• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@janice_opice to je lepidlo? :grinning: :grinning: :grinning: , no nekecej....tak to je hustý! to jsem fakt taky ještě neslyšela. a kolik to stojí?
26. čer 2013 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no lepidlo na embrijko - embrioglue :grinning: :grinning: :grinning: 3 tisíce
26. čer 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hlavně aby pak šly za devět měsíců odlepit :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak o to se postarám, šestikilové dítko už asi nemusím :grinning:
26. čer 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no chceme dat jedno ale asi kdyby byli zustai dve tak dame obe...predtim jsme zavadeli vzdy dve.. kam chodis do centra??
26. čer 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to jsem ja jich v pulce stimulky i ted mela pres 40 ale dr se bal dalsiho hyperstimulaku tak mi zmenil leky a tim dozraly jen nejvetsi...no bojim se aby nejaky byl ja si volat nemela proste mi zitra reknou :frowning2:
26. čer 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no proto ti píšu, že ti nejsilnější to vybojují a nemusí jich být 40 :wink: :wink: neboj se nic!!!!! a ten hyperstimulák jsem taky kdysi měla, je to hnus :unamused: držím pěsti
26. čer 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - no to je krása :slight_smile: Tak když to takhle bude pokračovat i nadále, jsi za chvíli nastávající maminka :wink: super, moc držím palce - a hlavně, s těma dávkama, to je síla. Ještě, aby nerostly :grinning:
@janice_opice - jdeš do toho nakonec? No proč ne, i kdyby to bylo dobrý placebo, stojí to za to :slight_smile: :grinning:
@petulak1988 - vítej :slight_smile: a to první miminko máš tedy z přirozeného otěhotnění?

Holky, mimouš dostal chuť na řeckej salát, takže jsem sedla do auta a vyrazila nakoupit do Billy - při tý příležitosti jsem musela koupit i olivovej olej (jsem u mamky) a všechny přísady, takže jsem tam nechala pětikilo ani jsem nemrkla. Tj hrůza, ale co bych pro to bříško neudělala - hlavně, že mi neni dneska blbě :grinning: :grinning:
26. čer 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice zkousim verit :slight_smile: zitra uvidime :slight_smile: jdes zitra take??
26. čer 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh to miminko na fotce je moje neterinka...nemam jeste miminko :frowning2:
26. čer 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jééé tak to jsem rádammže ti je lííípppppp já ted jedu taky na nákup, dneska u nás spí můj tatka tak vyrážíme ještě nakoupit s Kubíkem a pak vyvenčit a trochu poklidit, zvládnout povinné injekce a dobřese na zítřek vyspat! :wink:
26. čer 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ano jdu si pro ně!!!! taky doufám, že vydrží, včera mi doktorka volala, že se oplodnili všechny tři a dneska jsem volala já a prý jsou krásné tak zítra hurá pro ně snad tak vydrží:slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to na tebe budu myslet..no me se oplodnilo vsech 5 ale vcera melo spravny vyvoj jen ty 3
26. čer 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - trošku života do toho umírání, já taky nemám miminko :slight_smile: Jsi mlaďoučká, nic Ti neuteče. Neboj, dobře to dopadne. My tady máme takovou chorobu - jsou to // :grinning: a prskáme na sebe viry o stošest :wink:
@janice_opice - no to víš, ale zase si říkám, jestli je to v pohodě :slight_smile: Jsem jak padlá na hlavu, z toho pozorování asi zešílim. Ale dneska nebyl čas. Lefty se mi nějak nepozdával, tak jsem ho vzala raději znovu na vet a má v tlapce zánět, takže dostal antibiotika :unamused: Takže tu s pacošem vesměs ležíme a válíme se. Injekce zvládneš, jsi statečná žena a motorkářka v jednom :grinning: Já už mám nějakou mast na ty podebraný vpichy, doporučila mi to v lékárně, tak snad to zabere :slight_smile:
26. čer 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jj snazim se myslet pozitivne.. modlim se aby tam mimiskove zitra byli.. :slight_smile: na kolikaty pokus to u tebe vyslo??
26. čer 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 do Pronatalu v Budějovicích, ale na opu a et jedu do Prahy. No já jsem při prvním IVF měla 4 oplodněný, dvě nejhezčí mi dali a dvě bohužel na mražení nebyly.....Taky moc zkušeností člověk nemá, dnes bych to asi udělala jinak no :wink: . Nepovedlo se, takže jsem teď taky podruhé a teď si nechám dát jedno a dvě bych ráda mrazáčky, kdyby přeci jen náhodou :grinning:
26. čer 2013 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 na první a to jsme měli jen jedno vajíčko :slight_smile: Takže se neboj. Zkoušeli jsme mimino tři roky, ale s těma všema chorobama to nějak nešlo (dvě dělohy, endometrioza, trombofilie a docela špatný spermio), takže to považuju za zázrak :slight_smile: vyjde to, neboj se!!! A za chvíli máš mimouše u sebe :sunglasses:
26. čer 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jj do pronatalu v Praze jsem chodila ale odesla jsem odtud...ted chodime s pritelem k Apolinari...
26. čer 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No přesně, vždyť to říkám, ještě to nejsou mimina a už zlobí :grinning: . Děkuju mám z toho radost, tak doufám, že na toho mrazáčka budeme dvě mít :wink: . Jsem ráda, že už ti není špatně!!!! To je dobře :wink: . Pěkně mu tam posílej jen samý dobroty, dávej na sebe pozor :grinning:
26. čer 2013 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh teda tak to byl zazrak :slight_smile: to je nadhera.. :slight_smile: ja mam PCO syndrom a pritel spatne spermio..zatim nedelali genetiku a imunologii tak vice nevim
26. čer 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - no já to nechci zakřiknout, co není může být. Ale doufám, že budu patřit mezi ty šťastný, kterým je zle jen chvíli. Jako není mi nejlíp, ale pořád lepší než včera atp :grinning: Tady to všem nakonec dobře dopadne, nemám o Tvý mimina strach :grinning:
@petulak1988 - já už nikam nechodím, kam vlezu, něco najdou :grinning: Tak se nestresuj a zítra držím palce :wink:
26. čer 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh moc dekuji..tady v centru prave delaji genetiku a imunologii az po druhem neuspesnem IVF ...kez by uz zadne dalsi byt nemuselo :slight_smile:
26. čer 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jj, to u nás taky. Já mám už naštěstí genetiku za sebou, kvůli nějakým problémům v rodině. Tak už s úsměvem na tváři a vše dopadne na jedničku s hvězdičkou :wink:
26. čer 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja fakt pokud to nevyjde tsk ten jeden posledni pokus jeste dam!
26. čer 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh jak se to vlastne vysetruje??
26. čer 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na kolikatou jdes?
26. čer 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jsi nakoplá, viď?! :grinning: Ale nebudeš to potřebovat :slight_smile:
@petulak1988 - to jsou jen odběry krve + jsem vyplňovala nějaký hrozný dotazníky
&
26. čer 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 snad jo, dneska jsem jela v metru a spadl mi šátek..a jak jsem se pro něj ohnula tak mi docela dost píchlo v břiše.. tak sned to nic neznamená.... chvíli jsem odpoledne odpočívala a skoro jsem usnula .. jsem docela unavená a vůbec se mi nikam nechtělo jet, ale nakonec jsem vyjela.. mně se ani do toho testu nějak nechce.. nevím co tam najdu...
26. čer 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh aha tak to jo :slight_smile: ale vysledky trvaji dlouho vid??a na imunite jsi byla?
26. čer 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já bohužel nevím, nepamatuju si to - ale třeba to vygooglíš :slight_smile: Na imu jsem nebyla, taky jí dělají až po neúspěšným IVF...
26. čer 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek