IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

visnu
24. čer 2013

@coralin No jo, máš pravdu. 🙂 Ještě pár dnů vydržím, ale vím jistě, že dva týdny to nedám. Jsi vážně hrdinka! 🙂 Měla jsem přesně stejný plán jako ty - pořídit si štěně. Jenže přítel mi ho nakonec zakázal. Je fakt, že náš labrador vydá za pět psů a mít doma ještě jednu takovou obludu by bylo asi peklo. Navíc se brzy budeme stěhovat přes půl republiky, takže nakonec uznávám, že na štěně není vhodná doba. Kamarádka když otěhotněla, tak chtěla psa, ale přítel ne, tak si prosadila aspoň vodní želvy. Synek je na světě a želvy jdou z domu - věnují je nějakému pánovi do jezírka. Ještě že nepořídili toho psa. 🙂 Za chvíli přijede na návštěvu brácha s mamkou, byli v Paříži a před cestou domů u nás přespí, takže dnes večer bude o zábavu postaráno. A zítra dám nějaký ten film. Přeju hezký večer a díky za podporu! 🙂

pavlina1976
24. čer 2013

@visnu tak to mu schvaluji, že ti ty testíky nekoupil, ty blázínku 😉 . Ještě pěkně vydrž, ať tam máš krásně jasný // 😀 . Tak hodně pevné nervy, potřebujeme je tady všechny! No mě začalo docela bolet břicho, tak asi už rostou 😀 . Nejdražší jsem měla právě ten menopur, na ten nedoplácí pojišťovna a protože jsem už stará, tak je prý lepší 😀

visnu
24. čer 2013

@janice_opice Jéé! Mám z tebe a tvých vajíček velikánskou radost! Věděla jsem, že tam budou. 🙂 Držím palce, ať se drží.

visnu
24. čer 2013

@janice_opice No jo, testování odsouvám na neurčito. 🙂 Ještě že jste na mě tak přísné.

pavlina1976
24. čer 2013

@janice_opice jj, to bych jim taky radila 😠 , mám z tebe velkou radost, to je nakonec panečku úrodička co? To víš, že budou bojovat, to mají po tobě! Tolik starostí s prckama a ještě ani neví, že to budou prckové a už zlobí!!!! 😉

visnu
24. čer 2013

@pavlina1976 Fakt? Menopur jsem měla minule a platila jsem jen pár stovek. Myslela jsem, že nejdražší je právě Gonal.

janice_opice
24. čer 2013

@visnu
@pavlina1976
mně stála jednodenní dávka menopuru 2200,- hustý...ale Gonal je fakat nejdražší.....

pavlina1976
24. čer 2013

@visnu no bude to asi tím, že já mám menopur i gonal a možná, že pojišťovna hradí vždy jen jeden, no teda hradí, připlácí 😉 , na gonal 450 jsem doplácela 800,-Kč a menopur 10x 75 jsem platila 5,500Kč. A dnes jsem si právě musela přikoupit ještě 5x menopur, takže další 3tis.....Já se v tom vůbec nevyznám jak to je... 😠

janice_opice
24. čer 2013

@pavlina1976 gonal 300 jednotek - 3.000,- ..

janice_opice
24. čer 2013

Já jsem tak ráda, že jsem šla do CUBE ani holky nevíte jak byla to fakt dobrá volba!!!

janice_opice
24. čer 2013

Holky připlácel jste si někdo PICSI?kolik vás to stálo?

pavlina1976
24. čer 2013

@janice_opice je to prostě maso 😵 , radši to nepočítám nebo bych se zbláznila! Ještě že už budeme šetřit jen na dovču 😉 . Protože se to povedeeeee všem 😵

eviku52
24. čer 2013

Ahoj holky, můžu se zapojit do diskuze??? Jak se držíte, doufám, že jste statečné??? Já včera nebyla... prožila jsem nejhorších 24hodin v mém životě.... Včera večer jsem začala krvácet a to jsem měla na dnešek domluvenej ultrazvuk, takže celý večer a část noci jsem doma probrečela a čekala na ráno až budu volat na kliniku. Vzali mě hned a čekání než se vyjádří co vidí na ultrazvuku mě opět rozbrečelo, protože jsem měla pocit, že mi nechcou říct co se děje... Nakonec to je zatím se šťastným koncem. Chytla se nám obě transferovaná embrya a mají už i srdeční činnost, takže úleva veliká, krvácení ustává, ale mírné bolesti v podbřišku jsou stále, ale zítra jedu ještě za gynekologem tak už mi snad jen potvrdí co dnes na klinice 🙂 myslím, že boj ještě neskončil, ale doufám, že po včerejší náloži nervů už dojdeme k vítězství, ale napjatá budu asi až do poslední chvíle 😕

janice_opice
24. čer 2013

@eviku52 jééé tak to teda byly nervy........ale krásné zprávy na závěr ne??🙂)) tak moooc držím palečky at je to kolosální finále!!!!

eviku52
24. čer 2013

@janice_opice Ahoj Jani, nám PICSI nakonec nedoporučili, ale cena byla 8.500tis. do 10 vajíček, každé další pak účtovali za 850,-

janice_opice
24. čer 2013

@eviku52 aháááá tak po mně chtějí 5.000,- bez toho kolik jich je nebo okolik by jich bylo!! tak to je super!!!!

eviku52
24. čer 2013

@janice_opice no snaduž nás takové další dny nepotkají, ale nikdy neříkej nikdy,že... V prsou mě dloube neskutečně, ale je to hovno proti včerejšku. A jak jste na tom vy??? Docela dlouho jsem tady nebyla a dočist se to nedá, každý den tak 3-5nových stránek 🙂

eviku52
24. čer 2013

@janice_opice a ty máš klasickou stimulaci nebo si jdete pro mrazáčka???

janice_opice
24. čer 2013

@visnu vydrž prťka vydrž já jsem se rozhodla, že pokud bude ET tak nebudu testovat tentokrát!!!! ale už se vidím za pár dní po ET!!! 😀 😀 😀 😀 to budou ruce svrbět!!

janice_opice
24. čer 2013

@eviku52 já měla klasickou....

eviku52
24. čer 2013

@janice_opice no tak mám asi dost, že??? PICSI asi u mrazáčka nejde jen asi u zamražených vajíček, že 😀 😀 😀

janice_opice
24. čer 2013

Dneska bylo vtipný jak mě sestřička pokreslila fixkou, aby manžel věděl kam mi má píchat Agolutin 😀 jsem se šla osprchnout tak jsem se ho ptala, jeslti to nechce obtáhnout,aby se mi to nesmylo:D

jaka17
24. čer 2013

@eviku52 tak to je síla, hlavné, že to bublinky nevzdaly a snad to bude v pořádku 😀 😀

eviku52
24. čer 2013

@janice_opice a jak jste na tom??? Psala si, že sliznice tě zlobí už je vše v pořádku???

eviku52
24. čer 2013

@jaka17 No myslím na tebe každý den a je mi jasné, že boj ještě vyhrán není, jelikož začínáme 7tt takže mám pocit, že nám ženám je souzeno být neustále v jednom napjatém stavu. A jak se držíš ty??? Už je trochu léppe??? 😕

janice_opice
24. čer 2013

@eviku52 sliznice ne, tu mám ukázkovou, nad ní se rozplývají doktoři vždycky - vajíčkům se nechtělo dorůst ani po 17 dnech stimulky, ale už jsem dnes po OPU a jsou tři zralá vajucha kolem 20-22 mm a dvě drobnější - to nevím kolik jsou, každiopádně nakonec to dopadlo fajn na tu bídu, zítra budou volat jak to vypadá s vývinem

eviku52
24. čer 2013

@janice_opice je tak se nezlob, no tak už v tom mám docela bordel jak jsem tady dlouho nebyla 😒 tak budu držet palečky a velikost skvělá 20-22mm to jsem si vždy přála, ale dosáhla jsem pokaždé na 18-20mm, tak tfuj tfuj 😉 a jak to zvládl manžel s pícháním, našel to správné místo nebo jsi to musela obtáhnout??? 🙂

janice_opice
24. čer 2013

@eviku52 já se vůbec nezlobím🙂)) to je jasnýýýý!!!!!!! ale to je přece krásný ta velikost---já jich měla na levé straně dalších 10 nebo 12, ale nedozrály...... Manža dneska nepíchal, bude píchat zítra, dneska mě Ďobla sestřička🙂 🙂 tak uvidíme ale at se taky snaží, spermijky dneska nebyly nic moc!

coralin
24. čer 2013

@janice_opice to je hezký.... s tím modlením ti rozumíme...

brsh
24. čer 2013

@coralin - přijela jsem do Prahy už dnes, jdu konečně odepsat 😉
@malinka_02 - je to normální v tomhle období - jak všude píšou, musíme to přežit 😀 Já jsem dneska spala dvě hodiny dopoledne a ještě hoďku odpo, jsem úplně kožená 😎
@janice_opice neboj se nic, za měsíc nevyndáš hlavu ze záchodu 😀 Já tedy nezvracím, ale blbě je mi furt. Když byly ty vedra, bylo lepší se ani nehejbat. Teď funguju, ale rozprostřelo se mi to skoro do celýho dne....

Holky, s tím Gonalem máte pravdu - je fakt nejdražší. Já jsem doplácela na lécích skoro 13 000 Kč - pojišťovna prý hradí jen 2225 jednotek a zbytek pacoš. Ale mám tu úplně nový gonalový pero 450 j. Jestli někdo chce. Mně je na prd a doufám, že to tak vydrží. Takže bych ho ráda udala 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru