• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@janice_opice cetrotide je hnusný. Mě šíleně svědil. Teď při dlohém protokolu jsem ho naštěstí neměla.
19. čer 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu jéééé tak to je krááása jaký máš krásný embryjka tak at se u tebe chytnou a už nepustí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
19. čer 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Díky. :slight_smile: Snad už nám do zítřka vydrží a dobře to dopadne. :slight_smile: Teda jsou to nervy ale. Fuj!!!
19. čer 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu al to víš, že jooo, budu na tebe-vás myslet:slight_smile:
19. čer 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu Moc moc moc gratuluju a téším se na další čekatelku na // :grinning:
19. čer 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh doufam, uvidim zitra! Cysta urcite miminko neohrozi!
19. čer 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 no to asi nezbavime :unamused:
@orin77 jdu zitra nastesti uz v 8.30, dneska sem mela docela bes v praci, neco musi byt zitra do 12 a ja potrebuju k tomu dr tak sem to musela udelat dnes a priznat dr, jinak by si sef nevsiml ze prijdu pozdeji.. Ach jo.. No a dneska zase ten hrozny hlad behem dne normalne chvilku sem fakt myslela ze padnu, mela sem anglictinu a nemohla odejit se najist! Tak doufam ze to miminko vyzaduje tolik jidla protoze uz mam 70 kg!! Jak furt musim zrat!! Tak by bylo nemile zjistit ze miminko neni..
@jaka17 tak zitra ti drzim palce!

Jinak damy ja mam kancl ve 3 patre a nejezdi nam vytah tak furt musim pesky :angry:
19. čer 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu neboj nemaji, ja taky pomalu byla nastvana ze mi nedali moruly a ze jedem den navic.. Drzim palce!!!
@alba1 tak ted to urcite klapne!!
19. čer 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@malinka_02 ani nevíš jak bych to nám tady všem přála...mně dávali blastocystu, a když jsem se ptala proč to poprvé nevyšlo, tak řekli že ta šance je 45%... :unamused: no tak doufám, že nanukáček, se chce zahřát a zůstane u mě :slight_smile:
19. čer 2013 ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@visnu no tak vidíš, to je dobrý, držím pěsti na transfer, hlavně buď v klidu a přežij to vedro. Mě nějak začíná bolet v krku... tak doufám, že to nebude angína z těch veder
19. čer 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice noooo děvče tajně v to doufám :sweat_smile:
19. čer 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice se nediv, že tě bolí vaječníky, když teď musely nasadit turbo rychlost :grinning:
a laskavě nečum po pěkných chlapech na ulici, ale pěkně pod nohy.... pak si z toho vyhodíš koleno :grinning: :grinning:
19. čer 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 aha, tak hlavně že už to máte za sebou a teď jen ať se nám ty nanučky pěkně uvnitř zabydlí a je vše ok....máte fajn, že je máte zamrazené po jednom, tak je můžete vkládat postupně, teď to samozřejmě klapne, ale bude to výhoda až si pak půjdete pro sourozence :wink: Nám to bohužel nenabídly, tak jsme to měli na jedné pejetce ....tudíž mám u sebe dva magnumy :grinning:
19. čer 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@visnu to je sranda, jak se jich každý den dožaduješ jako správná mamča, honem kuřátka zpátky k mámě pod křídla a oni ti je né a né vydat :grinning: , ale tak hlavní je že je jim dobře a pěkně se buňkují ......no a zítra až ti je dají, tak se hned kousnou, protože takovou starostlivou mamču nemůžou pustit :wink:
19. čer 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak už taky cítím jak mě popíchává na vaječnících, tak na střídačku, ale zatím to není nic hrozného.....Mužovo sestřenice má týdenní miminko, půjčovala jsem jí košík, sedačku a dnes jsem jí volala jak se mají a někdo jí vyzvonil, že jsme do toho zase šli.....Myslela jsem, že jsem naprosto v klidu, ale jak začala říkat, že mi všechno schová, že to určitě vyjde atd.....úplně se mi zatmělo před očima :rolling_eyes: . Nějak to na mě padlo, naštěstí jen tak na 5 minut :wink:
19. čer 2013 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Tak co bazének? Udělaly jste si dobře holky? A kluci? :grinning: Příští léto už jim budeš říkat, že už se koupali se ségrou společně v bazénku :grinning:
19. čer 2013 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 jo jo udělaly jsme si koupele jak v lázních, akorát těch hraček tam bylo za chvíli víc jak vody :grinning: :grinning:
a kéž bys měla pravdu s tím příštím létem, já bych se jim táááááák chlubila, že by až valili oči mimouši jedni, ale ty v tu dobu stejně budu zajímat, tak maximálně jako chodící mlékárna :grinning: :grinning:
a ty jsi po tom generálním úklidu taky zajela pod vodu :wink:
19. čer 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jj, bylo to boží, ale je fakt, že úplně nejlíp, kdybych se dokázala držet na vodě tak do 40cm od hladiny :grinning: , dole nic moc :confused: , ale chvilku jsem si zalenošila na lehátku :grinning: , letos premiéra, tak zítra to zopakuju až přijdu z práce, teda jestli bude pořád takhle krásně! Příští rok budeme jezdit s kočárama!!!!!!! :wink: :wink:
19. čer 2013 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Proč by nebylo? Určitě je tam, malý otesánek. :slight_smile: Takže zítra utz?
19. čer 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Přesně tak! Chuďátka moje jsou kdesi v miskách a chtějí domů k mamince. Úplně slyším to volání. :grinning: Ale zítra je vysvobodím a některé možná pošlu k ledu. :slight_smile:
19. čer 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 úplně jsem si představila jak tam splýváš na hladině jak lotosový květ, aby sis nemusela chladit kotníky u dna :grinning: :grinning: já taky trochu hřešila na lehátku, ale měla jsem volný korzetový tílko, aby nesvítilo na pupík :wink: sice to bylo jen taky takové začátečnické, ale hned se to vedro líp snášelo....
a máš recht, jak se letos spolu koupeme, tak příští rok spolu kočárujeme plus zbytek holek z celé diskuze :grinning:
19. čer 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu Tak zítra bude velký den!!!! Půjdou tam kde jim bude nejlíp a sourozenci si ještě chvilku počkají v mrazáčku, budu držet palce, tak zítra hurááááá na ně :wink:
19. čer 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Díky. :slight_smile: A jak to vypadá s tebou? Už jsi testovala?
19. čer 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu ještě né, ale už jdu do finále, takže se klepu jak ratlík :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu Ahoj super zprávičky, musíš pak napsat dojmy z transferu :slight_smile:
20. čer 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Je fajn, že půjdeš ráno než budou ta děsná vedra. Budu čekat na dobré zprávičky a pěknou fotečku :slight_smile:
20. čer 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré tropické ráno všem.
20. čer 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
@malinka_02 tak uz se teším na toho hladovce, hlavné ,aby na fotce rekl sýr a slušelo mu to.. :grinning:
@orin77 ahoj, tak se ti to blíží, budete mít konečné taky fotečku, nezapomeň si říct..
@visnu tak ať se jim u mamky líbí, hezky odpočívej a klídek :pensive:
@martas14 tak kdy testneš ty brokolice??už jsou tam jako černý pasažéři dost dlouho..
@pavlina1976 tak hele, dneska žádnej velkej úklid, hezky se hýčkej, ať múžeme všechny pospolu virtuálné kočárovat...
@janice_opice a ty jsi jako šla včera nějak brzo spát', ne :dizzy_face: jsi mi tu ráno scházela na dočtení..
Takže se opatrujte 'dévčátka, já budu dnes až do utz mimo komp, takže až po 16:00 sem snad néco přidám.Pa
20. čer 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, dneska se dozvím, jestli pojedeme na ET dnes nebo jestli dojde na PK a potom bychom jeli až v sobotu :sunglasses:
20. čer 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu - tak držím palečky, ať se miminu u Tebe líbí :slight_smile:
@malinka_02 - už se těším na info, jak se Ti mimoušek ukázal :wink:
@jaka17 - držím palce a nahlaš se nám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@trefuka - a co bys ráda? My jsme nakonec byli bez PK, protože bylo jedno vajíčko :wink:

Jinak se taky přidávám s přáním hezkýho dne - mně je pro změnu blbě a to jedu do trombocentra na nějaký odběry, ovšem mám tam být až v deset - to asi zdechnu v tom největším vedru :frowning2: :grinning:
20. čer 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek