• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@go já bych si to taky přála, at rozjedeme těhu vlnu. Nemám odvahu testovat..navíc dneska mám žaludek jako na vodě a to mám vždycky v den kdy přijde mrcha§!!!!! no za chvilku se jdu dát nějak do pořádku a vyrážím se synkm na obídek a do kina a pak ještě vybrat dárek za penízky,které dostal od bývalé švagrové:slight_smile:tak snad se zabavím...
6. črc 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
9.den od ET je ještě asi brzo na test....navíc, když nebyla blastocysta....blastocysty se zavrtávají dřív:slight_smile: nechám to asi až na pondělí, když by teda nedorazila mrcha..sice to mám povolený až v pátek,ale to nevydržím:slight_smile:
6. črc 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice priznaky jako na mrchu mohou byt i dobre znameni :slight_smile: . Nekdy si zase rikam, ze nevadi byt pesimista nebo realista pak je treba clovek prijemne prekvapeny :wink: . Krasny , ze mas doma rostaka a ceka Vas krasny den, urcite prijdes na jine myslenky. Ja si vcerejsi navstevu u nas vycitala, ze jsem se moc prepnula, ale zase jsem se nasmala od srdce a vubec na nic nemyslela, coz ma take urcite neco do sebe :slight_smile: . Krasny den a moc si uzij den juniora, je to jeho den, je urcite moc rad a tesi se :slight_smile:
6. črc 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jo ty jsi nemela PK, tak to mas pravdu, je brzo. Ja mela 5 denni blastiky, tak zkusim asi uz 8 den, mozna 9 :wink:
6. črc 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, dobre vis,jak to.bylo u me! Sla jsem ve stredu testit, abych mohla ve ctvrtek..na krev a v patek jit kalit :wink: neboj se nic a pekne pocurej papirek, at tady zase rozjedes epidemii // :grinning:
6. črc 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go kéž by kéž by......
6. črc 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh a kdy mám čůrat teda? :grinning: :grinning: :grinning: jako ty 11.den?
6. črc 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go no já měla osmibunku a skoromorulku.......tak ještě počkám asi......
6. črc 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh krasny, to je lepsi nez jit kalit :wink: Kolikaty den jsi tedy testila? :wink:
6. črc 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja právě porad v zázrak doufám....ted me neboli nic, jen po snídani žáha...ale ja jim v hotelu uz týden, to fakt muze byt zmena stravy.....
6. črc 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no, babička má cukrovku,takže jí pro změnu našel strejda a je v nemocnici :( a řekli,že už musí mít dozor,aby jedla a brala léky....takže teď řešíme,jak to udělat ....
to bylo hrozný z tou vodou :( člověk si to ani nedokáže moc představit,co všechno ta voda dokáže, když to nezažije..:(
Neboj, určitě máme siláky,když jsme si je tak vybojovaly...:slight_smile: člověk asi nad tím nemůže moc přemýšlet,ale vím sama jak je to těžký - nemyslet....
6. črc 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už testuju a vypadá to, že čárka od včerejška zeslabuje, místo aby sílila. Ve středu jsem měla hCG 71 a v pondělí jdu na krev znovu. Bojim bojim....
6. črc 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani , já testovala 9dpo a měla jsem bílo - takže nálada na bodu mrazu a už jsem počítala to nejhorší,ale nakonec to tam bylo....:slight_smile: ale někdo píše,že už 5 - 6 dpo už mají ducha .....no, každá to máme prostě jinak...:slight_smile:
6. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek teď jsem si uvědomila, že Ti radim, co se zácpou, a u mě asi třetí den to taky není, co to bývalo, jak se říká: jde to, ale dře to :grinning:
6. črc 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice klid holky, já u malého ani nevěděla, že jsem těhu, před krví ani příznak, až asi od 8.tt mi bylo špatně
6. črc 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akdar5 no jo no vím, že ty blastocysty jsou většinou brzy..každopádně dneska se ještě bojím, bud dorazí mrcha a tu bud brzdí ten Agolutin anebo ne anebo testuju v pondělí..... a kdy se ti tam tedy objevil duch?
@tygrisek09 tak kupříkladu mě se synem nebylo vůbec nic až později mi ztmavly bradavky a pálila mě žáha a chodila jse čůrat, jinak mi nebylo ani špatně celé těhu.....když prostě jak mám už 7.IVF tak prostě cítím, že je to zase špatně no...prostě uvidíme no...
6. črc 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to může být super na prožití filmu... ale myslím si, že to asi moc dobrý není v tomhle období... já bych na to teda teď raději nešla
6. črc 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme měli OPU 5.9. a ET 7.9. Teď jsme měli KET a embryoložka říkala, že je to blastocysta jdoucí do moruly (nebo obrácenĕ?). A nekompaktní části že se začínají spojovat.
6. črc 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 obráceně, blastocyysta je poslední stadium embrya,které může být in vitro pak musí šupem k mamině
6. črc 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mě normálně rozbrečel syn mi povídá..maminko nebooj musíme těm našim Vikingům moc věřit, když to vzdáš ty tak oni určo taky..to mě teda dostal..
6. črc 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice děkuju za vysvětlení, já tomu nerozumím, tak spoléhám na doktory
6. črc 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je nádherné, že je syn tak empatický
6. črc 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to v pr..... Přestávají me bolet prsa...To vzdy tesne pred ms....... :frowning2:
6. črc 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ale to je blbost, beres utrous, tak to je vse jinak.....neplas :wink:
6. črc 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek klid, to by potom farmaceutické firmy moc neudělaly na těhotenských testech a laboratoře na krevních testech, kdyby jsme si každá určovala těhotenství podle sílících a slábnoucích příznaků
6. črc 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek neudělaly=nevydĕlaly
6. črc 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 no to je jak ja! Ja kupuju ibalgin v pikslach po 100 ks a ted je tam mama nemuzu :grinning:
@brsh ja mam ted taky zacpu a kdyz tlacim fakt moc tak mam zase strach abych prcka nevytlacila :grinning:
@coralin me se takhle furt pta svagrova a v praci a furt nekdo :unamused: Uz chapu lidi co rikaji ze chtej delat karieru a kecaj lepsi to nez furt ty dotazy!!
6. črc 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo zase se bojím :frowning2:
6. črc 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no ja taky vzdCky prectu o zamlklem tehu a sem jak na trni!!
@allmeyo bohuzel s antikoncepci pri ivf nemam zkusenost tak neporadim.
@janice_opice jasny duchove vylezou zezacatku az za dlouho.
6. črc 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka neboj ze zacatku roste hcg hodne pomaloucku, me sililo az po krvi.
@janice_opice ja mela blastocystu a testila 10 den jenze starym mamatestem a to bylo dobry ale pak starym mamatestem 11 den skoro nic, tak nakup drmax testy!
6. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek