• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@go kde ted bydlis jestli se muzu zeptat???Hledame v okoli Prahy :slight_smile: jinak pochazim z Pribrami
1. črc 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go určitě ne na to mě dr. upozornovala..teplá vana,sluníčko,sauna a j. kde se tělo může přehřívat tak opravdu ne ..
1. črc 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jeee moc dekuji...snad vrta a vrta :slight_smile: tobe drzim pesticky...ty jdes nejdriv do imunity a genetiky vid??
1. črc 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 myslím ze dnes je jako PK brana kultivace do blastocysty.....
1. črc 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Praha vychod, smer Pruhonice , Ricany. Mame stesti, ze to u nas v obci dost zije a je tu hodne zabavy, zadna nuda:slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jo tak to by sedelo....:slight_smile: to uz je ted fuk.. :slight_smile: ted jsem ji nemela....
1. črc 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 řekla bych,že ne,ale uvidim co mi v srpnu řeknou..zatim jeden neuspěch..na KET nezbylo nic a IUI v mém případě nejde,nepruchodne vejcovody..takže pokud bude genetika a imuno tak po 2. neuspěchu..ale pořád věřim,že ten zářijový pokus vyjde..
@go kde mate baráček?
@hhani dekuji, mas pravdu, radeji se schovam. Ted jsem tedy nanosila par polstarku na venkovni sedacku a mam vycitky, ale doktor rikal chovat se normalne, mimo sauny, teple vody atd...presne jak pises.
1. črc 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jj takze stejny postup jako ja :slight_smile: urcite vyjde :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jj to mame od sebe kousek...bydlim v Radotine
1. črc 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Praha vychod, exit D1 na Velke popovice.
1. črc 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go ale tak ven si sedni , jen at to do tebe moc nepere :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 musíme věřit a vyjde :slight_smile: ...už ted bych nejraději zavolala do caru a objednala se na ten srpen,ale ještě musim chvilku počkat..hlavně už aby se něco dělo,potom jde všechno líp :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jj verim...moc moc verim :slight_smile: musi se zavrtat ....je to silak
1. črc 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go tak to ja jsem na druhé straně - u letiště :grinning: taky v baráčku, zahrada, terasa pohoda...... ,
1. črc 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek teda holky tak vam zavidim ty baracky se zahradkami...my orad po nece koukame ale furt nic
1. črc 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tim smerem jezdime do nasich oblibenych restauraci, mela jsem tam i svatebni hostinu, je to tam take moc hezke :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám dum za cenu bytu v Praze / a dvakrat tak velký/ k tomu zahrada 800m2 a v centru na Václaváku jsem za necelou půlhodinu autem... Úplne ideál :slight_smile: uz bych nemenila...fakt zaplatpanbů za pražský venkov...i kdyz hypotéka je na hlavu občas....
1. črc 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja te uplne chapu, ja s manzelem hledala skoro rok, nez jsem nasla neco podle me predstavy. Stejne to nakonec dopadlo tak, ze se nakonec vnitrek predelaval komplet :slight_smile:
@go ale klidne ho hned zítra někomu dam ...jen kdyz bude mimi
@pidisek nam se cice dum trochu prodrazil, ale nelitujeme, jsme tady fakt stastny. Na Chodove jsem za 12-15minut, centrum pul hodky a nesrovnatelna pohoda, presne jak pises :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go my chceme "novostavbu" tak asi maximalne z roku 2007 tak nejak...proste aby uz v tom pred nami nekdo bydlel....nechceme stavet a ani stavbu na klic a hlavne nic neprestavovat :grinning:
1. črc 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek mimi bude a bude v baracku moc stastne, tak zadne rozdavani :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to je tezke, nas domek byl stary 4 roky, tedy spis novy a stejne jsem vnitrky chtela cele vykopat, coz je nejhorsi stalo stejne penez jako koupe domu:frowning2:Fakt, ale nelitujeme. :slight_smile: Chtela jsem hodne atyp dum, takze take bylo hodne tezke neco najit :unamused:
1. črc 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jj to ja chci vybrat aby se mi aspon libil tak moc i ve vnitr abych nemusela nic prekopavat :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 me se take libil i vevnitr, ale nakonec me to nedalo a chtela jsem si navrhout pokoje sama :slight_smile: . Ale ja mam profesionalni deformaci, takze ze me si neber priklad :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jj tak to chapu...ja budu hlavne spokojena za zahradku a chceme asi 4kk
1. črc 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to hledani je take hezke, me to tedy docela bavilo :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go a potrebujeme dobre spojeni busem na prahu kvuli pritelovo synovi :slight_smile: dela vysokou... jinak mi vsude jedeme autem
1. črc 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go take me to bavi :slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek