• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@visnu máš pravdu s tou narkozou - mně při poslední píchali na třikrát kanylu a ze mě vypadlo: "už mě uspěte nebo vám utečeu" :grinning: tak prej dobrou a byla jsem tuhá. Snášim jí taky dobře, ťukťuk . Kdyby to šlo bez tý kanylky, bylo by to lepší, ale to většině lidí neva :wink:
11. kvě 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 Vím o holkách, které měly průchodný jen jeden vejcovod a otěhotněly přirozeně. A jak dlouho se snažíte, jestli se můžu zeptat?
11. kvě 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No jasně, nic to není. Po poslední narkóze před dvěma měsíci mi bylo tak dobře, jak už dlouho ne. :slight_smile: Byla jsem pěkně vyzubená a to jsem měla po laparce. Asi to udělaly léky od bolesti... A paní se mnou na jip na tom byla stejně. Jsme se nasmály, sestry z nás vůbec nechápaly..
11. kvě 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu já jsem po laparce taky byla úplně v klidu. Když jsem se probrala na pokoji, už jsem ani nedospávala a pak jsem ještě prudila sestru, ať už mě odvede do sprchy :slight_smile: A to jsem chrněla dlouho, asi dvě a půl hodiny trvala operace. No dá se to, i když je to samozřejmě jed do těla
11. kvě 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak zdravé to asi úplně nebude, ale když už člověk musí pod narkozu, proč si to zošklivovat.
11. kvě 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucavka každý car má hrozně odlišné ceny. My při 1.IVF v soukromém caru platili zza nadstandarty a léky přes 30 000 a pžřešly pak jinam do státního. Za injekce jsme neplatili, ani menopur, nic. Mají tam svou lékárnu a vyjdou tam léky zdarma, nebo s mini poplatkem a jen nadtsandarty všechny. ICSI, AH, prodlou. kultivaci, zmrazení cena za vše 15 OOO necelých. A ještě PGD, to šlo taky na pojišťovnu. Takže některé cary z toho mají byznys a přitom žádné pořádné vyšetření nedělají. Jak se to stalo nám. Pak přešli a hned první IVF vyšlo... Takže určo číst recenze, ceníky, atd.
Když jsou páry ale mladí a zdraví, tak to výjde většinou všude. Ale do 1 bych nikdy nešla. Ty hormony jsou zahůl. Poprvé se to dá, ale když jsou pak KETY a dsalší IVF, tělo už bojuje a fakt nápor na tělo. Ale to při 1. iVF jsme taky nevěřila :grinning: Já budu mít pátý transport....
12. kvě 2013 v 08:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no vidíš, co CAr to jiný názor. Já první druhé IVF brala předtím wobwenzin a pila nonstop kontryhel. Docent mi to jen schvíálil v caru a i když měli 5% šance, otěhotněla jsem. Tak názory se různí.
12. kvě 2013 v 08:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy my za ket 5 500kč a je v tom i AH. Co mamino, už nešpiníš, není špatně? Doufám, že Tě budu brzy následovat.
12. kvě 2013 v 08:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám museli hledat dárkyni vajíčkek, takže 1 IVF nás vyšlo na 50 000 bez léků a to druhé na 56 000 (protože zbyli 4 embryjka na zamražení). Ket by nás měl vyjít na 5 200.
12. kvě 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tý jo, to chtějí za vajíčk atak hodně? Škoda, že to u nás nještě nejde, že by sis někoho našla sama, tak by to tolik nestálo. Někoho koho znáš osobně, že?
12. kvě 2013 v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucina100 ono když jim někoho najdeš do darovacího programu, tak tě to posune v žebříčku čekání nahoru. Ale finančně ti to nepomůže a my měli dárkyni vždycky tak za dva měsíce :slight_smile:. Asi tak 23 000 z těch pěněz jde jí na náhradu výdajů.
12. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat? Ve čtvrtek jsem byla na KETu, mám zavedené dvě embrya. :slight_smile:
12. kvě 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evca2311 tak to držíím palečky.

Holky sem zvědavá jestli v sobotu na ten Ketík půjdu nebo mi to ve čtvrtek po ultrazvuku zatrhnou :frowning2:
12. kvě 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikitaguza myslim ze zadna rada na uspesne uchyceni neni :cry:
@brsh jo jo to je, dnes uz maji 8 bunek :wink:
@orin77 no nevyslo to s 5 luxusnime me, takze bohuzel jak pises.. Byjit to nemusi.. A to my mame problem ve spermiogramu, ja jsem ok..
@visnu no to u me v praci jsou zrovna dve kolegyne kterym ivf nevyslo a je jim 45 a deti nemaji :frowning2: Takze ja z toho mam spis strach..
12. kvě 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem dnes rozpacita.. Vsech 8 embryek se vyvyiji tak super za to jsem moc rada! Ale.. Rikali mi pri opu ze ET bude v pondeli a ja v pondeli? Ze pry ano ze to bude morulka a s jejich zavadenim ze mani lepsi zkusenosti.. No tak jsem si rikala ze asi vedi. A dnes volam a pry zitra si zavolejte kdyz chcete jen jedno E tak vas mozna nechame kultivovat o den dele.
Ja bych radsi 2 ale prisla bych o ten posledni pokus, takze musime 1. No ale prece pokud by skutecne meli lepsi vysledky s morulkami tak by neresili jestli 1 nebo 2. Do toho jsem uz v oraci rekla ze v pondeli jdu na zakrok tak jako kdyz najednou prijdu tak to bude dost divne..
12. kvě 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu já znám docela dost lidí, kterejm to vyšlo a jedný holčině dokonce i hned na poprvé a přímo v Iscare.
3 lidem to vyšlo v Iscare, 1 kamarádovi v Podolí a to mi doporučoval, protože jsem odcházela z Gestu, k
12. kvě 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Uvidíš jak se budou dál vyvíjet, já měla 1 morulku a 1blastocytu. Jak dlouho se kultivujou?
12. kvě 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 no pokud máš stresovou práci,asi bych se na ni na dva týdny vykašlala ,-)

@malinka_02 jj ,protože jak jsem ti psala, na RD se tak rychle nedá našetřit...takže než by se našetřilo,zase by mi bylo o rok víc a potom zase o rok víc a potom...
12. kvě 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evca2311 Ahoj, no vidíš a jak se cejtíš? Já půjdu na ket asi příští měsíc, uvidím co mi řeknou v caru, příští týden. kam chodíš?
12. kvě 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucina100 Ahojky, no já o tom AH právě uvažuju, jestli jo nebo ne, nikdy to nezkusili...... i když mi teď tvrdili, že pro 5denní to není třeba, před tím jsem měla 3 denní, tak nevím, co myslíš?
12. kvě 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin hele my jsme AH nechávali dělat ... a nikdo nám neřekl,že by to mělo stou dobou něco společného :wink: jedná se spíše oto,jak je vajíčko široké-jako jak má tvrdý obal :wink:
12. kvě 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to je super,že se vyvíjejí všechny!!hele zavoláš zítra ráno a uvidíš,co ti řeknou :wink: no tak hold do práce půjdeš,stím,že to prostě bude až zítra.
12. kvě 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ja mela 1 morulu a 4 blastocysty a nevyslo nikdy nic, prave ketum uz moc neverim tak spoleham ted na ivf a nerada bych aby se to nejak zhatilo :angry: Zitra bude morula a v utery blastocysta.ale prave ve ctvrtek rikali ze maji lepsi zkusenosti se zavadenim morul a proto bude transfer v pondeli a najednou dneska ze mozna v utery ze kdyz chci 1 tak by ho nechali dele, ale to uz vedeli ve ctvrtek. Prece to je jedno jestli 1 nebo 2 meli by udelat cokoliv proto aby to vyslo 1 nebo 2 :angry:
12. kvě 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 no to bude vypadat dost divne ze mi laparoskopii posunuli ..
12. kvě 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak ši vem dva dny dovču :slight_smile: a je to vyřešený,když to budeš mít o jeden den posunutý :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu Ahoj, no my se snažíme už více než 3 roky
12. kvě 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta2010 ráda bych se na 14 dní na práci vykašlala. ale bohužel mám takovou práci, kdy ji dělám jen já a nemám zástup. Když si chci vzít dovolenou tak jenom když máme celozávodní a takové ty jednodenní si stejně musím nadpracovat.
12. kvě 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ahoj tak to je úžasné 8 embryek to musí vyjít
12. kvě 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, beru teď ten Utrogestan 4-0-4 a Estrimax 1-0-1. chodím nějak častěji na malou i v noci každé 3 hodiny musím jít a pobolívá mě břicho. Máte s tím taky někdo takovou zkušenost? Ty hormony jsou asi všechno pěkné svinstvo....
12. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 ty jo a co budeš dělat,až nastoupíš na MD?
12. kvě 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek