IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
5. črc 2013

@biolage Moc velká gratulace!!!!! Krása a termín na moje narozeniny 😀 😀 😀

pavlina1976
5. črc 2013

@brsh Ahoj matko 😉 , tak nakonec jsem si pro mrňouse jela už v úterý-4 den. Zůstal tam totiž sám a bylo mi ho líto ho tam nechat tak samotnýho, prostě jsem najednou věděla, že musím jet hned, ale větvil se jak drak-krásná morulka 😉 . a představ si když u silnice stáli dva čápi 😀 . Jinak mě dloube v bříšku chvilkama víc, chvilkama míň, taky mě začíná trápit trochu zácpa a dneska začínám víc cítit pachy - to mívám i před krámama.......A jak je tobě? Doufám, že vše v naprostém pořádku! Užívej si to a opatruj se 😉

biolage
5. črc 2013

@pavlina1976 dekuji 🙂 vypocet porodu jde dle tehotenske kalkulacky,tak uvidime co mi rekne 16.7 dr. At se i tobe co nejdrive zadari 🙂

pavlina1976
5. črc 2013

@allmeyo Ahoj to je někdy normální, občas se mi to stalo, že se mi rozjížděla ms takhle pomalu a trochu jsem špinila po sexu i týden dopředu 😉 . Nic to není.

pavlina1976
5. črc 2013

@janice_opice Tak to je moc fajn, že z dárků spokojenost, už si to asi u vás objednal viď? Nebo váš skvělý nápad? Já už to musím konzultovat s oslavencem 😉 . My jsme dneska měli také krásný den, byli jsme všichni i s tchýní a tchánem na obídku v restauraci a pak jsme šli do Zoo, tak jsem taky ucapkaná, mám dost 😀 . Taky mě začalo pěkně dloubat v břiše 😉 , asi si říká: no tak dost, nic se nemá přehánět co? Moc na tebe myslím, bude to dobrý uvidíš, myslím, že je to na dobré cestě 😉

pidisek
5. črc 2013

@janice_opice přesně tak 9.den....a začínám mít pocit teploty...nemůžu vydržet pod perinou jaky je mi horko....jen aby to nebyl Stimulacni syndrom....

tygrisek09
5. črc 2013

@pidisek
@pavlina1976 zdravím, holky, tak dnes se cítím úplně podobně, a to jsem nikam moc nešla. Myslím, že působí i změny tlaku a počasí, do toho léky. A je to. Taky mě píchá podbřišek a mám pocit, že dostanu ms.

pidisek
5. črc 2013

@tygrisek09 no ja ted navíc bolest v nohou a teplota holka.....břicho boli a tlačí me v ramenou s prominutím jako zaražený větry....a to nemám, protože prdímnv hotelu do peřiny....

pavlina1976
5. črc 2013

@tygrisek09 jj, bude to v pohodě holky 😉 , myslím, že jsem na dobrý cestě 😉

tygrisek09
5. črc 2013

@pidisek neustále mám pocit, že ze mě něco teče :-/ tak nevím, ale cítím stále kříž

tygrisek09
5. črc 2013

@pavlina1976 do blázince určitě 😀

tygrisek09
5. črc 2013

@pavlina1976 do čtvrtka je cesta dlouhá 🙂

pavlina1976
5. črc 2013

@tygrisek09 budeš testovat ve čtvrtek nebo krev? Já až 17.7. 😀 , jeje to je ještě doba 😒 , no jestli to nevyjde, tak to vlastně budu vědět dřív, přijde ms 😒 , ale věřím, že to vyjde, když nám zbyl jeden bojovník tak že to vybojuje do konce(teda do března 2014) 😀

pidisek
5. črc 2013

@tygrisek09 jo ja taky nejaka voda....a prdím na hotelu až se stydím...

tygrisek09
5. črc 2013

@pavlina1976 já jdu na krev 11.7., na testování nemám odvahu 🙂

tygrisek09
5. črc 2013

@pavlina1976 taky mám u sebe jediného sněhuláčka, jinak by nás čekalo vše znovu

pidisek
5. črc 2013

@pavlina1976 tak to je dobře držím palečky 🙂

janice_opice
5. črc 2013

@pavlina1976 já jsem taky milovnicí koček. Máme dvě starší koču a jednho blázniváho kocoura!!§ ale nejsu to žádní papíráci, vzala jsem je z útulku🙂)
No s dárkama něco si tak jako přál a ještě jsem měla skvělej nápad tak e nadšenej🙂

janice_opice
5. črc 2013

@pidisek jen prď přece si nevyvalíš bok!!!! 😀 😀 😀 hele zvýšená teplota a zaražený prdy to vypadá fat dobře🙂 jinak stimulák mít už nemůžeš🙂

pidisek
5. črc 2013

@janice_opice fakt? Jak to? Uffff....

janice_opice
5. črc 2013

@pidisek na něj už je pozdě neboj🙂

janice_opice
5. črc 2013

Jinak já se cítím dneska taky jako všechny tady 😀 a taky prdim 😀

pidisek
5. črc 2013

@janice_opice chichichi tak to jsme dobrá parta 🙂))

janice_opice
5. črc 2013

@pidisek no se trochu bojim zítra do kina 😀 😀 😀 snad tam nbude moc lidí 😀

pavlina1976
5. črc 2013

tak děvčátka, mám na něco hroznou chuť 😀 , jdu si udělat rajčátka s mozarelou 😉

janice_opice
5. črc 2013

@pavlina1976 já zase sežrala kinder vajíčko 😀 mám každý den jedno od té doby co jsem po ET posílám vikingům,aby si měli s čím hrát 😀 akorát ta hračka se blbě polyká 😀

pidisek
5. črc 2013

@pavlina1976 ja vypila kefír sezrala chipsy a ted jdu na nějakou mnamku do města...

pidisek
5. črc 2013

@janice_opice to neva tam se to ztratí 🙂

go
5. črc 2013

krasny vecer, tak jsem Vas docetla. Bohuzel jsem byla cely den v jednom kole. Vymyslela jsem si navstevu a slibila manzelovi, ze nic nebudu pripravovat. Nevydrzela jsem, pripravila na grilovani, napekla slane, sladke a ted mam vycitky. Dokonce jsem asi stale pro neco natahovala a ohybala. Proste ted uz to opravdu musim brat, ze bud se chytit maji a jsou tam bojovnicci nebo nemaji 😒 . Jsem fakt blbka, asi jsem to prehnala ☹

pavlina1976
5. črc 2013

Dobrou děvčátka 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru