IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
22. čer 2013

@pavlina1976 No taky si říkám, že to možna budu muset takhle řešit, ale podle dr.v Caru by bylo lepsí spontánní potracení.Tak se opatruj..jo a v kterým týdnu zamlklo?
@malinka_02 byla jsem v Caru a tam se snad nespletou, ješté jsem jí jednou volala a domlouvala se, bylo mi rečeno, že je to na 99%.

pavlina1976
22. čer 2013

@jaka17 také v 8tt, ale musím říct, že ty jsi na tom byla ještě hůř tím, že viděli srdíčko, moje srdíčko nemělo ☹ . Je fakt hrozný, že vidíme na testu //, pak krásně roste hcg, a pak tohle.....Při normálním početí to vůbec ženský neřeší, jako my 🙂 , to vědění toho všeho co se může stát je děsný! Proto máme ty nervy i po tom co zjistíme // na testíku 🙂 . Mě to taky za pár týdnů čeká, už teď je mi z toho zle 😒

pavlina1976
22. čer 2013

@jaka17 skvělý je, že máte aspoň mrazáčka 😉 , vím, že to není útěcha, že to chce čas, ale my jsme neměli, takže celou stimulaci musím podstupovat znovu. Trvalo mi to dva roky, než jsem se odhodlala do toho znovu jít, to víš čas běží, roky přibývají a hrozně bych si přála aby měl muž svoje mimi. On je úplně v pohodě, takže kdyby měl jinou tak si dvakrát skočí a má mimi hned ☹ , to víš, že mi to taky leží v hlavě......Když se to nepovede, zkusíme třikrát, tak si to bude muset holt rozmyslet, co je jeho cesta 😒

malinka_02
22. čer 2013

@jaka17 ☹ Hm tak to tam se asi nespletou no..

janice_opice
22. čer 2013

Tak jsem se holky byla projjet na mašině, uděalla jsem si radost a koupila si nový boty na motorku a tričko, byli tam dva sympatičtí policajti, tak my pochválili motorku🙂 a pokecali jsme..pak jsem se nechala ostříhat i syna, ten si vyzkoušel profi simulátor pro výcvik pilotů, dali jsme si zmrzku a ted jsme vyvenčili psa, narmili zvěř a jsem hotovson.. Čeekaj mě antibiotika na polykání i zavádění a v 22 pregnyl.....Myslím, že dneska usu ani nbudu vědět jak..

jaka17
22. čer 2013

@pavlina1976 díky za podporu,já už mám taky poslední š anci kvůli věku.chtěla bych to taky kvůli chlapovi.No tak to dotáhnu do toho Ketu a dost.
@janice_opice no tak hned je lepší nálada.Papa holky jedu na oslavu ke kámošce.

janice_opice
22. čer 2013

ty vago tak Pregnyl jsem si dobla nicméně jsem s nim tentokrát fakt zápasila - jedna lahvička s vodou mi vytekla vedle, druhá mi praskla a roztříštila se nna malé střípečky zpátky do té vody..ještě že jsem měla náhradní Pregnyl.....

brsh
22. čer 2013

@janice_opice ja mela taky dve baleni. Jedna mi praskla a tak pobalila zbytek a nechala jsem.si to namichat a nastrelit na pohotovosti 😀 docela.neprijemna injekce - nakonec jsem byla rada, ze mi to.pichl nekdo.jinej. Jinak ja uz mam hrozny bricho, jak reseto. Picham.skoro dva mesice a ty vpichy se mi podebiraj - asi tim.teplem a svedi to.jak.blazen ☹ jdu zalehnout, dneska jsme byli.na.narozkach.malyho.od.kamaradky a hlidala.jsem.holcicky.od sestrenice 😉 dorou ps @coralin - Kaci, napisu v utery z Prahy 😉 inbox.mi.porad z mobilu nejde. A opatruj se mi 🙂

visnu
22. čer 2013

@coralin jsem na tom dost podobně. Tak u mě je hlavně ještě dost brzy - 3. den od ET. Nechci si nic namlouvat ani pozorovat možné příznaky, protože to stejně ničemu nepomůže. Ale vleče se to děsně. Snažím se všemožně zabavit a zatím to celkem jde. Byla jsem teď dva dny na Moravě, v pondělí přijede mamka a taky se půjdu podívat do práce. Jsem sice na PN, ale snažím se fungovat normálně, jenom jsem dost unavená, tak si přes den třeba i několikrát zdřímnu.
A ráno naopak nemůžu dospat a budím se mezi pátou a šestou. I když mi připadá, že jsem celkem v klidu, podvědomě mám asi obavy. Ale to máme všechny. 🙂 Přeji krásnou neděli.

coralin
23. čer 2013

@visnu Ahojky, taky si myslím, že špekulovat nad příznaky nemá moc smysl, i když to ale dělám...,protože při IVF jsem měla třeba větší prsa a cítila jsem je a bolelo mě břicho celou dobu a nic.. včera mi bylo, ale hodně blbě, nešla jsem ani s holkama na sraz a jen jsem pospávala, kňučela a odpočívala. Byla jsem ráda, že nemusím odpoledne ani s Duffy, i když na druhou stranu je dobře, že tu je a že se s ní zabavím.jj to čekání je děs, taky už bych chtěla vědět jak to dopadne, ale mám ještě týden.. tenhle týden jsem měla docela program, ale příští nic moc, budu muset něco vymyslet.. ale unavená jsem taky hodně a spím i přes den. Blbý je, že v těch vedrech se mi ani moc nikam nechtělo a stačila mi jen krátká procházka s Duffy. Obava tam určitě někde bude, to je jasný, když si to všechny tak moc přejeme 🙂 ale to bude dobrý, uvidíš 🙂

coralin
23. čer 2013

@jaka17 to jsem si taky říkala.. (že je to poslední ket a dost) a kolikátej máš pokus.. ? jenže oproti nám máš výhodu, že už máš dětičky, alespoň velký..

coralin
23. čer 2013

@jaka17 jinak ten čajík nebyl vůbec špatnej, ale ten včerejšek byl děsnej....

janice_opice
23. čer 2013

@brsh no to mi povídej já píchám teprve 16 dní a to mě čeká ještě ten agoutin a flaxiparin a taky mám břich samou modřinu..ale člověk to překoná musí no 😉 😉 😉 vidíš, že to stoj za to ne? 🙂
@coralin drž se, to vyjde, sedmička je štastný číslo - já se tím pořád taky uklidnuju, i když ten dosavadní průběh u mě tomu moc nenasvědčuje, ale neházím flintu do břicha a když to nevyjde tak díky tomu jak i vyšli v centru vstříc, zkusíme možná ještě jeden a poslední v září......
@visnu držím ti moc pěstičky!!!!!!děláš dobře, máš program, já pokud bude ET tak se těší ja všechno dospím 🙂

jaka17
23. čer 2013

Dobré ráno,
@coralin já jsem vše zacala řešit teprve pred rokem, když jsem se podruhé vdala.První deti mam normálně.Teď kvú.li véku už to přirozeně nejde, tak jsem musela nejdrív na laparku s myomem a teď se snažíme...zatím pořád čekám...
@janice_opice tak kam pojedete dneska??Počasí vypadá nádherně...
@visnu hezky odpočívej, ono to uteče..v tomhle vedru je to hrůza..

janice_opice
23. čer 2013

@jaka17 dneska asi nikam, síš půjdeme na prochajdu a já musím do Hornbachu pro truhlík a žrádlo pro zvěř 🙂

coralin
23. čer 2013

@janice_opice já zatím žádný závěry nedělám.... dneska v noci byl fajn ten sen a ten pocit štěstí.. jen včera mě to trochu rozhodilo jak mi bylo zle.. tak uvidíme.. jenže já si řekla, že tohle je právě poslední pokus pro mně, protože pak bych vysadila všechny léky, ono být rok na kortykolidech je docela náročný, ale zatím, žiju pořád tím, že jsem ochotná udělat pro dítě cokoliv a i když jsem se bála vedlejších účinků na svoje zdraví tak pořád zatím bojuju... a věřím.. ještě týden čekání a uvidíme.. těch jehliček máš tedy požehnaně...

coralin
23. čer 2013

@jaka17 tak to je dobrý.. to vyjde.. my už řešíme IVF 3 rok a na rodinu čekáme celkem 6 let, když jsme to zkoušeli ještě sami.. máme problém oba, a když je manžel v pohodě, tak to bude dobrý...co máš ty za problém, jestli se můžu zeptat?

janice_opice
23. čer 2013

@coralin myslím, že vím jak se cítíš, jsem na kortikoidech 3 roky🙂, nicméně je fakt, že už jedno dítě oproti tobě mám, ale jak jsem psala tak bych si strašně přála dítě s chlape, který by byl dítěti konečně tátou a nemá svoje děti..taky jsem se mu doma rozbrečela, že kdyby si našel nějakou normální babu tak na ní dvakrát hupsne a má dětí jako smetí a ne takovýho krypla jako jsem já ./////.....a ty hormony se za těch 10 let (a to nepočítám první IVF) a léky po rakovině na mém zdraví podepsali to je jasný://// a u tebe fakt věřím, že ted je ta správná chvíle!!!!! No my pokud tedy takto ušetříme ted a nevyjde to tak poletíme v létě k moři a v září to zkusíme ještě jednou a fakt už naposled, protože se obávám, že další léčbu už by moje tělo nedalo....a i finančně to už nebude možné..
Krásný sen je určitě dobré znamení - manža si večer pustil Valkýrii tak ně se zdálo o Hitlerovi takže nic moc!!!! 😀 😀 😀

pavlina1976
23. čer 2013

@janice_opice Ahoj Janinko, tak je je? já mám uklízecí den 😉 , přesně moje řeč o tom, že kdyby si naši chlapi našli jinou, tak si párkrát šoupnou a mají mimi hned, taky jsem mu to říkala, to víš, že o tom taky přemýšlím 😒 , ale on mi vždycky řekne, že jsem úplně pitomá a že chce mě 😀 . Moc na tebe myslím, a přeju nám to a fakt jsem přesvědčená, že to vyjde. Najednou vím, že před těma dvěma roky to prostě nemohlo vyjít......

martas14
23. čer 2013

ahoj holky moje...takže ortel vyřčen, krev byla negativní, takže oplakáno a jde se dál, ale jen protože se musí 🙄 jinak bych byla zhroucená ještě tak přinejmenším deset let 😅 Já už jeden zázrak doma mám, takže nemůžu být hold nespravedlivá je třeba řada na ty co ještě nemají ani jedno, až Janča to samozřejmě změní a pak se začnou rozdávat i ty druhátka 😉 😉 😉
No my včera s mojím se trochu bavili a zkusíme hold našetřit a že by jsme se do toho ještě jednou v zimě pustili, přeci jen u nás ty spermijky to mražení asi nezvládají ☹ Můj budou mít teď sezónu až do vánoc, ale pak v lednu, únoru by už snad mohl dostat dovolenou, tak to asi zkusíme.....ale i tak to bude boj, mému už bude ke čtyřícítce, takže kdo ví jak u něj tentokrát ta operace dopadne, aby vůbec ještě nějaké našli 😔 ale i tak s naší diagnózou má vlastní děťátko málo kdo, takže jsme rádi, že jsme rádi..... 😉 😉

martas14
23. čer 2013

jo a ještě k tomu holky jak se bavíte, kdyby si našli jiné ženské jak by na tom byli líp, tak já vám to řeknu z té druhé strany, protože já jsem v situaci vašich mužíků nééééééééééééé neměnili by jsme, protože toto všechno ať už je to jaké chce, nás spojuje a dává naší lásce jiný rozměr, jen utrpení dělá z lidí lepšího člověka, takže na co mít doma nějakou hloupou pipinu co mi dá děti, ale né bezvadný život s takovýma super ženskýma jakou jsou tady 😉 😉 😉 😉
takže sluníčkovou neděli

martas14
23. čer 2013

@coralin pěkný sen je příjemné zpestření, jen tak dál a každý večer ze dva, aby ti to čekání lépe utíkalo.....být na těch lécích je děs 😠 škoda, že to nejde i bez nich, ale já pevně doufám, že tentokrát už budeš holka odměněna a k Duffince přibyde ještě jedno mrňátko na zlobení a hraní 😉 😉 😉
opatruj se a hlaď bříško

janice_opice
23. čer 2013

@pavlina1976 mno jáá jsem vzteklá protože taky uklízím a to všechno lítá, nenávidím úklid!!!!!, To mi vždycky můj říká taky, at nemeul nesmysly,....🙂 už je mu 43 tak nevím, určo by si dítko přál...i když ho dřív nechtěl...
@martas14 holka ty jsi tak zlatá...ani nevíš jak moc jsem ti tu brokoličku přála, ale to děláte dobře já jsem taky smířená, že ted ten zbytek co jsem měla na IVF a v Cube mi to ušetřili tak schovám, něco k tomu naspořím a v září po moříčku do toho vlítneme🙂 mno jo, doufám, že to ti chlapi vědí....

martas14
23. čer 2013

@janice_opice a co ty moje zlato, já ti dám krypla, takové slovo už nechci slyšet, nebo půjdeš do řady za rybičky a papagáje a dostaneš taky na prdýlku!!!! Takovou to super, optimistickou ženskou co umí druhé tak pozvednout hezkým slovem by doma bral každý deseti a už to samotné je výhra jako v sazce první cena 😉 Navíc nikde není psáno, že by s jinou dítě měl.....vem si, že v dnešní době už IVF podstupuje tolik páru, že je to prašť jak uhoď .......Vem si že ještě nemusel najít ani svou spřízněnou duši a být úplně sám, no nemá se takto s tebou krásně!!! Ty mu toleruješ koukat i na Hitlera 😀 😀 😀 Musíme za vším hledat něco pozitivního i když vidíme tu těžkou realitu.....hold jak říkám já jsem pragmatik co to vidí růžově 😀 IVF už jsi prošla několik a nic, tak proč by to do pytle nemohlo vyjít úplně jinak a to z nativu!!!! No to prostě musí vyjít holka věřím ti a držím vše co mám o sto šest a furt.....

martas14
23. čer 2013

@janice_opice já vím, že přála holka hold brokoličky si nedaly říct.....no zkusíme v zimě hrášky tak snad těm se u nás bude líbit víc 😉 No doufám, že si to do té doby můj nerozmyslí a hlavně, že nám zase nějaké malé ploutvonožce najdou 😖
a s tebou mám plán takový, na dovolenou se letí už s jelítkem v bříšku a co se v Cube ušetřilo půjde na dooooost parádní postýlku, takovou tu mastnou co se i sama houpe aby se mamínka s tatínkem mohli vyspat 😀 😀

janice_opice
23. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty foeeeeee to exisstuje taková postýlka??? 😀 😀 😲 😲 😲 no to mi po..r 😀 jdu gůglit
ale jo ale třeba by nebyla tak moc temperamentní a hlavně ho furt neprudila, že má něco manuálně udělat , opravit a tak 😀 😀 😀 zase na druhou stranu já všechno zařídím, o všechno se postarám, tak tak 😀
No uvidíme, břicho mě dost bolí, jediný pozitivní, že dneska žádná injekce, jen antb.... hele a mně jsou hrášky sympatičtější!!!!!! 😉 😉 😉 ale půjde do toho to si piš!!!

coralin
23. čer 2013

@janice_opice no máš toho moc pěkně za sebou, a já si tady stěžuju na kortikoidy.... to jsi velká bojovnice... taky jsme měli období, kdy jsem řešila s mužem, že kdyby si našel jinou paní, tak by měli další 3 pokusy a nebo by se mu třeba vzpamatovala jedna spermie a bylo by to.. ale nechce o tom ani slyšet.. je zlatej... já v to vnitřně taky věřím a cejtila jsem, že tenhle rok bude dobrej, ale po tom IVF, jak to nevyšlo, jsem se bála.. ale to před ketem opadlo a teď na to nemám moc čas, jen s tím včerejškem mě to tak nějak rozhodilo..
ale díky, bylo hezký číst tu větu o momentální správné chvíli.. k moři jsme chtěli taky, ještě jsme to nějak nestihli.. máme v záloze svatební cestu, protože hned po svatbě jsme měli plánovanej pokus IVF a pak jsem nějak moc makala a nestíhali jsme to... bylo by to fajn odjet, chtěla jsem pryč, když budu v procesu čekání, ale jak mám tu PN tak jsem to nechtěla nějak hrotit... stejně bych se nemohla koupat a bejt moc na sluníčku.... moře neuteče..... a máte v plánu už nějaký místo kam byste chtěli vyrazit?

malinka_02
23. čer 2013

@visnu tak ono to ze nemuzes dospat to je prave asi tim ze spis nekolikrat pres den..

Holky ja se ted pohadala tak s tatou ze sem se klepala jak ratlik 😖 Doufam ze se nic nestalo ted me to trapi ☹

lucavka
23. čer 2013

Ahojky holky. Hezky si užijte víkend. Tak uvažuju že možná zítra zkusím první testík. Možná je ještě brzo, ale je mi docela zle, tak snad je to dobrý znamení...
@malinka_02 - určitě to bude dobrý a všechno se vyřeší 😉

malinka_02
23. čer 2013

@lucavka no jak rikam u mas je to italie hadka a vrzo dobry ale spis ty nervy ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru