• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
Caute holcicky...me se udělala vyrážka na nohách, jakoby z ponozek, nosím takové ty chlupaté, ale bojím se jestli to není z toho utroše...
29. čer 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: jsi skvělá, dík za povzbuzení :slight_smile:)))
29. čer 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ja misto utrouse mam Agolutim a uz ted nevi muz kam ho furt dobat a 8 tydnuuuuu no na utrous muzu prejit vzdycky :grinning:
30. čer 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes 4.den po Et a opravdu velké bolesti pred ms...boli i svaly na stehnech....vím ze bych se měla usmívat ale fakt ti nejde...bojím se ze mrcha je tu.....
30. čer 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ja to mam to same jen jsem 3.den od ET. Holt to nesmime vzdat
30. čer 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @pidisek dobré ránko děvčátka, to bolení na ms je určitě hnízdění, vypadá to úplně stejně fakt! Moc na vás myslím!!!! To máte tedy pořádné kořenáky, když se takhle zahryzávají :grinning:
30. čer 2013 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata, tak hlásím, že obě embrijka se krásně větví, pokračují dál, vypadá to na středu, v úterý si mám zavolat, v kolik ve středu a kolik budu platit :grinning: . Ráno jsem byla vyklepaná jak startka :grinning: . A jak se máte vy? Doufám, že máte také samé dobré zprávy :wink:
30. čer 2013 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ja mám dnes depku proste tomu nemůžu zabránit...takový to bolení a občas píchnuti to bych brala pozitivně, ale tohle uz je fakt nějak moc....přesně tak jako dva dny pred mrchou....pry po neúspěchu chodi cca 8 den i přes utros.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je ráno a pořád závádím. Snažím se myslet pozitivně a doufám, že se tam ten náš kosmonautik hezky zavrtal!
30. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 jeeeee3 to jsou same super zpravy tak parada!!!!!!!!!!!! No uz abys je mela u sebe co? Holka ja ti nevim takhle nejak me to zacalo bolet I u predchozich pokusu prave.snad mas pravdu........
30. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to moc ta bolest...a moc brzy....nechci mít depku ale nevím co mám dělat....
30. čer 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrcha chodi I pres utrous ale na to nesmis myslet!!!!!
30. čer 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak clearblu 12. den negativní :frowning2:. Už asi začnem řešit co dál... V úterý na krvi žádný zázraky asi čekat nebudu...
30. čer 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko dvě :grinning: :grinning: , bude to ok. Může to být cokoli, třeba ten jeden utlačuje druhého. Ale fakt to mezi ms a zahryzáváním nepoznáš, právě na tom začátku!! Vždyť si to musíš pamatovat. Já jsem si myslela, že každou hodinu musím dostat ms a byla jsem těhotná :wink: . A jak to vůbec dopadlo s tím tvým třetím bojovníčkem? Šel do mrazáčku?
30. čer 2013 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nejlepsi je necim se zabavit a zkusit se nesledovat.vyrazit na prochajdu.udelat si radost ...a hlavne nehledat priznaky.
30. čer 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 prave ze si pamatuju ty nepovedeny pokusy .13 let je uz dlouha doba.na tretiho budu volat v pondeli.......tak manza uz na me ceka s injekciii.:slight_smile: nevzdavam se bojuju neeee :slight_smile:
30. čer 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ještě je čas na takové myšlenky, vždyť jsi 4 den :wink: . Jak píše Janinka, nemysli na příznaky. Vím, že je to skoro nemožný, ale musíš to dát :wink:
30. čer 2013 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Já si prostě fakt myslím, že to může být brzo. V úterý krev, ještě překvapí - mile samozřejmě!!!! :wink:. Před dvěma lety si pamatuju jak jsem 14 den měla ducha a druhý den jsem volala na výsledky krve a bylo to tam :wink:
30. čer 2013 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka pořád jen špiníš? Nerozjela se ne?
30. čer 2013 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Jojo, pořád JEN špiním. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Je to napínavější než americký thriller :sunglasses:
30. čer 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ja vím snažím se fakt !!!!
30. čer 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka hele mrchu nemas tak to jeste nevzdavej ssmo ti nechci delat plane nadeje,ale hele ja si rekla,ze nebudu testovat az ten 14.den a bud prijde mrcha anebo ne.ted jsem se naladila,ze jsem tehotna a budu do te doby nez mi to neco vyvrati.kaslu na testy.a jestli jsi mela prtatko malibunecne tak chce vic casu.pri prvnim tehu jsem mela sestibunku a ukazal se mi slaby duch az ten 14.ty den.drzim pesti at je to tak!
30. čer 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka americky thrillery jsou proti tomuhle pekny sragory.drzim pesti at se merozjede!!! Kolikaty jsi dneska den?
30. čer 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice me take nic obcas jeste bricho jak na mrchu ale jen obcas vajecniky ustavaji :slight_smile: tak uvidime.. :slight_smile:
30. čer 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To teda! Jsem 8.den po ET a 26 DC, špinit jsem začala už v pátek.
30. čer 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka hmmmm to nevypada zle tak drzim pesti
30. čer 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jako přijde mi divný, ze bych mohla dostat ms uz 5.nebo 6.den.....
30. čer 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice auuu..
@pavlina1976 a bude hur :grinning:
@pidisek to vubec neni pravda ja pri neuspechu mela cykly i 32 dni normalne sem pak mela 23-25 dni.
@lucavka na cleaeblue je hrozne brzo! Me se 10 den objevil sptva duch!
30. čer 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za útěchu. Uvidím v úterý. Možná by to mohlo trvat dýl i proto, že to je sněhuláček... Ale stejně se bojím doufat...
30. čer 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 hmmm tak to jsi me vůbec nepotesila, zase je mi hůř....
30. čer 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek