• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@pidisek tak super... muzeme testnout spolu.. :slight_smile: je to uz jistota.... ja si moc uspech nepsipoustim tak uvidime
4. črc 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 ja taky ne.......ale priznávám, ze odvahu na test proste ted nemám
4. črc 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@petulak1988 závidím vám tu odvahu :slight_smile: ale na druhou stranu mĕ to ani neláká
4. črc 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jakou odvahu??? testovat???No my musime u nas v centru chteji test..kdybych mohla jit jen na krev bylo by to pro me lepsi a klidnejsi
4. črc 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zenske, ale to tady nebudu tak uplne psat. Doufam, ze alespon trochu na urovni, jinak ty platky pro zeny jsou silenost :wink: Hele, ty uz tedy muzes testit :wink:
4. črc 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 spatne si to napsala, snad , ze si nepripoustis neuspech. Budou tam :slight_smile: //
4. črc 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go :grinning: joo jsem trubka... :grinning: ne napsala jsem to dobre.. ale uvidime co bude..
4. črc 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ja jsem otravena, kdyz nevim na cem jsem :frowning2: Musim testit, at vim zda se tesit na zazrak a nebo se zhroutit a zacit sportovat, zabavit se a treba bojovat dal :wink:
4. črc 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 zadne negativni mysleni. Smulu si tu vyberu jen ja, jsem nejstarsi :unamused:
4. črc 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go ale prdlajs... povede se ti to..neboj se.. a mysli na to ze jsi tehulka a tak to zustane
4. črc 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 , aha, možná že už jsi to psala, promiň. U nás naštěstí nechtějí. Upřednostňují krev před testy.
4. črc 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to by mi vyhovovalo :slight_smile: nemas se za co omlouvat
4. črc 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go hm, něco na Tvém přístupu je. Kolik Ti je vlastně let?
4. črc 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ted uz 41 :wink:
4. črc 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Podívejte se na celebrity, u nich nejlepší věk na plození dětí
4. črc 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 preeeesne :slight_smile:
4. črc 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go tak se mi libis :slight_smile:
4. črc 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak, já mám křeče jak prase a přestala mě bolet prsa.. takže jedu pro konec nschopenky, do zahradnictví a pro dort at si zabavím!!! pak budu makat do práce tak to zase uteče a zítra se vrací synátor a víkend bude asi rozhodující.
4. črc 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice testujes v nedeli?
4. črc 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 asi to zkusim nedele nebo pondělí ale hlalvně zía nebo pozítří bych to měla dostat tak uvidíme
4. črc 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nedostanes... !!!!!! :slight_smile: budes vlastne uz jsi krasna tehulka
4. črc 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hele holka já jse si toho už tolik prošla, ž vím, že je pro mě lepší smířit se s krutou realitou a potom případně skákat radostí do stropu!! :wink: :wink: :wink: nic si nenalhávat!z toho už jsem vyrostla - každopádně to neznamená, že něco vzdávám to jako neee..
4. črc 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janice jsi statečna a zasloužis si to nejlepší.....
4. črc 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to mame stejny postoj..uz jsem tu psala ze stojim nohama pevne na zemi a vsechno co mi bylo a je pridavam k ucinkum utrogestanu :slight_smile: takze asi tak
4. črc 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ono to chce protože to stejně člověka vezme tak i tak,ale když je na to aspon trochu připravenej, je to lepší naopak pak se může víc radovat z // :grinning: :grinning: já jdu o víkendu se synem do kina a do ZOO, má narozky a v ondělí jede na 3 týdny na tábor tak at si ho užiju:slight_smile:.
4. črc 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek dík - to jsme tady všechny a všechny si zasloužíme to nejleší a štěstí hlavně!!! :wink:
4. črc 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, tak já jsem před chvilkou přišla od holiče, kráááása nesmírnáááá :grinning: . Mě dloube chvílema v podbřišku a prsa to mě bolí z těch hormonů a utroše. Dr říkala, že jestli to nevyjde měla by ms přijít možná ještě dřív než normálně......Tak jsem taky napnutá, ale jsem 2 den takže mám ještě nějakých pár dnů čas. Jak se to bude blížit tak budu víc na nervy :wink:. Uvidíš Jani, nemyslím si, že by to mělo něco špatného znamenat, že tě tolik nebolí prsa.....A co ten třetí dal to?
4. črc 2013 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě po ET dr řekla testovat až 19.7. to je mazec co? A to jsem si pro mimi byla teď 2.7. :slight_smile: a když // tak se objednat na utz, taže to vychází na nějakýho 22.7. Ale jsem radši, minule to docela hnali a pak na prvním utz nebylo vidět nic a už se báli, že je to mimoděložní......
4. črc 2013 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 MS ma prijit drive nez obvykle?
4. črc 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no asi ne každý, ale dr říkala, že se to stává, že příjde o něco dřív než normálně máme spočítáno.....Ale jak jsem četla tak některá to nedostala vůbec....Záleží i na kombinaci léků, prý kdo bere utroš a estrofem, tak ms nedostane i když se to nepovede. Ten estrofem to drží, já mám jen utroš, predniston a faraxiparin, takže tam by měla mrcha přijít když to nevyjde :unamused:
4. črc 2013 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek