• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
Krasne ranko, tesim se na same dobre zpravy? :slight_smile: Vsem cekatelkam na // samo drzim pesti a preji hooodne stesti. Hlavne z toho nezblbnout, coz se projevuje u me :wink:
3. črc 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčátka :grinning: , já se zkulturním a jedu dceři pro pas, aby mohly v úterý odletět s babičkou na dovču.....Tak doufám, že tam nevystojím důlek :grinning: . Pak zajedu za mužovo sestřenicí, má mimi, měsíčního chlapečka. Tak se s ním ponunám :wink: . Taky po 15ti letech od prvního syna. A taky zázrakem......už to vzdali a hele je to tu :wink: . Moc na nás čekatelky myslím, věřím, že tam najdem ty // :wink:
3. črc 2013 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A představte si, to jsem Vám ani nenapsala včera, když jsem jeli do Prahy tak u silnice na louce stáli dva krásní čápi :grinning: :grinning:
3. črc 2013 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eviku52 to dopadne,neboj..
clovek si to nesmi tak pripoustet..,ale chapu Te nemyslela bych jinak :slight_smile: ..Bylo to v pohode..jen to nevyslo,ale zari bude uspesny,verim tomu.Jedine co me mrzelo,ze nam nezbyl zadny mrazacek :frowning2:
3. črc 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to je jasný, my jsme potkávali čápy celou dovolenou. A s pasem je to stejné jako s řidičákem, tj. na dlouho.
3. črc 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 viď? To bylo úplně znamení :wink:
3. črc 2013 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 znameni?:slight_smile:) Tak to je jasne, tesim se na //
3. črc 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mě zase strašně táhne břicho :slight_smile: jako bych v něm měla vleže kamení a ráno zase blbě z tlaku
3. črc 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 probíráme to s Péťou co a jak a postupně snižuju dávky metypredu.. příští týden je budu brát už jen ob den a pak půjdu na kontrolu. Jsem zvědavá jaké hodnoty jsou teď, protože si myslím, že jsou nižší než v tom dubnu, kdy byli na 41,5%, bylo by super, kdyby nikam neletěly, ale blbý je, že když nejsem na lékách tak to vyletí hned a nejhorší je, že ty nic nepozoruješ.. nic ti není, není ti blbě, nic tě nebolí a pak udělají imunologii a je to v pr...li. To je škoda, že nejedete ani na výlet..třeba by Tě to rozptýlilo... jak máš starý dítě? holka nebo kluk??? V Brumovicích jsou hody už teď, kamoš posílal fotky... jj to jsou moc pěkné akce.. a na Pálavě je krásně.. máš výhled na tu zříceninu, tam?
3. črc 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 mě bylo včera blbě, hrozně... a to už mám po všem, břicho mi bolelo a byl teda děsnej večer.. to bude dobrý..
3. črc 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go to je škoda..:( ale uvidíš, že teď to bude bojovník a jak se cejtíš..? včera jsme to rozebírali s mužem tak uvidím co mi řeknou na imunologii... příští měsíc jedu za kámoškou do Brna tak mě hlodá myšlenka zda se nestavit na konzultačku v Reprofitu.....
3. črc 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Já jsem doma 6 měsíců, ale jsem na PN, která mi teď bude končit.. taky jsem se nenudila, ale do práce bych klidně už šla
3. črc 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
nějak jsem Vás nestíhala,takže všem držím zas dnes palce při těhulení, zavrtávání a jiném konání...Jedu do caru na kontrolu a chci se zeptat, jaký způsob dovči by mi doporučili, jestli by šlo i moříčko, zda se koupat a slunit ..
@pavlina1976 no čápa jsem taky před // náhodou viděla po mnoha letech, takže to máš holka jasný....
@janice tak co si dáš zkrášlit dneska, matinko??? :grinning: :grinning:
@ martas hele, ty mít trpaslíka, tak ti vyroste, ale myslím, že už musíš mít vybráno a ted´se začne fakt dařit...depresívní díry jsem smíchy oplakala, my včera sázeli dva vzrostlé stromy, tak jsem manželovi říkala, že to měl vlastně terapii proti depce...
@go tak jaké pocity dneska???
3. črc 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj :wink: :wink: , prča viď, s antidepresivníma dírama? Taky jsem z toho měla záchvat smíchu, to vymyslel můj otec, neb mamka je děsnej člověk, pořád musí mít nějakou činnost, tak teď si koupila pro změnu elektrický kolo a jezdí po okolí..... občas se soudem, takže z toho šílí zas náš táta. To víš ten pořád chodí do práce, mamka už je v důchodu, takže i to moje mimi by jí prospělo, zase by měla nějaké povinnosti, to víš, že bych jí zaměstnala :grinning: . jj snad máš s čápama pravdu :grinning: :grinning:
3. črc 2013 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky premyslime s pritelem ze kdyz to ted nevyjde jela bych pred dalsim pokusem do Frantiskovych lazni... leci tm neplodnost a krasne bych si odpocinula a procistila hlavu.. myslite ze je to dobry napad??
3. črc 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Františkovy Lázně vřele doporučuji. Byli jsme tam na tři týdny v květnu a báječná dovolená před Ket.
3. črc 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 a procedury dobry?? :slight_smile:
3. črc 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 procedury se předepisují podle diagnózy. Jsou jiné pro neplodnost a jiné pro např. endometriosu
3. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jj tak u me je neplodnost mam polycisticke vajecniky... :frowning2:no kez bych tam nemusela porad doufam ale tak vim co bych delala ten mesic pred dalsim IVF.
3. črc 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Hodně jsou koupele, především slatinné, potom slatinné tampony, uhličité koupele, koupele dolních končetin, cvičení, plynové injekce, masáže, joga, atd.
3. črc 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Je to tam hodně odpočinkové. Většinou se vytvoří prima parta holek. My byli celá rodina, já teda jako komplexní léčba po operaci a teď jsem 6. den po KETu.
3. črc 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jj ja jsem 6 den po ET :slight_smile: tak uvidim... ale zni to moc pekne...jak se citis?
3. črc 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mívám nízký tlak, takže mi ráno bývá špatně. Dneska mě bolí hlava a tlačí mě v podbřišku . Jinak se cítím dobře. S malým nemá člověk čas se moc sledovat.
3. črc 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 vsadím se, že ti moře jen doporučí!!!!!! :wink:
3. črc 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem krásný den :slight_smile:
3. črc 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to ze ti je spatne je pekne znameni ne?? ja se tak nesleduji mam presne to co minule boli me bricho prsa a jsem desne nafoukla vypadam jak ve 3. mesici
3. črc 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krasny den...co ty jak se ti vede?
3. črc 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj, dneska nějak nic moc, dneska mám nějakej depkoidní den tak sem radši ani nelezu :slight_smile:
3. črc 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám totiž pocit jakoby každou chvílí měla dorazit mrcha
3. črc 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hele Ty jedna, vždycky hýříš pozitivem a optimismem, kde se Ti teď ztratil ...hezky ho koukej zase najít. Žádny chmury !!!!
3. črc 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek