IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

kamisb
18. čer 2013

@janice_opice - jj říkala jsem si, že to tak ňák bude.
Jo a myslím že jedna holčina z dubnovek to měla podobně, že měla bud puregon nebo gonal a moc folikuly nerostly, ale pak jí daly ten menopur a hezky to dorostlo šla snad na OPU někdy kolem 16-18 DC. Takže neboj oni ještě dorostou.

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 jako já jsem jeden vellkej chodící hormon a v tomhle pekle ještě spařenej!!!!!! tak tvé dítko tě zaba ne? 😀

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 😀

janice_opice
18. čer 2013

@kamisb no tak to asi budu mít stejně--ale já měla menopur jen dneska, páč tolik gonalu nemám do čtvrtka, tak mi to namixli jinak dodělávám gonal zbytky.... tak nevím,myslíš, že si mám říct o další? no počkám do pátku a uvidíme

janice_opice
18. čer 2013

@kamisb říkala, že jeslti dorostou tak OPU by bylo v pondělí tak snad....... ona je fakt zlatá už chci jen k ní a to taky proto že mě ted viděla dvakrát po sobě a prostě to řeší fakt se snaží i psychicky mě podporovat

martas14
18. čer 2013

@janice_opice to víš, že zabaví, ale moje mamka má teď zrovna dovolenou tak si malou užívá, což je pro mě plus, že zrovna teď se to hodí, takže mám čas i se válet 😅 , jen to horko je děs.....já vždycky řešila pařáky tím, že jsem se grilovala na slunku a paradoxně tím mi nebylo tak horko, jenže teď když nemůžu 😝 navíc mě volala kámoška ať dojedu k nim na bazén, tak to je přímo baúúúúúúúú baúúúúúúúú

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 tak to jsi dobrá já grilovala v sobotu a v neděli a byla jsem taky jak to maso a pak jsem ani nejedla páč to nešlo z toho horka jsem neměla ani hlad.....jen se válej pak budeš skákat kolem mimina 😉

kamisb
18. čer 2013

@janice_opice - uvidíš co Ti řeknou, a na další ULZ jdeš zase až v pátek? NO ale musíme přeci věřit, že vědí co dělají ...takže fakt neboj dorostou. Případně se pak ještě můžeš na ten menopur zeptat, ale myslím, že do pátku už budou ok.

janice_opice
18. čer 2013

@kamisb jj v pátek jdu ráno na utz další a snad už poslední před OPu fakt tomu věřím---před chvílí mě fakt začal bolet levej vaječník opravdu jako kdyby tam někdo hrál bowling 😀

martas14
18. čer 2013

@janice_opice prej jak to maso 😀 😀 , no jo ale to taky motorkářko se u toho opalování nesmíš mazat vyjetým olejem 😀 😀 kéž bys měla pravdu, sice jsem od přírody lenoch jako prase, ale já bych tak skákala až bych brečela 😅
Do pátku je ještě času, takže po té kombinaci s menopurem to určitě dofouknou folíci a bude OPU jako višňa......a pak si určitě to volníčko taky vem, sice beru, že těhu si člověk nevyleží, ale o to ani nejde, spíš se celkově odreagovat, horší jsou spíš ty poslední dny před testem, to člověku v hlavě šrotují takové krávoviny, že už je to fakt na palici 😝 ....

malinka_02
18. čer 2013

@janice_opice 😀 Dekuju!
@kamisb doufam!!

malinka_02
18. čer 2013

@martas14 ja presne uple miluju slunicko a grilovat sebe jenze se bojim a neni mi u toho nejlip..

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 no fááákkkttttt byla jsem jedna voda u toho grilu na tom sluníčku 😀 motorky jsme prohnali včééééraa a bylo to super, manžel vezl Kubu a já vždycky zastavila vedle nich na křižovatce a Kuba se zubil jakej jsme rodinnej gang 😀
No já si fakt potřebuju regulerně odpčinout a vyspat se akorát ta naše zvířata mě nenechají blbečkové 🙂
Tak to je jasný na ty poslední dny půjdu do práce ---tedy jestli nakonec nějakej transfer bude 😒

martas14
18. čer 2013

@mispulina912 neboj holka bude to v pořádku!!!!! Nesmíme to vzdávat, bublinky by to cítily....takže tfuj tfuj ve čtvrtek to dáš 😉

martas14
18. čer 2013

@malinka_02 pro mě jsou to vyloženě muka, já bych se tam fakt vyškvařila, jenže mám taky boba. 😝 ....

janice_opice
18. čer 2013

Dneska v Caru jsem si na záchodě vzala ty osvěžující navlhčený ubrousky a umývala si s nima pipku a nohy zespoda 😀 😀 😀 (teda jako více kapesníčkama ne jednim) a pak jsem zjistila, že jsem si nezamkla tak jsem si tak říkala, že kdyby ta někdo vešel tak by se asi divil 😀 😀 vám to tady snadd můžu napsat tak jako pro zasmání

martas14
18. čer 2013

@janice_opice no úplně vás na té křižovatce vidím 😀 😀 mít sebou ještě v sajdě psi, kočky, rybičky a papagáje, tak už jste hotová Cosa Nostra 😀 😀
jen pěkně odpočívej holka, taky tě pak čeká velký zápřah, když jedeme v těch dvojčatech 😉

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 zatim jsem jenom já koza!!! 😀 té jasný dvojčata jak vyšitýýý z těch dvu folíků co mám🙂

martas14
18. čer 2013

@janice_opice 😀 😀 😀 😀 no myslím, že v tomto vedru a když na CARech se jede v UTZ co chvíla, takže se předpokládá, že je člověk dole vždycky nějakej umatlanej by se snad nikdo ani nedivil, spíš by to byl další s vlhčenejma v ruce 😀 😀

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 no jooooo,ale tam na ten hajzlik můžou i chlapi 😀 😀 tak bych asi nějakýho spermouše vyplašila a co pa chudák jeho žena 😀 😀

martas14
18. čer 2013

@janice_opice zas nepřeháněj ať doma nemáte těch zvířat nějak moc 😀 😀 😀 ještě by jste pak museli lítat po úřadech a nechat se zaevidovat, jako domácí ZOOkoutek 😉 máš pravdu dva dominantní folíky jsou jasné dvojky.....aneb jak říká můj, za vším musíš hledat dobré znamení 😅

martas14
18. čer 2013

@janice_opice to by spíš takovej spermouš ocenil přece!!! 😀 😀 😀 z toho by byla sklenička raz dva plná, po takovém pokoukání 😀 😀 takže by ti žena pak došla ještě poděkovat 😝

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 té jasný já na znamení věřím a ve všm hledám to dobrý a proto jsem to taky nevzdala 🙂

brsh
18. čer 2013

Holky, s tim.pichanim - hlavne pro @pavlina1976 - picham uz mesic a pul denne Clexane a osvedcilo.se.mi zaledovst bricho na tricet vterin tou modrou gelovou kapsou. Pak prejedu nehtem, nic.necitim, vydesifikuju a bodam. Necitim opravdu nic!!! Jinak se mi ted zacinaji docela podebirat ty vpichy, ale.tj tim.vedrem 😢 @malinka_02. - klidek, je tam!!! Ja se tesila.a.je.naplacly.na.stene, ale zije 😉 jinak mam4 cm.cystu ☹

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 no to určitě vidět rozpackovanýho hrocha na hajzliku to by musel být úchyl nonplusultra 😀 😀

janice_opice
18. čer 2013

@brsh heeeele clexane jsou taky injekce???? ty mám taky chjoooo a Agolutin injekce já z toho asi nevylezu

martas14
18. čer 2013

@janice_opice hej ty mě zabiješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brsh
18. čer 2013

@janice_opice joo. A ty pichas od kdy? Ja mam leidena a mthfr mutaci a picham je uz od zacatku stimulky. Leduj, fakt jeto super!

martas14
18. čer 2013

@janice_opice já si tu tvou větu musím snad někam uložit, až mi bude nejhůř tak toto mě dostane vždycky 😀 😀

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 kterou větu máš na mysli? úchyláka? 😀 😀 😀
@brsh já vůbec nevím, mám ho v protokolu ale ještě mi ho nedali tak si myslím, že asi od OPU..... tak děkujuuuu za radu od zkušené Cleanice ..a co to je leiden,?? já jsem totiž jinak zdravá jako řípa až na ty vejcovody a nově štítnou tak to vůbec neznám

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru