• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@go no jo, to se máš, že máš tak málo kg .. já šíleně nabrala po hormonech a po prednisonu a po léčbě rakoviny, páč jsem ho a ještě jiné léky brala asi 6 let tak jsem se to snažila shodit a furt nic moc..takže ted si s tím lámat hlavu nebudu,ale nebudu to přehánět....... a pak konečně zhubnu:slight_smile:
1. črc 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no ja nesnesu normálně ani deko navíc, furt jsem v pohybu i v práci, takže tohle je taky nezvyk... Ale pro pidíse cokoli!!!!!!!!! :grinning:
1. črc 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ja take nabrala po hormonech , ale pak to slo nejak dolu, i kdyz ne tak lehce jako jindy :wink: . Tim se ted nestresuj, po tom co mas za sebou, bych nejaka kila hazela za hlavu :slight_smile:
1. črc 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no však :D jako vzducholod ještě nejsem:D a proto jsem si dala ty dvě kinder vajíčka:D
Já se tak těší na tu kosmetikuuuuu zítra:slight_smile:
1. črc 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a ja mám zase problém...uz me někdo vemte palicí fakt... Včera bolelo briško i všechno ostatní jako na ms a dneska vůbec nic :frowning2: me uz hrábne......
1. črc 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hele fakt se nějak zabav at se tolik nesleduješ, zaměstnej hlavu...ted už s tím stejně nic nevymyslíš at tě bolí břicho anebo ne, prostě to dopadne a bud pozitivní a říkej si jsem těhotna!! kdy ti má přijít MS?Dokud ti nepřijde MS ta prostě těhotná jsi ! ty příznaky nejsou směrodatné vždyt máme tělo narvané hormonama!!
1. črc 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@orin77 tak to je presne jak manzel, uz to vi rodina a pulka kamaradu pry ze se nic nestane a nemame proc to tajit!
1. črc 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja nevím... Minula byla 12.5. Ale pak krátký protokol....tak vůbec nevím ....
1. črc 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak dokud to nedostaneeš tak jsi těhu --jo a i kdyby tak krev!! a basta!!! Musíme jim trochu věřit těm prckům:slight_smile:
1. črc 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak snad je to normalni!
@coralin ja si taky vzdycky rikala ze koncim ale po Ms se objevila chut jit znivu dal..
1. črc 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek heke nesmis tomu takhle podlehat, jestli si na PN tak jdi radsi do prace at se zabavis ..Jinak se zblaznis!!
1. črc 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky.Tak sme se s prckem hoďku vyvenčili. Snažila jsem se uvařit, ale nějak mi stávkuje plotna :angry: . Navíc sem si udělala poslední max test co sem tu měla a samozřejmně nic. Tak zítra může být krev jen dobrý překvapení. Sem připravená na nejhorší. Holt si užiju léto a pak pro dvojčátka...
1. črc 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 já si myslím, že určo,ale radši si zajdi i když ty jdeš ted 4.7. že? pokud tě nic nepálí tak si myslím, že je to normální - já si na to taky pamatuju jak jsem furt lítala:slight_smile:
1. črc 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak mě už třetí den pořádně bolí břich :frowning2:
1. črc 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si píchnoout tu jubilejní 40. injekci :grinning: :grinning: už si přijdu za ten měsíc :grinning: jak řešeto
1. črc 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nevíte někdo, jestli Decaeptyl obsahuje hcg??? nikde to nemůžu dočíst
1. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdu no ale do caru tam ale mohli aspon mit ty papirky a udelat mi test z moci ne? Ja mam dovolenou a kvuli dr bych musela do Prahy a to jedem v ten ctvrtek..
1. črc 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem si dala dnes fazolky na olivovým oleji a zapečené sýrem, chlap je umí božsky! :wink: moc na tebe myslím, opatruj se :wink: , mě už se to taky blíží :grinning: , snad mi zítra řeknou, že je vše OK :wink:
1. črc 2013 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jo určo jim to řekni a oni ti určo poradí...... :wink: ale věřím, že to bude v pohodě:slight_smile:
1. črc 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tolik to nehroť, to není dobře.....Příznaky má každá jiný a stejně ani netušíme že jsou to příznaky. A jak říká Janča, jsme narvaný hormonama :wink: :wink: Teď s tím nic nenaděláš, věř to je nejdůležitější! :wink:
1. črc 2013 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no radsi se zeptam..
1. črc 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 mńááááááááááámmmmm to milujuuuuuuuuuuuuuuuuuu juuu to bych si taky dala!!!!! Určiě ti řeknou dobrý zprávy...mě dneska holky na jiný diskuzi vyblbly s tím Pregnylem a i kámoška, že jsem dneska testla, jestli tam je a byl tam slabej doušek tak snad za těch 7 dní až budu testit tak to bude těhu doušek:slight_smile:))
1. črc 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jo to je vždycky lepší---přeci jen nejsme doktorky jen tu říkáme své zkušenosti a lepší mít jistotu že je člověk v pořádku:slight_smile:
1. črc 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jsi fakt vopice viď? Schovej testy na dalších min.7 dní :grinning: , protože pak tam bude tlustá tlustice dálnice :wink: , já nám to tak přeju
1. črc 2013 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jo však jo,ale já dneska byla vyblblá z tý kámošky a holek co psaly, že měly pregnylovku i 14.tý den...takhle mám jistotu, pro jistotu jsem to řekla i mužovi :grinning: :grinning: :grinning: tak mi to posvětil když prý mi to pomže pro psychiku:slight_smile: Pomohlo, takže mám klid, byla tam už strašně slabounká, takže už je to skoro pryč...takže až to bude // tak vím, že je to těhulkovský:slight_smile:
1. črc 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 a ty havně,aby se ti tam ti tvoji bublíci vešli s těma větvema!!! :grinning:
1. črc 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ja vím snažím se ...:slight_smile:
1. črc 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrý decapeptyl hcg neobsahuje:slight_smile:
1. črc 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj Hanci, ja uz jsem nejak vnitrne srovnana a nesaskuju :wink: nechodim moc na Konika a uz vubec ne mezi tehule, protoze se pak vzdycky zbytecne vystihuju :grinning: tak si lebedim na chate. Hrozne mi zacalo chutnat ovoce, jdu hlavne po melounech. Jediny momentalni problem je hrozne opruzeny bricho, ale pry se to.stava. Mam sudocream, tak snad zabere. A Ty to s tim kalenim za nas moc neprehanej, to po Tobe nechceme :grinning: Neboj, utece to jako voda pres leto a za chvli tehulis s nama :wink:
1. črc 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ty jsi hroznej prdlous, ja taky hodne chodim.curat. Je to fakt normalni. Uz mame delohy jako pomerance , tak to.tlaci a bude hur :wink:
Holciny, je nerealny vas docitat, ale na vsechny myslim. Jani, gratuluju k.jubileu. Ja radeji nepocitam, ale uz jsem zarucene presahla sto :frowning2: tj hnuj. Ale co, vid. Bude spuntik :wink:
1. črc 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek