• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@kamisb jasně já ho dodělám:slight_smile: ale musím načnout další, ze kterýho mi zbyte určitě:slight_smile:) ale nebudu to pokoušet, zůstanu u toho co je a jak to je.-)
@meyryen máš pravdu!! :wink:
13. čer 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tady je fakt vidět zájem, když chtějí vidět i jiné postupy, co už všechno člověk přeskákal, tak aby se radši vyvarovali nějakého přešlapu a zbytečností.......jinde bývají zaslepení a namachrovaní, takže je jiné výsledky CARu nezajímají, protože oni mají přece to největší a ví všechno na světě!!! takže přístup super i vajucha budou super
13. čer 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky moooc
@zimka já si myslím,že to musí vyjít,už tam má místo ,tak si lebedil
@martas14
@orin77y tlačenka taky zdraví
13. čer 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no já totiž byla celou dobu na všech pokusech v Iscare a az na ten poslední sjem se nechala přemluvit, že budu stimulovata v Gyncentru a na OPU a Et půjdu do Iscare a to byla špatná volba celkově..Ale je fakt, že doktor v gyncentru vůbec nechtěl vidět ty předchozí protokoly a rovnou mi nasadil protokol - i když zase ne úplně špatně, protože jsem reagovala jen mě ta doktorka poslala o dva dny dřív na OPu a tak nebyly zralé.(
13. čer 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Já taky zdravím tlačenku a marně čekám na aktuální foto v Tvém fotoblogu :slight_smile:
13. čer 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to měli při čtvrteční kontrole a v pondělí bylo opu.To už mi utz nedělali.
13. čer 2013 ve 14:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolinek tak děkuju, mně totiž posledně poslali o dva dny dřív na OPU protože doktorka folíky blbě změřila:(( takže ani vlastně nevím jakou hodnotu měly, protože doktorka po OPU mi řekla, že vůbec nechápe kdo měřil ty hodnoty,které byly uvedené v protokolu a kde je vzal...tak uvidíme zítra, třeba ještě poporostou
13. čer 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - prosim Tebe, nevěš hlavu, to je náhodou paráda! 100 jednotek bych si určitě nepíchala, to zase neblázni. Dobře vědí co a jak dělat....a sama jsem nejlepším příkladem toho, že je důležitá kvalita :slight_smile:
@jaka17 - skvělý, gratuluju!!! doufám, že Tě budeme brzo následovat a bude nám to všem bít do stejnýho rytmu :grinning:

Holky, mně je dneska teda blbě, doufám, že to nebude až do porodu. Jdu si koupit těhu lízátka!
13. čer 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak to je úžasný... :slight_smile: srdíčko :slight_smile: snad to u nás dopadne také tak :wink: tak ať vám to buší... :wink:
13. čer 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh paráda jo? :grinning: :grinning: :grinning: Tak jooooo tak teda je to paráda - určitě se tam kluve neějakej bojovníček jelítkový,který se potká s tatínkovýma ploutvonožcema a za měsíc budou //
13. čer 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka no holka nevim akorat furt zeru!
@brsh kdyby mi bylo soufl tak bych aspon vedela ze je to ok.. Ty do utery ale me do ctvrtka trefi to je tyden!!
13. čer 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je super pocet, lepsi mene kvalitnich..ja poprve 6 a 6 vajicek a ted 14 bolesti a nakonec 8.. Zas nezrala a prazdna..
13. čer 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no právě se bojím,aby byla zralá ne jako posledně a těch á jsi měla zralých?
13. čer 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ze 14 byli 4 prazdny a 2 nezraly..

Jinak v tom peru sem mela navic 62 jednotek tak sem to pichala ale v ramci davky ale abych to nevyhodila..
13. čer 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak to jsi měla těch 8 nakonec krásný počet, já bych právě chtěla,aby bylo i na mrazáčky, kdyby ET nevyšel páč ET je to poslední,ale KET bychom snad ještě zvládli :slight_smile:
13. čer 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo ale na to ze sem pichala vic a bolesti vetsi to bylo skoro jak predtim..
@jaka17 jeee kraaasny!!!Pod do diskuse TP unor a ostatni taky :wink:
13. čer 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 hele tak hlavně, že se zadařilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. čer 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 Už je tam, tlačenice, je tam vidět stejně prd, nejhezčí je, jak se to naživo fakt hýbe na obrazovce... :sweat_smile:
@brsh
@akdar5
@malinka_02 jo, holky, já tomu taky furt nevěřila a je tam, takže uff a můžu se stresovat zas na další kontrolu :grinning: :grinning: :grinning:
nebojte, máte je tam taky... :grinning: :grinning:
13. čer 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Co blbneš? 14 folíků? To je málo? Já mám 12 a jsem šťastná jak blecha. I doktorka říkala, že je nadmíru spokojená. Prý ideální počet je kolem deseti vajec. Navíc pro tělo je to záhul i tak, mám na každé straně 6 a dva dny před odběrem mě bolí břicho jako blázen. Bych asi zešílela mít třeba třicet vajec.
A už máš předběžný termín OPU? Já jdu za chvíli píchat ovitrelle a v sobotu ráno se jde na věc! :slight_smile:
13. čer 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 To je báječná zpráva! Gratuluji. :slight_smile:
13. čer 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já bych rozhodně poslouchala lékaře a nic nedopíchávala.
13. čer 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. čer 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice doufám, na zejtřek se těším:slight_smile:
13. čer 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj, zítra jdeš na KET?
13. čer 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 moc díky:slight_smile: ani nevíš jak jsem ráda, že už to mám z krku:slight_smile:
13. čer 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu Ahojky, zítra ráno volám v 7:00 a jdu na ket, těším se:slight_smile: a co ty???
13. čer 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice 14 folíků je super, já měla 11 :slight_smile:)))
13. čer 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím termín OPU tohle pondělí a zároveň posledni 2 dny stimulace, kterou končím v sobotu ;)
13. čer 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka tak to je fajn, ničeho se neboj.. folíci určitě rostou jako z vody:slight_smile:
13. čer 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin No, není jich taková úrodička jako u většiny tady, ale hlavně že jich je víc než 1 :D
13. čer 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek