IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
25. čer 2013

Tak jsem si ted poplakala - umřel šéf naší společnosti - prohrál boj s rakovinou - celkem mladej chlap a rovnej člověk, nechal po sobě 4 děti, nejmladší je 5 :((( ted jsem se to dozvěděla, ale tušila jsem to už od toho odpoledne:((( tak jsm si holky pobrečela, život je strašně nespravdlivej:(((

lenkafel
25. čer 2013

@janice_opice to je smutný...hlavně ty chudáci děti budou bez táty ☹ , to řikám furt, že je život děsně nespravedlivej

janice_opice
25. čer 2013

@lenkafel byl to dobrej chlap!!! je to strašně nefér!!:(((((

martas14
25. čer 2013

@janice_opice jejda tak to je hrozný 😢 čím to že ti dobří lidi odcházejí dřív než si zaslouží.......a ty děti to je úplně nejhorší co je, kdyby to byly už dospěláci se svýma rodinama, tak je to jiné, ale toto je zlý 😔
poplač si tělo se uvolní, vajucha už jsou na misečce, tak jim to neublíží a ty vyplavíš s těla smutek než se k tobě vrátí

martas14
25. čer 2013

@janice_opice je to nefér a moc.....ale já věřím, že je tam kde je mu líp a jednou se tam potká i se zbytek své rodiny, zatím na ně bude z vrchu dohlížet..

martas14
25. čer 2013

@janice_opice jinak ms podle mě přijít nemůže, to je jen tělo zblblé z těch dryjáků, neboj slizna bude jak má a nachystaná na svůj triufální příjem 😉

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 jako ona byl krásná, ale bojim se,aby nebyla až moc a neodloučila se víš předčasně...

martas14
25. čer 2013

@coralin já tak moc doufám spolu s tebou aby jsi ten šťastný a přiblblý výraz měla i v pátek po testu 😉 třeba až rodinka uvidí ten velký poklad, tak potom teprve zpětně uzná jak moc trnitá ta cesta pro tebe k němu byla.....víš, že někomu dochází věci až po akci 😅

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 no zítra volám, jestli nějaký vydrželo tak snad!!!!!!! myslím na ně celý den!!!

martas14
25. čer 2013

@janice_opice já chápu jak to myslíš, ale nikdy jsem nic podobného neslyšela ani nečetla a to mám kolem IVF načteného kilometry 🙂 Neboj opravdu to bude jen odezva těla na ty léky...

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 furt věřím, že doktorka ví co dělá, je skvělá 😉

janice_opice
25. čer 2013

Holky nevím, jestli jsem to tu už psala, ale jste tu VŠECHNY skvělé baby a VŠECHNY se miminka dočkáte!!!!!!!! Jsem ráda, že jsem se na koníka přihlásila a mohla Vás poznat!!🙂 Všem moc držím pěsti at už se nevyspíte s tím malým, uřvaným uzlíčkem 😀 Víte ja to myslím!!napsala jsem to asi neohrabaně, ale chápete :D

martas14
25. čer 2013

@janice_opice já až sem slyším jak jim ty buňky lupkají, aby se mohli rozvětvovat.....držím palec ať je zítra všechno růžové jak já říkám 😉

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 jasný zítra budou miminka s větvema 😀

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 že by opičky? 😀

martas14
25. čer 2013

@janice_opice jsi úžasná, taky jsme rádi, že jsme tu narazili na takového milouše jako ty, který nám dodává sílu a chuť jít dál....

martas14
25. čer 2013

@janice_opice no podívej vikingové jsou sice trochu takový neotesaní a zarostlý, ale říkat jim rovnou opičky to by nám u tvojeho neprošlo 😀 😀

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 alle jooo on je taky takovej neotesanej a zarostlej 😀 😀 Vikingové ho moc potěšili🙂)) akorát on j tak velkej na všechny strany, že je to jasnej velitel vikingů 😀

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 jasný budeme mít dvojčata Vikingy(opičky):D

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 já se těším na ty tvoje hrášky!!!!!! to budou lusky k popukání uvidíš 😉 😉

malinka_02
25. čer 2013

@akdar5 ani nevis jak doufam ze mas pravdu!
@janice_opice to teboli z toho pregnylu.

janice_opice
25. čer 2013

@malinka_02 ty prsa myslíš, že to je z toho Pregnylu?? ještě jsem začala Agolutin tak možná i z toho?

janice_opice
25. čer 2013

@malinka_02 jo a ty jsi jasná matka ještě pár měsíců a bude tu křičeet na svět maaaalinkáááá 🙂

martas14
25. čer 2013

@mispulina912 máš pravdu kočárků je všude fůra a těch těhotných... jen dnes jsem viděla tři ☹ a to jsem byla většinu dne doma, je to těžké......ale jak se říká kdo to nevzdá, ten se dočká ....i na tebe tam čeká cipísek, jen ta cesta je bohužel přes dvě zákruty........tak snad načerpáte sílu, jít pěkně dál....

martas14
25. čer 2013

@janice_opice to budou, ale dřív tu z tebe puknu smíchy já 😉

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 tak to popukáme navzájem, já z tebe taky 🙂))) takže ke šlapalíně, žmoulalíně a klouzalíně přibude ještě puklína 😀 😀

martas14
25. čer 2013

@visnu no vždyť říkám skoro sousedi 🙂 Tak to bude určitě změna k lepšímu......tak ať se vám na novém domečku pěkně líbí.....a víš jak ....nový dům, dítě....takže už vám zbude jen zasadit strom 😉

martas14
25. čer 2013

@janice_opice tož puklínu beru tu si snad zapamatuju, ale na ty další jak je tu celý den přelouskáváte jsem nemohla ani reagovat, protože jsem v tom měla takový chaos, že mi všechno špulínovalo dohromady 😀 😀

martas14
25. čer 2013

no nic valím do sprchy, musím ještě umýt hlavu, abych zítra po ránu neděsila lidi v obchodě......a pak betlit, tak držím palece na zítra Jani, pro jistotu si na ně lehnu, abych mi ze spaní nevyklouzly 😉 😉 😉 😉

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 špulínovalo - ty mě zabiješ 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru