IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
28. čer 2013

@go já utrouš nemá tentokrát jsem ssi vzala týden PN abych si odpočinula a dospala nedospané..jinak vždy předtím jsem chodila do práce....) dneska jedeme na chatičku tak hurá na čerstvý vzduch 🙂

go
28. čer 2013

@janice_opice a mas neco misto utrouse? 😉

petulak1988
28. čer 2013

@akdar5 a tys mela imuno a genetiku?? jak dlouho ses po ET setrila?

janice_opice
28. čer 2013

@go no tentokrát mám agolutin- vybrala jsem si to sama - píchá mi to muž ráno do svalu......je to možná masochistický, ale mně to víc vyhovuje - mám takovej lepší pocit, že ta látka všechna se dostane tam kam má a nikde to nevytéká....🙂 jen člověk musí vytrpět tu injekci🙂

petulak1988
28. čer 2013

@janice_opice setris se nejak ???

go
28. čer 2013

@janice_opice taky si myslim, ze injekce je mozna lepsi. Uz ani nemam problem pichat si sama, tedy vlasne nemela jsem nikdy, jen poprve divny pocit 🙂

janice_opice
28. čer 2013

@petulak1988 tentokrát ano, vzala jsem si PN do příštího čtvrtka, budu hodně odpočívat, snažit se nestresovat a hlavně netahat těžké věci. Doted jsem ždycky po ET chodila do práce a byla jsem šíleně unavená...A protože tento pokus je fakt už hodněkolikátej ta chci mít pocit, že jsem pro to udělala všechno. Ale já toho mám fakt v práci dost, takže to beru, že dospím nedospané a opravdu si odpočinu..🙂dneska jedeme na chatu na čerstvý vzduch ak budu odpočívat tam...

petulak1988
28. čer 2013

@janice_opice a uklid a prochazky a tak???

janice_opice
28. čer 2013

@go
@go tak to já taky nemám vbec problém, ale tohle bys nepíchla---je to do zadku a je to strašně dlouhá jehla -taková,kterou se většinou nabíraj ty vodičky a prášky na Pregnyl ne ty malé co jsou do břicha a musíš jí tam zarazt skoro celou a do svalu a do určitýho místa abys nenapíchla sedací sval..... zapíchnout natáhnout,jelsti nejde krev a když ok tak pustit látku do těla a když n OK tak přepíchnout a věř, že samotné se to sakra blbě dělá🙂))

go
28. čer 2013

@janice_opice aha, no tak to bych nedala, ani manzel. Ja bych ho pritom prizabila🙂. Tzn., ze musim zustat u utrouse🙂
Co planujes na chaloupce, budes treba varit, balit veci sebou atd...? Ja nikdy nevim co mohu a co ne 😒

janice_opice
28. čer 2013

@petulak1988 no rozhodně se ted teda nepředřu, s úklidem (luxování a vytírání) mi pomůže manžel, lehčí utírání prachu, prádlo a myčka zvládnu té jasný..Procházky v přírodě fakt neuškodí naopak si myslím, prokrvuje se děloha, nesmí se to teda asi přehánět že by člověk šel 40 km, ale dle svých sil jak se cítí, taková procházka na čerstvym vzduch jen prospěje..navíc je tam pěkně tak proč ne?? Já určo zítra vyrazím do lesa na houby🙂

janice_opice
28. čer 2013

@go asi se budu tak jemně rýpat v záhonku, v truhlíku, vařit určo, hodně odpočívat a zítra se chystám na houby do lesa na procházku 🙂))

jaka17
28. čer 2013

Ahoj holky, zdravím...tak mě zase včera rozebraly v caru, měla jsem z toho depku...no ale už je to za námi..
@pidisek Ahoj, tady se ti bude líbit...

petulak1988
28. čer 2013

@janice_opice ja prave chtela dva dny po ET jen lezet a tak ale uz ted me to nebavi...tak se ptam jestli ti v caru nerekli co muzes a co ne...

janice_opice
28. čer 2013

@petulak1988 podle mého jen ležet je nesmysl - vždycky mi řekli, že se nemám akorát přepínat a tahat těžký věci, vyhnout se velké námaze a zkusit nenastydnout....Jinak ležet bych fakt taky nevydržela.....já ted zabalila syna k dědovi a babičce, poklidila po snídani, uklidila prádlo, jdu se vysprchovat, najíme a vyrazíme s mužem na chatu...takže jako budu normálně fungovat jen nebudu tahat těžký věci a nějak se přetěžovat a vždy když budu unavená tak šup si odpočinout🙂

janice_opice
28. čer 2013

@jaka17 jak tě jako rozebrali??:(((

petulak1988
28. čer 2013

@janice_opice jee super to si mi udelala radost..tak to dnes vyrazim s pritelem aspon na malou prochazku....takze jit nakoupit kdyz to nebudu nosit ja je take v pohode ne?? 🙂

pidisek
28. čer 2013

Tak super, jsem tu 🙂 ja měla et ve středu 26.6. Dvě blastocysty, prý áčkový... No a ted klasika jako vždy předním - strach nebo naopak radost, tohle čekání je fakt teda něco ....

janice_opice
28. čer 2013

@petulak1988 no určitě!!! my jedeme cestou na chatu na nákup - já budu diktovat a tahat bude manžel 😀 😀

tygrisek09
28. čer 2013

Ahoj, můžu se k vám přidat? Dnes jsem jeden den po KETu.

janice_opice
28. čer 2013

@pidisek to čekání j fakt nejhorší na tom všem...držím ti palce aby se jim u tebe líbilo..a kolikátý pokus IVF máš?? Já mám od včera u sebe prý taky krásné osmibuňkové a jednu morulku...

petulak1988
28. čer 2013

@janice_opice suuuuper..plno holek tu radi hlavne aspon tri dny jen lezet a odpocivat a me uz to prvni den prestalo bavit...jen vcera jsem lezela skoro cely den...spala jsem byla jsem unavena,,

go
28. čer 2013

@janice_opice videla bych to tak nejak podobne 🙂

petulak1988
28. čer 2013

@janice_opice mela jsem ET jako ty akorat jedno miminecko 🙂 tak snad vydrzi..ty budes testovat 12den po??A pocitas i den transferu?

go
28. čer 2013

@jaka17 zdravim, kam chodis do Caru a co do Tebe nahuceli? 😉

janice_opice
28. čer 2013

@petulak1988 to já taky teda včera jsem měla spavou..... já nevím, myslím, že jen ležet je fakt nesmysl - pamatuju si, že mi tenkrát doktorka při jednom IVF říkala, že normálně procházky naopak prospějou - prý se právě prokrvuje děloha.A pokud se cítíš dobře tak proč ne? nejsi přece nemocná, jsi těhotná🙂 takže krárká příjemná procházka na nákup bez tahání a cestou zmrzka j fat v pohodě!!

petulak1988
28. čer 2013

@janice_opice super me pichaji jen vajecniky...vice levy ☹ uz by mohl prestat 🙂

go
28. čer 2013

@tygrisek09 AHOJ , URCITE, ALESPON TO TU NEZAMRZNE 🙂

janice_opice
28. čer 2013

@petulak1988 první den beru až dnešek

go
28. čer 2013

@petulak1988 u nas v Caru naopak radi urcite nelezet, normalne fungovat a jen se setrit. Delat to co te tesi, at mas mysl v pohode 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru