde :wink: :wink:
6. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek